מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בקרית גת

בין אם אתם צריכים התקנה של שקעים או מפסקים ברחבי הבית ובין אם אתם זקוקים להחלפה של רכיבים שונים בארון החשמל, תוכלו להזמין חשמלאי בקרית גת ולקבל שירות מהיר, מקצועי ובמחיר הוגן וזול.

השוואת מחירים בין חשמלאים בקרית גת

כמו בכל תחום אחר, גם כאשר מדובר על עולם החשמל, השוואת מחירים קצרה יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף בעת תיקון של תקלה חשמלית שמתרחשת או במצבים שנדרש להתקין רכיבים מסוימים החל מגופי תאורה גדולים ועד למתגים או מפסקים. השוואת המחירים עשויה לחסוך לא מעט כסף ולמעשה היא אפילו הכרחית במקרים רבים בשביל לקבל מושג אודות המחירים מאחר ומרביתנו לא יודעים כמה כל שירות עולה.

 

בשביל להשוות מחירים דרך פורטל חשמלאים פלוס, כל מה שצריך לעשות הוא להשאיר פנייה באתר או לחילופין להתקשר אלינו, אנו נבין מה מטרת הפנייה ומה השירות שאתם מחפשים ונדאג לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות.

 

חשמלאי בקרית גת

מדוע כדאי להזמין חשמלאי לפני שמתחיל החורף?

תקלות חשמליות מתרחשות לעיתים קרובות בעיקר בחודשי החורף בהם יש יותר נפילות בזרם החשמל בשל תנאי מזג האוויר השונים. בדרך כלל מומלץ להזמין חשמלאי לפני שמתחילה העונה הגשומה בשביל לבדוק שמערכת החשמל בבית תקינה ושאין בעיות שעתידות להפריע לנו בזמן שאנו משתמשים במכשירים השונים וזה כלל לא משנה אם מדובר במזגן או בתנורי חימום קטנים.

 

צריכת החשמל שעולה משמעותית בחורף יכולה לגרום לעומס שיקפיץ את החשמל בכל הבית ויתכן שתזדקקו לשדרוג של לוח החשמל מלוח חד פאזי ללוח תלת פאזי.

מחירי עבודות של חשמלאי בקרית גת

הנה מספר דוגמאות למחירי עבודות חשמל שמתבצעות לעיתים תכופות על ידי חשמלאי בקרית גת. 

כמה עולה שירות של חשמלאי בקרית גת?

כמה עולה להזמין חשמלאי לאיתור תקלה?

איתור תקלה חשמלית במסגרת שעות הפעילות.


200 - 600 ש"ח
עלות התקנת גוף תאורה חדש בבית

מחיר מדויק יקבע לפי סוג ההתקנה (צמוד תקרה, ספוט וכדומה)


200 - 400 ש"ח
מה העלות של התקנת שעון שבת?

מחיר להתקנה של השעון, כולל עלות השעון.


400 - 600 ש"ח
התקנת טיימר לדוד על ידי חשמלאי מוסמך

כולל את עלות הטיימר.


300 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

האם נהוג לקבל אחריות על עבודות חשמל?

לא על כל הרכיבים החשמליים נהוג לספק אחריות וכדאי לדעת שגם כאשר מספקים אחריות, זמן תקופת האחריות משתנה. למשל על החלפה של ממסר פחת בלוח החשמל או החלפה של מפסק ראשי בארון החשמל, נהוג לספק אחריות ל-3 חודשים ומאוד מומלץ לבקש מהחשמלאי לרשום באופן מפורש בכתב את תקופת האחריות.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מצאו חשמלאי מומלץ, מוסמך וטוב בקרית גת

בכל מצב בו אתם מחפשים שילוב של שירות מעולה, ניסיון מקצועי וכמובן יחסי אנוש טובים של בעל המקצוע שהזמנתם, תוכלו לסמוך על הפורטל שלנו בכך. מציאת חשמלאי מומלץ בדרום אשר גם מוסמך היא השאיפה של רבים מאיתנו וזה כלל לא משנה באיזה סוג של עבודה מדובר. דרכנו תוכלו למצוא חשמלאי טוב גם למגזר הפרטי אך גם למגזר העסקי או המוסדי תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים.