מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בנתיבות

זיהיתם תקלה חשמלית בבית? אל תנסו להתמודד עם התיקון לבדכם מאחר וזה עלול להיות מסוכן למדי. הזמינו עוד היום חשמלאי בנתיבות, בעל ניסיון, ידע מקצועי וציוד מתאים לטיפול בכל סוג של תקלה ועבודת חשמל נדרשת.

כיצד בוחרים נכון חשמלאי בנתיבות?

ענף החשמל בישראל מפותח למדי ורבים כיום מציעים את שירותיהם במטרה לסייע בפתרון תקלות חשמל קטנות וגם גדולות. תיקון של תקלות חשמל הוא עסק למקצוענים בלבד ולכן כדאי להתרחק מחובבנים שאינם עברו את ההכשרות המתאימות ועשויים לסכן את עצמם וגם אתכם בשל עבודה לקויה.

 

בחירת חשמלאי בנתיבות צריכה להתחיל מבדיקה של תעודת חשמלאי מוסמך בתוקף (בקשו מהחשמלאי שיציג לכם אותה) אך גם כדאי לבחון המלצות ולקרוא מעט על בעל המקצוע ברחבי האינטרנט בשביל להתרשם מחוות הדעת השונות.

 

כמו כן, כדאי לשאול את החשמלאי האם הוא זמין לביצוע העבודה באופן מיידי ובמידה ולא, מתי הוא מתפנה לבצע אותה. לאחר שקיבלתם את כל המידע הזה, נמליץ לכם לבחון את סוגיית המחיר ולבצע השוואת מחירים בעזרת השירות שאנו מציעים.

 

חשמלאי בנתיבות

מחירים ועלויות של חשמלאי מוסמך בנתיבות

להלן מחירון קצר אשר מציג עלויות ומחירים של עבודות חשמל שונות. לכל עבודה יש תמחור שונה ולעיתים את המחיר המדויק ניתן יהיה לקבוע רק לאחר הגעה פיזית אל הבית או המקום בו נדרש לבצע את העבודה. אם לא מצאתם במחירון זה את העלות של העבודה שברצונכם לבצע, בקרו גם במחירון החשמל המלא שלנו.

עלות בדיקת הארקה סטנדרטית

בדיקה מקיפה הלוקחת כשעה.


300 - 450 ש"ח
החלפת מפסק ע"י חשמלאי באזור נתיבות

כולל רכישת המפסק והעבודה עצמה.


300 - 450 ש"ח
מחיר של התקנת טיימר לדוד חשמלי

כולל את רכישת הטיימר.


300 - 450 ש"ח
התקנת תאורת ספוט בסלון

מחיר עבור התקנה בלבד ללא הספוט עצמו.


100 - 120 ש"ח
החלפת ממסר פחת

החלפה של הממסר על ידי חשמלאי מומלץ בנתיבות.


300 - 500 ש"ח
התקנת נקודת טלפון

התקנת נקודת טלפון כאשר יש תשתית קיימת.


275 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מתכננים בית חכם? עשו זאת בליווי חשמלאי

רבים כיום בוחרים לשדרג את המערכות השונות בבית וליצור מצב בו ניתן לשלוט בתאורה, במערכות השמע, בתריסים החשמליים ובמכשירים נוספים - באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומערכות חשמליות.

 

תהליך התכנון של הבית החכם ולאחר מכן ביצוע והתקנת המערכות, צריך להתבצע בעבודה משותפת עם גורם המבין במערכת החשמל הביתית ויכול לספק ראייה רחבה יותר על ההתממשקויות השונות בין המערכות, בשביל למנוע קצרים חשמליים ותקלות בהמשך.

 

השאירו פנייה בטופס המופיע כאן באתר ותוכלו לקבל עוד היום עד שלוש הצעות מחיר שונות של חשמלאים מוסמכים בדרום העוסקים במלאכה זו ופועלים בין היתר גם ברחבי העיר נתיבות ובסביבתה הקרובה.