מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בגדרה

מזמינים חשמלאי בגדרה דרך הפורטל המוביל בישראל בתחום החשמל! השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מחשמלאים המספקים שירות בגדרה והסביבה - כך תוכלו לחסוך עלויות לכל עבודה.

חשמלאי בגדרה למגוון עבודות בבית

אם קמתם בוקר אחד וראיתם שישנו קצר חשמלי בבית, אם אתם מעוניינים להתקין גוף תאורה חדש או פשוט להחליף מפסק או שקע חשמלי באחד מהחדרים - הגעתם אל המקום הנכון. דרך פורטל חשמלאים פלוס, תוכלו להזמין חשמלאי בגדרה בעבור כל עבודה נדרשת בבית, החל מהתקנות מסובכות ועד ביצוע בדיקות תקינות למערכת החשמל או תיקון של תקלות.

 

חשמלאי בגדרה

עלות ביקור של חשמלאי מוסמך בגדרה

אז כמה עולה להזמין חשמלאי? כפי שבוודאי ניחשתם, המחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה שנדרש ממנו לבצע. יחד עם זאת, אפשר להגיד שעלות של ביקור סטנדרטי בו מתבצעת עבודה פשוטה יחסית כמו התקנת טיימר לדוד, בדיקת תקינות של לוח החשמל או החלפת שקע חשמלי - תעלה בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח. 

מחיר ממוצע של ביקור חשמלאי בגדרה

מחיר ממוצע של ביקור חשמלאי בגדרה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

אלו עבודות החשמל הנפוצות ביותר בעיר:

  • החלפת מפסקים ושקעים: החלפת שקע חשמלי וגם החלפת מפסק יחיד או מפסק כפול. מדובר בעבודות פשוטות שעלותן אינה גבוהה אך הן בהחלט דורשות ידע וניסיון.
     
  • בדיקות של מערכת החשמל: רוצים לוודא את תקינות מערכת החשמל בבית? מעוניינים לבדוק שיש הארקה בבית החדש שאליו נכנסתם או לאחר שביצעתם בו שיפוץ מסיבי? צרו איתנו קשר.
     
  • החלפת רכיבים פנימיים: החל מחיווט חשמלי פגום ועד להחלפת פיוז שנשרף בלוח החשמל. ברוב המקרים, בעל המקצוע הוא זה אשר מביא איתו את הרכיב החדש ומבצע את עבודת ההחלפה.
     
  • התקנות של מוצרים: החל מהתקנת מאוורר תקרה בחדר השינה או בסלון ועד להתקנה של גופי תאורה מכל סוג: ספוטים במטבח, תאורת גינה, גופי תאורה צמודי תקרה ועוד.

>> לחצו למידע על עבודות חשמל נוספות שאנו מספקים בעיר גדרה ובסביבתה הקרובה.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מה לבדוק לפני הזמנת חשמלאי באזור גדרה?

הרצון למצוא שירות במחיר זול הוא בהחלט מובן אך חשוב להקפיד במקביל על קבלת שירות איכותי, מקצועי ואדיב. חלק גדול מהתקלות בעולם החשמל חייבות להתבצע כמה שיותר מהר מאחר ובמקרים רבים כאשר מתעוררת תקלה בחשמל, לא נוכל להשתמש בחלק מהמכשירים בבית בשל העובדה שהם יקצרו ויקפיצו את החשמל. לכן ישנה חשיבות גם לזמינות של חשמלאי בדרום וכמו כן, באזור גדרה ולמועד בו הוא יכול להגיע אליכם על מנת לבצע את העבודה.