מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי ברחובות

מחפשים חשמלאי בעיר רחובות שיבצע בדיקות חשמל או יסייע בתיקון של תקלות? הגעתם אל המקום הנכון. פורטל חשמלאים פלוס מאפשר השוואת מחירים קלה ונוחה, ללא כל התחייבות מצדכם לאורך התהליך.

חשמלאי ברחובות עבור כל העבודות

כל התעסקות במערכת החשמל, בין אם מדובר בדירה בבניין או בבית פרטי, מצריכה ידע, ניסיון והבנה. האתר שלנו מציע לכם למצוא חשמלאי ברחובות עבור תכנון וביצוע עבודות חשמל בדירות חדשות וגם בבתים קיימים וגם שירות מהיר לאיתור ותיקון של תקלות. בנוסף ניתן להזמין דרך האתר חשמלאי ברחובות מעולה לביצוע התקנה של מערכת בית חכם והכל במחירים נוחים והוגנים.

חשמלאי ברחובות

כמה עולה חשמלאי מוסמך ברחובות?

רובנו לא בקיאים במחירים והעלויות של עבודות החשמל השונות ועל כן אתר 'חשמלאים פלוס' איגד מספר דוגמאות למחירים שנלקחו מהצעות מחיר שונות מחשמלאים ברחובות, העלות שתידרשו לשלם עבור חשמלאי מוסמך ברחובות נקבעת בהתאם לסוג התקלה או הפעולה המתבצעת. ההמלצה שלנו היא להשוות מחירים, לבחון את העלויות השונות ורק לאחר מכן לקבל את ההחלטה. 

מחירון עבודות חשמל ברחובות

התקנת לוח חשמל חדש בבית

עבור התקנה של לוח חשמל מסוג תלת פאזי.


2400 - 2800 ש"ח
החלפה של שקע חשמלי בדירה

החלפת השקע התקול בחדש (כולל את עלות רכישת השקע החדש)


150 - 350 ש"ח
התקנה של גוף תאורה בבית

עבור התקנה בלבד, ללא רכישת הגוף ע"י החשמלאי.


200 - 350 ש"ח
תיקון של מגעים בלוח החשמל

איתור המגעים הרופפים ותיקונם.


200 - 400 ש"ח
עלות התקנת מאוורר תקרה ברחובות

התקנה של מאוורר תקרה סטנדרטי על קיר רגיל.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

הזמינו ביצוע בדיקות הארקה למניעת התחשמלות

בדרך כלל בבתים ישנים, נדרש לבצע בדיקת הארקה לווידוא תקינותה. תפקידה של מערכת ההארקה הוא לדאוג שלא נתחשמל בעת השימוש במכשירים החשמליים השונים בבית. מחיר של בדיקת הארקה נע בין 300 ש"ח ל-450 ש"ח ועשוי להציל חיים ולכן במידה והזמנתם חשמלאי בדרום לתיקון של תקלות מסוימות, בקשו ממנו לבחון את המערכת במהלך הביקור.

מצאו חשמלאי מומלץ ומקצועי ברחובות

יש לא מעט חשמלאים ברחובות אשר מספקים שירות. על כן, אפשר להגיד שהבחירה נעשית קשה ומורכבת וברוב המקרים קשה לבחור חשמלאי מקצועי ברחובות מבין כל ההיצע. אתר חשמלאים פלוס מבצע סינון ובדיקות מקיפות לחשמלאים השונים וכך למעשה תוכלו להיות בטוחים שבעל המקצוע בו תבחרו יהיה חשמלאי מומלץ ברחובות בעל המלצות רבות של לקוחות קודמים. 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

לא רק לבתים: הזמינו חשמלאי בניין ברחובות

ניתן להזמין דרך האתר שירות של חשמלאי בניין מוסמך לאבחון חשמלי או בדיקות שונות במוסדות, מפעלים, בנייני משרדים וחנויות. במבנים כאלה, מערכת החשמל בדרך כלל מסועפת יותר ודורשת ניסיון רב בין אם זה להקמת התשתית או תיקון תקלות שונות. 

תיקון תקלות על ידי חשמלאי מוסמך ברחובות

אם תשאלו חשמלאים מוסמכים ברחובות, תגלו שיש מספר תקלות אשר חוזרות על עצמן לא מעט. בין התקלות הנפוצות ניתן למצוא כמובן קצר חשמלי שמקפיץ את לוח החשמל, החלפה של שקעי חשמל שאינם תקינים (נשרפו, נשברו וכדומה) וגם זליגת חשמל וחוסר בהארכה שגורמת להתחשמלות בעת הדלקת מכשירים חשמליים. ברוב המקרים, ביקור סטנדרטי של חשמלאי ברחובות עולה בין 200 ל-300 ש"ח ובמידה ונדרש לתקן תקלה מסוימת ולהחליף רכיבים, המחיר משתנה ועלות הביקור מגולמת במחיר הסופי שתשלמו.