מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי ביבנה

גרים ביבנה ורק אצלכם יש הפסקת חשמל? מחפשים חשמלאי מומלץ לטיפול בתקלה? עוברים לבית חדש וצריכים חשמלאי להתקנת תשתית חשמל? דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מחשמלאים מומלצים ביבנה עבור כל עבודות החשמל. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר!

חשמלאי ביבנה לביצוע כל עבודות החשמל

תקלות חשמל הן נפוצות ומגוונות למדי. חלקן, עשויות לתפוס אותנו ללא כל הכנה מוקדמת ולפגוע לנו באיכות החיים עד הרגע שבו יתקנו אותן וחלקן ידועות ונדרשות בהתאם לתכנון בניית הבית / העסק. יש לנו לא מעט חשמלאים ביבנה אשר מספקים שירותים מקיפים ופתרונות עבור תקלות החשמל וההתקנות השונות. אלו העבודות הנפוצות ביותר:

 • התקנה או החלפה של נקודות חשמל - בין אם עברתם לבית חדש ואתם צריכים לבצע התקנה של נקודות חשמל חדשות או שיש צורך בהזזה, תיקון או החלפה של נקודת חשמל, חשמלאים ביבנה יידעו לספק לכם את השירות הנדרש.
   
 • התקנת מכשירי חשמל - חשמלאים ביבנה מספקים שירות התקנות הכולל בין היתר התקנות גופי תאורה בבית ובגינה, התקנת כיריים אינדוקציה מכל הסוגים, התקנת תריס חשמלי ועוד. 
   
 • בדיקה והחלפה של לוח חשמל - בדיקה, תיקון וגם החלפה לוח חשמל בבית או בעסק במקרים של לוח חשמל שרוף, ישן או שדרוג לתלת פאזי. הבדיקה יכולה להיעשות גם כחלק מבדיקות שגרתיות וקבועות הנדרשות אחת לתקופה בעסק או בבית וכוללת גם בדיקת הארקה, חיווט והחלפת מתגים בעת הצורך.
   
 • התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלאי - אחת מהעבודות הפופולריות בשנים האחרונות היא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית פרטי או בבניין משותף. דרכנו ניתן לקבל הצעות מחיר מחשמלאם המתמחים בתחום זה. 

חשמלאי ביבנה

מחיר ביקור חשמלאי ביבנה

מחיר ביקור חשמלאי ביבנה ינוע בממוצע בין 200 - 300 ש"ח. המחיר מתייחס לשעות הפעילות הסטנדרטיות ואינו כולל עלות התיון או החלפת חלקים.

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי ביבנה

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי ביבנה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון חשמלאים ביבנה

לפניכם מחירון ממוצע עבור עבודות החשמל השונות של חשמלאים ביבנה, על מנת שתקבלו קנה מידה כללי טרם הזמנת חשמלאי לעבודה כזו או אחרת. המחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג העבודה, מורכבותה והחלקים הנדרשים לתיקון / החלפה:

מחירון עבודות חשמל ביבנה

החלפת מפסק זרם ראשי

כולל עבודה וחלקים.


300 - 500 ש"ח
התקנת גוף תאורה

מחיר מדויק נקבע לפי סוג הגוף עצמו.


250 - 350 ש"ח
תיקון מגעים בלוח חשמל ביתי

טיפול במגעים רופפים.


200 - 400 ש"ח
מחיר התקנה של מאוורר תקרה

מחיר עבור התקנת מאוורר בלבד, ללא עלות המאוורר.


200 - 400 ש"ח
בדיקת הארקה תקופתית בבית

ביצוע בדיקת הארקה שמטרתה למנוע התחשמלות.


300 - 450 ש"ח
החלפת מפסק בדוד חשמל

כולל את עלות המפסק (טיימר) האנלוגי.


200 - 500 ש"ח
התקנת תנור אמבטיה

מחיר התקנת תנור אמבטיה ללא התקנת נקודת חשמל.


200 - 400 ש"ח
הוספה של נקודת טלפון חדשה

התקנה של נקודת טלפון על ידי חשמלאי תקשורת.


