מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בבית שמש

חשמל הוא עסק למקצוענים. אם נתקלתם בתקלה חשמלית שקע שאינו פעיל או נפילות פתאומיות בזרימת החשמל הביתית, צרו איתנו קשר ותוכלו למצוא חשמלאי בבית שמש במחיר זול. כמו כן ניתן גם לקבל מענה בעבור התקנות של לוחות חשמל וכל רכיב חשמלי אחר.

איתור חשמלאי בבית שמש דרך חשמלאים +

במידה וזאת הפעם הראשונה שאתם נעזרים באתר שלנו, כדאי שתקבלו מידע על השלבים בתהליך. באמצעותנו, ניתן לקבל מספר הצעות מחיר מחשמלאים באזור בית שמש ובסביבתה הקרובה (כולל אינסטלטורים בירושלים) ללא עלות או התחייבות כלשהי לבעל המקצוע. תוכלו לבחון את ההצעות ולהמשיך אך ורק עם מי שסיפק את ההצעה הטובה ביותר מביניהן.

 

אנו מבצעים סינון מקדים ודואגים להעביר את הפנייה שלכם אך ורק לחשמלאים אשר זמינים כעת לספק את השירות ופועלים באזור זה, מה שמקצר את התהליך בצורה משמעותית ודואג לכך שתקבלו הצעות מגורמים רלוונטיים לכם.

 

חשמלאי בבית שמש

כמה עולה תיקון קצר בבית שמש?

אם הזמנתם חשמלאי מוסמך בבית שמש לצורך תיקון קצר חשמלי, צפו לשלם סכום אשר נע בין 200 ל-400 ש"ח. במידה ומדובר בקצר חשמלי באזור הגינה או בבניין משותף, העלות עשויה להתייקר בכמה מאות שקלים.

 

מחיר ממוצע לתיקון קצר חשמלי בבית שמש

מחיר ממוצע לתיקון קצר חשמלי בבית שמש: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

השירותים הנפוצים ביותר בעיר:

 • התקנת גופי תאורה: בין אם מדובר על גופי תאורה פשוטים, סטנדרטיים וקטנים ובין אם מדובר על ספוטים מיוחדים, שנדלירים מרהיבים או גופים יוקרתיים צמודי תקרה - תוכלו למצוא דרכנו חשמלאי לעבודות אלו.
   
 • החלפת מפסקים ושקעים: לא פעם, אנו זקוקים להחלפה של שקע פגום או מפסק שאינו מגיב בעת הלחיצה עליו. ניתן להזמין חשמלאי ולבקש ממנו גם לבצע עבורכם את רכישת השקע או המפסק החדש ולגלם זאת בהצעת המחיר.
   
 • תיקון והתקנת לוחות חשמל: ניתן להזמין חשמלאי מומלץ במודיעין להחלפת חוטי חשמל או התקנה של שעון שבת בתוך לוח החשמל. בנוסף ניתן לקבל סיוע במעבר ממערכת חד פאזית למערכת תלת פאזית.
   
 • תכנון מקדים של מערכת החשמל: פרט לתיקון תקלות או ביצוע התקנות, תוכלו גם להיעזר בשירותיו של יועץ חשמל במודיעין על מנת לתכנן את החיווט בבית או מבנה חדש.
   
 • ביצוע בדיקות שונות: החל מבדיקת הארקה ועד לבדיקה לצורך ניטור מערכת החשמל - כל אלו מתבצעים על ידי חשמלאי בודק במודיעין אשר מתמחה בביצוע בדיקות אלה.

מה לבדוק לפני הזמנת חשמלאים בבית שמש?

ראשית כל, כדאי לוודא שהחשמלאי שברצונכם להזמין מבצע את העבודה הנדרשת לכם מאחר וחלק מהעבודות עשויות להצריך הסמכה מסוימת בשל עוצמת המתח. כך למשל, חשמלאי מוסמך רשאי לבצע את כל סוגי העבודות אך לעומתו חשמלאי מעשי יכול לבצע עבודות חשמל רק במתח נמוך. דברים נוספים שנמליץ לבדוק עם חשמלאים בבית שמש: זמינות לביצוע העבודה, עלות השירות וגם המלצות.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מה הסיכון בהזמנת חשמלאי לא מקצועי?

יש לא מעט סיכונים בהזמנה של חשמלאים חובבניים שלא עברו את ההסמכה וההכשרה המתאימה. ראשית כל, חיבור ההארקה עשוי להתבצע בצורה לקויה מה שעשוי לגרום כמובן לסכנת התחשמלות (לחצו וקראו על בדיקת הארקה בבית).

 

בנוסף, נדרש החשמלאי לבחור בקפידה את החיווט המתאים אשר ידע להעביר את זרם החשמל הקיים. במידה ויבצע בחירה לקויה ולא מתאימה, החוטים עשויים להישרף ולגרום לנזקים רבים וסכנה לשוהים במקום.

 

חשמלאים בבית שמש

חשמלאי מוסמך ומומלץ בבית שמש והסביבה

מאחר ואנו מבצעים בדיקות מקדימות לכל החשמלאים, תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות של חשמלאי מוסמך בבית שמש בעל המלצות חיוביות של לקוחות רבים שכבר הזמינו אותו לבצע התקנות או תיקונים במערכת החשמל הביתית.

 

אגב זו בדיוק ההזדמנות להזכיר שניתן לקבל מענה גם בעבור התקנות של מערכות חשמל ותיקונים בבתי עסק, מסעדות, בתי קפה, משרדים ומפעלים בעיר בית שמש והכל במחירים הוגנים. רוצים לקבל מידע על העלויות של העבודות הנפוצות? ראו מחירון חשמל מקיף באתר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה