מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי באשדוד

מתגוררים בעיר אשדוד? בין אם ברצונכם לבצע התקנה של שקעים או מפסקים בבית או פשוט לתקן תקלה חשמלית שנוצרה, תוכלו להיעזר באתר 'חשמלאים פלוס', להשוות בין חשמלאים בעיר ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מחשמלאים מומלצים ומקצועיים.

חשמלאי מוסמך באשדוד לעבודות בכל העיר

לא משנה אם אתם מתגוררים באשדוד או בערים השכנות לה, דרכנו ניתן למצוא בעל מקצוע מצוין שמתמחה בתיקון, החלפה והתקנה של רכיבים חשמליים מכל סוג. ניתן להזמין חשמלאי מוסמך באשדוד או בסביבתה גם עבור עסקים קטנים או גדולים וגם לצורך התקנה של תשתיות חשמל מאפס. חשוב להבין שישנן מספר רמות שונות של הכשרת חשמלאים ומומלץ להכיר את סוגי החשמלאים השונים ולהזמין את החשמלאי שמתאים למערכת החשמל שלכם.

חשמלאי באשדוד

כמה עולה שירות של חשמלאי באשדוד?

על מנת לספק לכם מידע על המחירים השונים, הכנו מחירון אשר מורכב למעשה משקלול ממוצע עבור הצעות מחיר שונות שנלקחו מחשמלאים בעיר. רגע לפני שאתם מזמינים חשמלאי באשדוד לביצוע עבודה מסוימת, חשוב להסתכל על המחירון ולהבין מה טווח המחירים הנהוג. בעזרת הפעולה הפשוטה של השוואת המחירים, תוכלו לחסוך עלויות ולוודא שקיבלתם מחיר הוגן על העבודה. חשוב לציין שהמחיר נקבע בסופו של דבר על סמך שיקולים מקצועיים של בעל המקצוע ועל כן קיימת האפשרות שהמחיר ישתנה במקצת מהמוצג במחירון זה.

מחירון עבודות חשמל באשדוד

כמה עולה להתקין מאוורר תקרה בבית?

עבור התקנה של מאוורר תקרה סטנדרטי.


200 - 400 ש"ח
טיפול במגעים רופפים בלוח החשמל

בדיקה של המגעים בארון החשמל ותיקון מגעים רופפים.


250 - 400 ש"ח
מה המחיר של התקנת גופי תאורה?

להתקנה בלבד. במידה ובעל המקצוע רוכש את הגוף, תתווסף עלות הרכישה.


200 - 350 ש"ח
מחיר החלפת מפסק יחיד או כפול

לרוב המחיר כולל את רכישת המפסק והחלפתו. 


300 - 450 ש"ח
מה העלות של החלפת ממסר פחת?

החלפת ממסר פחת בתוך לוח חשמל סטנדרטי וביתי.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מה צריך לבדוק לפני הזמנת חשמלאים באשדוד?

ראשית לפני בחירת בעל המקצוע לביצוע של עבודות חשמל בבית, מומלץ לסנן בעלי מקצוע שסיפקו הצעת מחיר יקרה ומוגזמת אשר רחוקה מהטווח המקובל בתחום. שנית, נדרש לבקש מהחשמלאי שיציג את הרישיון שלו לפני שהוא מגיע אל ביצוע העבודה. זה בסדר גמור לבקש מבעל המקצוע לקבל את מספר הרישיון שלו או אפילו לבקש צילום של התעודה עצמה. עבודה עם חשמלאי מוסמך עוזרת לשמור על רמה גבוהה של עבודה ומאפשר לנו להגיע אל בעלי מקצוע מנוסים יותר.

בסיום, נמליץ לכם לקרוא המלצות על החשמלאים המומלצים וזאת מאחר ויש לא מעט חשמלאים באשדוד שביצעו עבודות אצל לקוחות שיצאו מרוצים או לחילופין מאוכזבים מהשירות. איפה מוצאים המלצות? חפשו באתר בעל המקצוע או ברחבי הרשת. חשוב לציין שאנו מבצעים בדיקת התאמה של הספקים שעובדים איתנו במסגרת הפורטל ומקפידים על עבודה עם חשמלאים מומלצים באשדוד עם המלצות חיוביות רבות.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

חשמלאים מוסמכים באשדוד לתיקון תקלות

על אף הרצון של כולנו לחסוך לעיתים את התשלום של חשמלאי מוסמך בדרום ולתקן את התקלה בעצמנו, חשוב להבין שחשמל הוא לא משחק ושפעולה לא נכונה כמו החלפת רכיב בלוח החשמל באופן עצמאי או אפילו התקנה של גוף תאורה בצורה לקויה, עשויה לגרום לנזקים ואפילו לסכנה של ממש בשל התחשמלות. חשמלאים מוסמכים מביאים איתם לא רק ניסיון מקצועי רב והכשרות חשובות שעברו במהלך תהליך ההסמכה אלא גם כלים מתאימים וציוד שעוזר בבדיקת המתח החשמלי.