מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בירושלים

מתגוררים בעיר הבירה ירושלים? זקוקים לעזרה בתיקון תקלה חשמלית בבית או במשרד שלכם? ניתן להזמין חשמלאי מוסמך בירושלים דרך האתר ולקבל עד שלוש הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים המספקים שירות ברחבי העיר.

השוואת מחירים בין חשמלאים בירושלים

מערכת החשמל היא מערכת מורכבת ולא אחת נוצרות תקלות שונות ומגוונות אשר גורמות לעבודה לא תקינה ואף להפסקת החשמל באופן מוחלט. בכל הקשור לתיקון תקלות חשמל, אנו ממליצים לפנות אל גורם מקצועי ומנוסה, בעל ציוד מתאים אשר יודע לאתר את התקלה במהירות ולפתור אותה על הצד הטוב ביותר. תוכלו להינות מהשוואת מחירים בין חשמלאים בירושלים דרך האתר שלנו ולקבל עד שלוש הצעות שונות לעבודה הרצויה.

חשמלאי בירושלים

כמה עולה להזמין חשמלאי בירושלים?

לא בטוחים כמה משלמים לחשמלאי? ערכנו מספר בדיקות על מנת לספק לכם טווח מחירים לביצוע העבודות השונות בתחום החשמל. מטרת המחירון היא לספק מידע ולסייע לכם בבחירת בעל המקצוע המתאים אך חשוב לציין שהמחיר עשוי להשתנות בעקבות שיקולים שונים.

מחירון עבודות חשמל בעיר ירושלים
 • עלות ביקור חשמלאי בירושלים

  שימו לב, עבור ביקור בשעות הלילה התשלום צפוי לעלות.


  200 - 300 ש"ח
 • כמה עולה לתקן מגעים בלוח החשמל בבית?

  עבור לוח חשמל סטנדרטי (ביתי)


  200 - 350 ש"ח
 • כמה תעלה החלפה של מפסק התריס החשמלי?

  כולל את רכישת המפסק ואת התקנתו.


  300 - 450 ש"ח
 • בדיקה של הארקה במערכת החשמל

  לא נדרש לשלם תשלום נוסף על הביקור עצמו.


  300 - 400 ש"ח
 • החלפה של מאוורר תקרה

  עבור התקנה בלבד (ללא רכישה) של מאוורר תקרה


  200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

עבודות חשמל נפוצות בעיר:

ישנם לא מעט תקלות אשר מתרחשות בחשמל, הנה מספר תקלות נפוצות אשר מחייבות הזמנה של חשמלאי מוסמך בירושלים: 

 • איתור ותיקון זליגת חשמל - מצב בו יש חוסר איזון בין החשמל הנכנס למערכת והחשמל היוצא. בדרך כלל מתבטא בהקפצה של החשמל ושל הרכיב המכונה ממסר פחת.

 • החלפת מפסק - בדרך כלל מדובר במפסק המפעיל ומכבה את גוף התאורה. אם הוא אינו פועל כשורה, תצטרכו להזמין בעל מקצוע שיסייע לכם בפעולה של החלפת מפסק תקול במפסק תקין מדגם זהה.

 • התקנה של שעון שבת - השעון מאפשר למעשה תכנון זמנים של הדלקה וכיבוי מכשירים חשמליים ומבטיח שלא תשכחו מכשור דולק למשך זמן רב.

 • תיקון רכיבים בארונות חשמל - בין אם מדובר בחוטים או מפסקים, חשמלאי מוסמך בירושלים יסייע לכם בבדיקת הרכיבים בתוך ארון החשמל ותיקונם במקרה של תקלה.

אל תתפשרו על פחות מחשמלאי מוסמך בירושלים!

בתחום החשמל יש לא מעט בעלי מקצוע, אך חשוב להבין שלא כולם עברו הכשרה מקצועית וקיבלו הסמכה. הדרך הבטוחה עבורכם להבטיח שאתם מזמינים בעל מקצוע מקצועי ומנוסה, שלא יגרום נזק לרכיבים החשמליים בבית שלכם או במשרד, היא להזמין חשמלאי מוסמך. הכוונה היא לבעל מקצוע שעבר השתלמויות שונות וקיבל רישיון לעסוק בעבודות חשמל. בקשו לראות את מספר הרישיון שלו ואל תשכחו לבדוק שהרישיון אכן בתוקף.

זמינות גבוהה לטיפול בתקלות דחופות

מאחר תקלות חשמל מתרחשות 24 שעות ביממה, תוכלו למצוא חשמלאים בירושלים שיעניקו לכם מענה מהיר ויגיעו לטפל בבעיות דחופות. אם למשל יש לכם קצר חשמלי כאשר אתם מדליקים את אחד ממכשירי החשמל בבית (המזגן, הדוד או אפילו מנורה) כדאי לא לחכות ולהזמין חשמלאי לבית כבר עכשיו. ניתן להזמין דרך האתר חשמלאי באזור ירושלים שיגיע כבר באותו היום או יום למחרת ויעניק שירות מקצועי, מהיר ובמחיר הוגן

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה