מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בבית שמש

במאמר זה נסביר על באילו מקרים חובה להיעזר בחשמלאי בבית שמש, כמה עולה להיעזר בו, בהתאם לסוג התקלה שאתם חווים, נסביר גם על סוגי חשמלאים באזור מגוריכם ואיך בהליך פשוט תוכלו למצוא חשמלאי מומלץ במהירות דרך פורטל חשמלאים פלוס.

מחיר חשמלאי בבית שמש

המחיר עבור ביקור חשמלאי בבית שמש בבית הלקוח נע בין 200 - 300 ש"ח. כמו כן, מחיר הביקור צפוי יתקזז במידה והחשמלאי יבצע עבודה כלשהיא בביתכם.
 

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בבית שמש

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בבית שמש: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון חשמלאים בבית שמש

מתחת נציג לכם מספר הצעות מחיר עבור עבודות חשמל בבית שמש:

מחירון חשמלאים בבית שמש

בדיקת הארקה

מחיר עבור בדיקה שמבצע חשמלאי בבית שמש.


300 - 450 ש"ח
ייעוץ עם יועץ חשמל

המחיר עבור שעת התייעצות בודדת.


150 - 250 ש"ח
החלפת מפסק בארון חשמל

החלפת מפסק בבית שמש בארון חשמל ע"י חשמלאי מוסמך.


300 - 500 ש"ח
התקנת גופי תאורה בבית שמש

התקנה של גוף תאורה צמוד תקרה, ללא שווי האביזר.


150 - 250 ש"ח
התקנת מאוורר תקרה בבית שמש

המחיר עבור התקנת מאוורר תקרה, ללא עלות המאוורר עצמו.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מתי חובה לקרוא לחשמלאי מוסמך בבית שמש?

בכל מקרה בו גיליתם כבל חשמלי חשוף בקירות הבית שלכם וקיים חשש לחשיפה שלכם או של ילדכם אליו - זה הזמן לקרוא לחשמלאי מוסמך בבית שמש שיגיע מהר ככל הניתן וינטרל את המפגע. הימצאות כבלים ושקעי חשמל חשופים בבית עלולים לגרום להתחשמלות מסכנת חיים ולכן אין להתעלם ולקרוא מיד לבעל מקצוע.
 

דחיפות להחלפת שקע חשמלי:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

תוך כמה זמן צפוי להגיע חשמלאי בבית שמש?

טווחי הזמן שלוקח לחשמלאי בבית שמש להגיע הם בין חצי שעה עד שעה. כמו כן, קחו בחשבון שהם עשויים להתקצר או להתארך בהתאם לעומס שבעל המקצוע חשוף אליו באותו יום וכמובן בהתאם למקרי חירום שהוא עשוי לתעדף.


חשמלאי בבית שמש

כמה זמן לוקח להחליף שקע חשמל?

הליך החלפת שקע חשמל ע"י חשמלאי מוסמך בבית שמש נע בין 20 - 10 דקות. מדובר בעבודה פשוטה יחסית וכזו שעשוייה להתארך רק במידה ויש כמה שקעים להחליף.
 

זמן ממוצע להחלפת שקע חשמל בבית שמש :
 15 דקות
20 דקות משך זמן 10 דקות

סוגי חשמלאים בבית שמש

כדאי שתדעו שקיימים כמה סוגים של חשמלאים באזורכם, מתחת נציג את הנפוצים בהם ואת תפקידם:

 • חשמלאי בודק - חשמלאי בודק הוא חשמלאי שבתוקף סמכותו לבצע בדיקות במערכת החשמל, כמו: בדיקת הארקה, בדיקת מתח חשמל בבית. הוא אף יכול לבדוק את כל ארון החשמל שלכם ולתת על כך אישור רשמי בכתב במידה ויש לכם צורך בכך.
   
 • חשמלאי מוסמך בבית שמש - כאן מדובר בסוג החשמלאים הנפוץ ביותר שמגיע לביקורי בית חוזרים ונשנים. מדובר בחשמלאי שבסמכותו לבצע עבודות ותיקונים שונים במערכת חשמל המגיעה עד 80 אמפר בדירות, משרדים ומפעלים.
   
 • יועץ חשמל - תפקידו של יועץ חשמל בבית שמש הוא לתכנן מערכת חשמל עתידית למבנה שטרם נבנה או כזה שכבר בנוי וצפוי לעבור שיפוץ. ללא יועץ חשמל בפרויקט בנייה, לא יהיה ניתן להתקין מערכת חשמלית במבנה וזאת מפני שעל יועץ החשמל לחתום על תוכנית החשמל שיצר וגם לפקח לכל אורך הבנייה.

 

סוג החשמלאי מה תפקידו?
חשמלאי בודק לבדוק מערכת חשמל, לתת אישורי תקינות של החשמל
חשמלאי מוסמך לבצע עבודות בחשמל בגובה של עד 80 אמפר
יועץ חשמל לתכנן מערכת חשמלית במבנה עתידי או לפני שיפוץ

השירותים הנפוצים ביותר בעיר:

במידה ותהיתם, הוספנו לכם מתחת מספר עבודות חשמל בבית שמש הנחשבות לנפוצות ביותר לביצוע ע"י חשמלאים באזור ירושלים והסביבה.

