מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי באילת

פורטל 'חשמלאים פלוס' מרכז חשמלאים מומלצים בעיר אילת למגוון עבודות בבתים פרטיים, בתי עסק, משרדים ועוד. משאירים פרטים ומקבלים עד שלוש הצעות שונות לכל עבודה בתחום.

מחפשים חשמלאי באילת? כך תחסכו במחיר:

הזמנת בעל מקצוע, וזה כלל לא משנה או מדובר על חשמלאי, אינסטלטור או נגר, היא פעולה שעשויה להיות מורכבת ולעורר חששות. הסיבות לכך ברורות - כולנו מעוניינים למצוא גורם מקצועי שידע לבצע את העבודה כמו שצריך אך השאיפה היא גם למצוא אדם אמין, שיגבה מחיר הוגן בעבור השירות. עם 'חשמלאים פלוס' זה בהחלט אפשרי.

 

ניתן לקבל מספר הצעות שונות ורק אז ללכת עם האדם שסיפק את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר מביניהן. נדגיש כי תוכלו למצוא חשמלאי באילת מבלי לחשוש מרמתו המקצועית מאחר ואנו מבצעים בדיקות מקדימות של חשמלאים בדרום במטרה לספר לכם את השירות הטוב ביותר.

 

חשמלאי באילת

מחירון המציג את עלות העבודות הנפוצות בעיר

הנה מחירון קצר שיעשה לכם סדר בבלאגן. בכל שורה תוכלו לראות את טווח העלויות של עבודה מסוימת בתחום וזה כולל עבודות חשמל קטנות וגם גדולות. נדגיש כי המחירים עשויים להשתנות מעת לעת ומטרת המחירון היא לספק לכם מידע וכיוון כללי באשר למחיר. את המחיר המדויק - תצטרכו לבדוק מול בעל המקצוע עצמו.

מחירון עבודות חשמל באילת

כמה יעלה להתקין נקודת חשמל כולל חציבה?

מדובר על נקודת חשמל חד פאזית.


600 - 800 ש"ח
עלות התקנת שעון שבת

מתייחס לשעון שבת של לוח חשמל.


450 - 600 ש"ח
מחיר התקנת גוף תאורה חדש

מתייחס לגוף תאורה צמוד תקרה.


200 - 400 ש"ח
תיקון מגעים בלוח החשמל הביתי

כולל ביצוע בדיקות מקדימות לאיתור תקלות בלוח.


200 - 350 ש"ח
כמה יעלה להחליף ממסר פחת?

החלפת ממסר פחת בלוח החשמל.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

כיצד אפשר למנוע תקלות במערכת החשמל?

במקומות בהם ישנה קרבה למים, כדאי להתקין מגני מים מיוחדים שמונעים את המגע עם השקע או המפסק. כמו כן כדאי לבצע בדיקה מסודרת אחת לתקופה של כמה שנים לכל מערכת החשמל הביתית בשביל לוודא שאין סכנות כמו חיווט חשוף או הארקה שאינה מחוברת כראוי.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

חשמלאי מוסמך באילת גם לבתי עסק

יש לא מעט עסקים בעיר אילת, בעיקר בתחום התיירות כמובן אך גם במגוון תחומים אחרים כמו למשל מסחר או עסקים בתחום המזון. אנו מספקים שירותי חשמלאות גם בעבור בתי עסק וזה כולל חנויות, מפעלים, משרדים, בתי קפה ומלונות. ניתן להזמין חשמלאי מוסמך באילת בעבור כל תקלה ועבודה, החל מהחלפת שקע או מפסק ועד להתקנת גופי תאורה גדולים או שדרוג של לוח חשמל חד פאזי לתלת פאזי.