מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בקרית מלאכי

צריכים להזמין חשמלאי בקרית מלאכי? באמצעות פורטל חשמלאים פלוס תקבלו עד 3 הצעות מחיר מחשמלאים בעיר כדי שתוכלו להשוות בינים ובין המחירים שתקבלו מהם.

מחירים של עבודות חשמל בקרית מלאכי

לפניכם מחירון עם מחירים של עבודות חשמל נפוצות. חשוב לומר שקודם כל חשמלאי בקרית מלאכי יגיד לכם לגבי עלות הביקור שלו שהיא תנוע בין 200 - 300 ש"ח. במידה ולא יבצע אף עבודה תשלמו את מחיר הביקור, לעומת זאת במידה והוא כן יבצע עבודה כלשהי מחיר הביקור יתבטל.

מחירי עבודות חשמל בקרית מלאכי

כמה עולה התקנת נקודת חשמל?

התקנת נקודת חשמל חד פאזית כולל חציבה.


600 - 800 ש"ח
כמה עולה לתקן קצר בבית?

מחיר לתיקון קצר חשמלי משתנה בהתאם לצורך בהחלפת רכיבים בלוח.


200 - 450 ש"ח
כמה עולה להתקין מאוורר תקרה?

המחיר לא כולל את המאוורר עצמו.


200 - 400 ש"ח
מחיר ביקור חשמלאי בקרית מלאכי

במידה ויעשה עבודה כלשהי מחיר הביקור יתבטל.


200 - 300 ש"ח
עלות להתקנת תנור באמבטיה

לחצו למידע נוסף על התקנת תנור בחדר האמבטיה.


200 - 400 ש"ח
מהו המחיר להתקנה של עמדת טעינה לרכב?

מחיר זה הוא עבור התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף


2,000 - 4,000 ש"ח

הדפס מחירון

השוות מחירים בין חשמלאים בקרית מלאכי

מחיר של חשמלאי בקרית מלאכי הוא לא קבוע והוא משתנה כמובן בהתאם לעבודה, אבל מעבר לכך הוא גם משתנה בהתאם לחשמלאי עצמו. חשמלאים שונים יכולים לקחת לכם מחירים שונים, לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים.

 

התקשרו כבר עכשיו לפורטל חשמלאים פלוס וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחשמלאים בקרית מלאכי. ככה תוכלו להשוות בין הצעות המחיר שהם יתנו לכם ולחסוך בקלות.

 

חשמלאי בקרית מלאכי

מחפשים חשמלאי מומלץ בקרית מלאכי? בדקו את אלה

בשביל למצוא חשמלאי מומלץ בקרית מלאכי כדאי לבדוק את הדברים הבאים:

  • זמינות: כולנו יודעים שבמקרה של עבודות חשמל זמינות זה שם המשחק. כשאתם מדברים עם חשמלאי בקרית מלאכי ודאו שהוא זמין היום, או מקסימום מחר לעבודה שאתם צריכים.
     
  • הסמכה: ישנם כמה סוגי חשמלאים וחשוב לוודא שאתם מזמינים חשמלאי שמוסמך לעשות את העבודה הדרושה. אם מדובר בבית פרטי הזמינו חשמלאי מוסמך בקרית מלאכי - הוא רשאי לעשות כמעט כל עבודה שתצטרכו בבית.
     
  • המלצות: ערכו חיפוש מהיר של שם החשמלאי ברשתות החברתיות ובגוגל ובדקו מה אומרים לקוחות קודמים עליו. האם הוא טיפל בתקלה? האם המחיר שהוא נתן היה מוגזם? האם הגיע מהר? ועוד.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

לפני שאתם מזמינים חשמלאי בקרית מלאכי חשוב לדעת

קודם כל אל תנסו לעשות שום עבודת חשמל בעצמכם, חוץ מלהחליף נורה בערך. חשמל הוא נושא מאוד מסוכן וחייוט או עבודה לא נכונה יכולה לגרום לנזק למכשירים, קצר ואפילו גרוע מזה גם לנזק לבני אדם.

 

מעבר לכך לפני שהחשמלאי הולך חשוב לוודא שכל המכשירים החשמליים פועלים היטב והעבודה שלו בהחלט הושלמה. בנוסף שימו לב שאם לא מצאתם חשמלאי בקרית מלאכי חפשו חשמלאי בדרום כדי שיוכל להגיע כמה שיותר מהר.