מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בגן יבנה

הזמינו כעת חשמלאי בגן יבנה לתיקון תקלות במערכת החשמל הביתית וביצוע עבודות נוספות, כולל החלפת שקעים ומפסקים, לוחות חשמל, התקנת גופי תאורה ועבודות נוספות.

קבלו שירות מהיר מחשמלאי בגן יבנה

תקלות במערכת החשמל יכולות להתרחש לאורך כל השנה. הסיבות לתקלות הן כמובן מגוונות למדי ולעיתים אנו חווים קצרים חשמליים בעקבות מגע של רכיבים חשמליים עם מים, בעוד במקרים אחרים התקלות קשורות להתקנה לקויה, מגעים רופפים או עומסים על מערכת החשמל. מחפשים חשמלאי בגן יבנה? זקוקים לסיוע מהיר מעכשיו לעכשיו? חייגו אל המוקד של 'חשמלאים פלוס' ותוכלו לקבל הצעות מחיר מחשמלאים מומלצים באזור.

 

חשמלאי בגן יבנה

מחירון חשמלאים בגן יבנה

שניה לפני שאתם מחייגים אל החשמלאי ומבקשים הצעת מחיר, אנו מזמינים אתכם להציץ במחירון הבא, אשר מציג דוגמאות לעלויות של עבודות שונות בתחום החשמל. נזכיר כי יש לא מעט חשמלאים בגן יבנה וכי כל חשמלאי מתמחר את עבודתו כפי שהוא מוצא לנכון, על כן הקפידו לבדוק מספר הצעות מחיר שונות.

מחירון חשמלאים בגן יבנה

החלפת שקע חשמלי

החלפה לשקע רגיל (לא שדרוג לתלת פאזי)


200 - 300 ש"ח
עלות החלפת ממסר פחת

החלפת ממסר פחת כולל הרכיב עצמו


300 - 500 ש"ח
מחיר התקנת גוף תאורה חדש

התקנת גוף תאורה צמוד תקרה.


200 - 400 ש"ח
עלות החלפת מפסק לתריס חשמלי

פירוק המפסק ע"י חשמלאי בגן יבנה והחלפתו בחדש.


300 - 400 ש"ח
התקנת כיריים אינדוקציה

קראו בהרחבה על התקנת כיריים אינדוקציה.


900 - 1,400 ש"ח

הדפס מחירון

חשמלאי מומלץ בגן יבנה לייעוץ מקצועי

ישנם מקרים אשר בהם נזדקק להכוונה וייעוץ מקצועי של חשמלאי בגן יבנה. הדבר נפוץ כאשר עוברים לבית חדש ורוצים להחליט על מיקום של שקעים ומפסקים וגם כאשר רוצים לבדוק עומסים על מערכת החשמל הביתית, בעקבות שימוש במכשירי חשמל כבדים כמו מזגן, תנור, מכונת כביסה וכדומה.

 

במצב זה, אפשר להזמין חשמלאי מומלץ בגן יבנה לצורך ייעוץ בלבד או לייעוץ + יישום ההמלצות והתחלת עבודה על הפרויקט. אם מדובר על פרויקט גדול כמו תכנון של משרד, בניין מגורים וכדומה, תוכלו להזמין יועץ חשמל, אשר תפקידו הוא להכין תוכניות מפורטות יותר של תשתית החשמל במבנה.

בחירת חשמלאי ברמה המקצועית הנדרשת לעבודה

ישנן רמות מקצועיות שונות של חשמלאים (הסמכות) וכל חשמלאי רשאי לבצע עבודות אחרות. הנה טבלה שתספק לכם הסבר על מספר עבודות נפוצות וסוג החשמלאי שאליו נדרש לפנות:

 

סוג העבודה דרגת החשמלאי
עבודות חשמל במתח של עד 40 אמפר חשמלאי מעשי
עבודות חשמל במתח של עד 80 אמפר חשמלאי מוסמך
תכנון מתקנים ועבודות במתח של 630x30 אמפר חשמלאי הנדסאי
ביצוע עבודות חשמל ותכנון מתקנים במתח של עד 3x400 אמפר חשמלאי טכנאי