 • התקנת גופי תאורה: בין אם מדובר על גופי תאורה פשוטים, סטנדרטיים וקטנים ובין אם מדובר על ספוטים מיוחדים, שנדלירים מרהיבים או גופים יוקרתיים צמודי תקרה - תוכלו למצוא דרכנו חשמלאי מוסמך בבית שמש שיתקין עבורכם גופי תאורה באזורים שונים.
   
 • בדיקת הארקה: מדובר בבדיקה שיש לבצע ע"י חשמלאי בודק כל 5 שנים בבתים חדשים וכל 3 שנים בבתים ישנים.
   
 • התקנת מאוורר תקרה בבית שמש: אם חשבתם שמדובר בפעולה פשוטה של החלפת נורא - דעו שמדובר במשימה שמערבת בה כבלי חשמל חשופים וכאלו שיכולים לפגוע בכם בשימוש לא נכון. דרך חשמלאים פלוס ניתן להשיג חשמלאי בבית שמש שיתקין עבורכם את מאוורר התקרה בצורה מהירה ובטוחה.
   
 • החלפת שקע חשמל: לא פעם, אנו זקוקים להחלפה של שקע פגום או מפסק שאינו מגיב בעת הלחיצה עליו. ניתן להזמין חשמלאי שיבצע החלפת שקע חשמל בבית שמש ולבקש ממנו גם לבצע עבורכם את רכישת השקע או המפסק החדש ולגלם זאת בהצעת המחיר.
   
 • תיקון והתקנת לוחות חשמל: ניתן להזמין חשמלאי מומלץ בבית שמש להחלפת חוטי חשמל או התקנה של שעון שבת בתוך לוח החשמל. בנוסף ניתן לקבל סיוע במעבר ממערכת חד פאזית למערכת תלת פאזית.
   
 • תכנון מקדים של מערכת החשמל: פרט לתיקון תקלות או ביצוע התקנות, תוכלו גם להיעזר בשירותיו של יועץ חשמל בבית שמש על מנת לתכנן את החיווט בבית או מבנה חדש.


חשמלאי בודק בבית שמש

איך להשיג חשמלאי מומלץ בבית שמש?

מעוניינים להשיג חשמלאי באזור בית שמש שיבצע את עבודתו בצורה הגונה ומקצועית? הנה כמה טיפים שיסייעו לכם להגיע למטרה:

 • הסמכה - כמו שכבר קראתם לפני, בישראל קיימים מספר סוגים של חשמלאים, שלכל אחד מהם יש סמכות לבצע עבודה שונה במערכת החשמל. אם ברצונכם לבצע בדיקת הארקה אין טעם שתתאמו מול חשמלאי מוסמך שיגיע ותוכלו לחפש אחר חשמלאי בודק בבית שמש, אך במידה ואתם מעוניינים להגביר את עוצמת החשמל שלכם בבית - כאן תזדקקו דווקא לחשמלאי מוסמך שביכולתו לבצע עבודות במערכת החשמל.
   
 • נסיון - העדיפו להעסיק חשמלאי בבית שמש שמחזיק בותק של מספר שנים לפחות. הסיבה לכך נובעת מהסיבה שברוב המקרים יעיד הדבר על כמות גבוהה יותר של עבודות שנחשף אליהן והספיק לצבור דרכן נסיון וכך הסיכוי שיבצע טעות בביקור שלו אצלכם הוא קטן עד אפסי.
   
 • השוואת מחירים - פורטל חשמלאים פלוס מאפשר לכם לקבל ישירות לנייד ובחינם - עד 3 חשמלאים בבית שמש, ביניהם תוכלו לברר מחירים עוד בטלפון, להשוות בין ההצעות שתקבלו ולחסוך בכסף וכל זאת במינימום מאמץ מצדכם.
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מאיתנו את שמות החשמלאים באזור שלכם, תוכלו לחפש עליהם באינטרנט ובמדיה ולבדוק חוות דעת של לקוחות קודמים השאירו להם. פעולה זו תעזור לכם להבין את אופיו של בעל המקצוע, כמו גם את איכות השירות שהעניק ואת רמת המקצועיות שלו.
   

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

שאלות בנושא חשמלאים בבית שמש

בין כמה חשמלאים בבית שמש כדאי לי להשוות?

פורטל חשמלאים פלוס ממליצה ללקוחותיה להשוות בין עד 3 חשמלאים באזור מגוריהם וזו גם כמות ההצעות שהיא שולחת ישירות לנייד שלכם.


האם ביכולתו של חשמלאי בבית שמש להתקין על שקע חשמלי מגן שקעים?

בהחלט, רצוי שתרכשו את מגן השקעים לפני שתזמינו את החשמלאי והוא יוכל להתקין אותו עבורכם.