מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי באופקים

מזמינים חשמלאי באופקים והסביבה לביצוע של כל עבודה נדרשת בבית, החל מהתקנת גופי תאורה ועד להחלפת שקעים או מפסקים. ניתן לקבל מספר הצעות שונות דרך האתר ולהשוות ביניהן.

  • למציאת חשמלאי באופקים התקשרו 077-9985378
  • לחלופין השאירו פרטים באתר
  • קבלו הצעות במהרה מחשמלאים מוסמכים באופקים
  • כל עבודות החשמל באופקים כמו תיקוני קצרים, החלפת שקעים, ובדיקות חשמל
  • ניסיון של שנים בכל עבודות החשמל
  • מצאו חשמלאים מנוסים וזמינים באופקים וערכו השוואה בין המחירים שלהם

מתי נזדקק לשירותיו של חשמלאי באופקים?

חשמלאי הוא בעל מקצוע אשר יכול לסייע לנו במגוון פעולות בבית. בחלק גדול מהמקרים, נזמין אותו כאשר נרצה לבצע התקנה של מוצר חשמלי, כזה אשר דורש חיבור אל חיווט חשמלי פנימי כמו התקנת מאוורר תקרה או התקנת גוף תאורה חדש. כמו כן, ניעזר בשירותיו של חשמלאי באופקים גם כאשר נצטרך לתקן תקלות בחשמל, כגון תיקון קצר חשמלי או החלפת מפסק פגום.

 

חשמלאי באופקים

עלות ביקור של חשמלאי מוסמך באופקים

מחיר לביקור של חשמלאי מוסמך באופקים עומד על 250 ש"ח. במחיר זה, החשמלאי יוכל לספק לכם מענה על עבודות פשוטות יחסית כמו תיקון תקלת חיווט, החלפה של שקע חשמלי, החלפת מפסק לדוד חשמל ועוד. בעבור תקלות רציניות יותר או עבודות חשמל גדולות, יש לבדוק את התמחור בצורה מעמיקה יותר - על ידי הצצה במחירון החשמלאים שלנו.

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי באופקים

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי באופקים: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

התכוננו לחורף והזמינו חשמלאי לבדיקות

בחורף, יש עלייה משמעותית בתקלות במערכת החשמל הביתית. הסיבה המרכזית לכך היא השימוש הגובר במכשירים חשמליים לצורך חימום כמו למשל הפעלת הדוד בו זמנית עם הפעלת המזגן לצורך חימום הסלון או הפעלה של תנורי חימום ורדיאטורים במקביל.

 

הדרך עשוי ליצור עומס חשמלי ועל כן ייתכנו קצרים. ניתן להזמין חשמלאי באופקים על מנת להיערך לעונה הגשומה והקרה, כאשר החשמלאי יבצע בדיקות מקדימות בלוח החשמל ויכין את התשתית החשמלית.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

חשמלאי בודק באופקים - מה תפקידו?

אנו יודעים שהנושא של הזמנת חשמלאי באופקים עשוי להיות מעט מורכב מאחר ולא כולנו בטוחים איזה סוג ודרגה מקצועית של חשמלאי להזמין. יש סוגים שונים של חשמלאים כמו למשל חשמלאי בודק אשר תפקידו הוא לבצע בדיקות חשמל כמו בדיקת הארקה או בדיקה לזליגת חשמל. לעומתו יש גם דרגות נוספות כמו חשמלאי מעשי אשר יכול לעסוק בעבודות חשמל של עד 40 אמפר, חשמלאי מהנדס שיכול לבצע תוכניות חשמל וסוגים נוספים.

כאשר מדובר בחשמל, הבטיחות היא מעל הכל

כל עבודה הקשורה בתחום החשמל, חייבת להתבצע באופן מסודר ובטוח. בחלק גדול מהמצבים נצטרך להפסיק את זרם החשמל על ידי הורדה של מפסק הזרם הראשי, בטח ובטח כאשר נבצע חיבורים או ניגע בחיווט.

 

מבלי קשר לעבודה, לא מומלץ לנסות לבצע התקנות או החלפה של ציוד חשמלי בכוחות עצמנו מאחר ומדובר בסכנת חיים ממשית! חשמלאי באופקים ידע לעשות את העבודה באופן מקצועי ובעזרת כלי העבודה המתאימים וידאג לכך שהבטיחות תהיה מעל הכל.

 

חשמלאי מוסמך באופקים

משווים בקלות בין חשמלאים באופקים

לפני שמזמינים חשמלאי באופקים, מומלץ לערוך ביניהם השוואת מחירים קצרה. השוואה זו, יכולה לעזור לנו לחסוך בעלויות, כמו גם לשפר את ההצעות שקיבלנו בתחילה. לדוגמה, חשמלאי א' יציע לנו מחיר X וחשמלאי ב' יציע מחיר זול יותר.

 

אם בכל זאת נרצה את שירותיו של חשמלאי א' מאחר והוא נשמע לנו מתאים יותר, נוכל לחזור אליו ולבקש ממנו לשפר מעט את ההצעה מאחר וקיבלנו הצעה נוחה יותר. תתפלאו לדעת אך רוב החשמלאים אכן יסכימו לשפר את ההצעה הראשונה שסיפקו.