275 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

חשמלאי מוסמך ומומלץ ביבנה במחיר משתלם

מי מאיתנו לא היה רוצה להזמין שירות ולדעת שקיבל מחיר אטרקטיבי והוגן? כולנו היינו רוצים לקבל חשמלאי שמציע עבודה מקצועית, נקייה ומהירה וגם שירות אדיב ואמין. דרך פורטל חשמלאים פלוס תוכלו למצוא חשמלאי מומלץ באזור הדרום וביבנה בפרט , עם חוות דעת טובות ובמחיר המשתלם ביותר עבורכם.

אנו מציעים לבצע השוואת מחירים ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת ובכך לחסוך עלויות ולמצוא את ההצעה המתאימה והזולה ביותר עבורכם. השאירו את הפרטים, ערכו השוואת מחירים ותוכלו לחסוך עד 39% במחיר!

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

סוגי חשמלאים ביבנה

תחום החשמל מונה בתוכו עבודות שונות ומגוונות המחייב טיפול ותיקון של חשמלאי בהתאם לסוג ההסמכה שלו. אלו סוגי החשמלאים העיקריים לביצוע עבודות חשמל ביבנה בהתאם להסמכה ולתפקידים השונים:

 • חשמלאי מוסמך - סוג החשמלאי הנפוץ ביותר, יכול לעבוד עד 80 אמפר בדירות/ משרדים ומוסמך לערוך תוכניות ולבצע עבודות חשמל ביתיות.
   
 • חשמלאי בודק (סוג 1, 2, 3) - חשמלאי בעל ההסמכה לביצוע בדיקות בבית או בעסק כולל בדיקה הארקה והנפקת אישורים נדרשים כולל בדיקה לפני קבלת טופס 4, אישור חשמלאי מוסמך למכבי אש, אישורים לרישוי עסקים, אישורים לביטוח, רשות מקומית ועוד. הפער בין הסוגים מגדיר עד כמה אמפר החשמלאי רשאי לעבוד כאשר חייב להיות הפרש של 5 שנים ניסיון בין כל סוג.
   
 • יועץ חשמל - ייעוץ וסיוע בתכנון מקיף של תשתית החשמל בבית או בעסק. מספק שירות של ייעוץ, תכנון מקדים, ליווי ופיקוח וחתימות סופיות.
   
 • קבלן חשמל - אחראי על תכנון תשתית ורשת חשמל לבית או לעסק (גם במבנים ובניינים) וליווי ופיקוח על ביצוע התקנת מערכות החשמל בהתאם לתקנים הנדרשים.

חשמלאי מוסמך ביבנה לטיפול בזליגת חשמל 

הדלקתם מכשיר חשמל בבית והחשמל קפץ? אחד מהשקעים בבית מקצר? ייתכן וקיימת זליגת חשמל המעידה על בעיה בנתיב הזרם החשמלי שעשויה להביא למצב של התחשמלות, שריפה ואף גרוע מכך. מצב כזה מחייב טיפול בהקדם של חשמלאי ביבנה הכולל בדיקה ותיקון באופן מיידי. 
 

דחיפות לטיפול בתקלה של זליגת חשמל:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

כמה זמן יקח לחשמלאי ביבנה להגיע?

זמני ההגעה של חשמלאים ביבנה מרגע ההפניה יהיה בממוצע בין חצי שעה לשעה. כמובן שטווח הזמן עשוי להשתנות בהתאם לזמינות וללו"ז העבודה שנקבע לו מראש ובהתאם לדחיפות תיקון התקלה. 
 

זמן ממוצע להגעת חשמלאי ביבנה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

שאלות נפוצות בנוגע לחשמלאים ביבנה 

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בהזמנת חשמלאי ביבנה:

האם ניתן להזמין דרככם סוגי חשמלאים שונים ביבנה?

כמובן, בהתאם לסוג העבודה הנדרשת יחזרו אליכם עד 3 חשמלאים המוסמכים לביצוע העבודה שתרצו. ניתן לראות פירוט והסבר מלא על סוגי החשמלאים והסמכותיהם.


חשמלאים ביבנה מספקים שירות גם לעסקים?

כמובן, החשמלאים שלנו מספקים שירות למגזר הפרטי והעסקי. ניתן לראות בעמוד הסבר מפורט על העבודות השונות.