מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בגבעתיים

בפורטל חשמלאים פלוס ניתן למצוא חשמלאי מומלץ בגבעתיים עבור תכנון וביצוע עבודות חשמל ברחבי הבית או המשרד. כמו כן, תוכלו לאתר יועץ חשמל בגבעתיים, חשמלאי בודק ובעלי מקצוע נוספים בתחום החשמל, למגוון עבודות.

מחירון חשמלאים בגבעתיים

לא בטוחים בכמה חשמלאים בגבעתיים מתמחרים עבודות שונות? במחירון מתחת תוכלו לקרוא על עבודות חשמל מגוונות ומחירן.

מחירון עבודות חשמל בגבעתיים

מחיר חשמלאי בגבעתיים

המחיר הינו לביקור חשמלאי לצורך בדיקה ואפיון של תקלה קיימת, ללא תיקון.


200 - 300 ש"ח
התקנת מאוורר תקרה בגבעתיים

מחיר התקנת מאוורר תקרה, ללא שווי המאוורר עצמו.


200 - 400 ש"ח
בדיקת הארקה

מחיר בדיקת הארקה בגבעתיים ע"י חשמלאי, ללא תיקון במקרה ומדובר בהארקה פגומה.


200 - 400 ש"ח
כמה עולה החלפת שקע חשמל בגבעתיים?

המחיר כולל שקע חד פאזי והתקנתו. המחיר צפוי להתייקר אם תרצו שחשמלאי בגבעתיים יתקין לכם שקע דו פאזי.


200 - 300 ש"ח
התקנת גופי תאורה בגבעתיים

מחיר התקנה של גוף תאורה אחד. במידה ותרצו להתקין מספר גופי תאורה - מחיר העבודה יירד. המחיר לא כולל את גוף התאורה.


250 - 350 ש"ח
החלפת מפסק בארון חשמל

מחיר החלפת מפסק חד פאזי בגבעתיים. במידה ומדובר במפסק תלת פאזי - מחיר ההתקנה והרכיב יתייקרו.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

אילו עבודות חשמל בגבעתיים נחשבות לנפוצות ביותר?

במידה ועברתם על המחירון שהוספנו מעל פסקה זו - אפשר לומר שקיבלתם רמז עבה בנוגע לאילו עבודות חשמל בגבעתיים נחשבות לנפוצות. כעת נסביר על כל אחת מהן:

 • החלפת שקע חשמל - קיימים 2 מקרים עיקריים בהם יש צורך בהחלפת שקע חשמל בגבעתיים: 1.השקע הקודם נשרף. 2. החלפת השקע מחד פאזי לתלת פאזי הנחשב עמיד יותר מפני עומס חשמל. בשני המקרים ניתן להיעזר בחשמלאי מוסמך בגבעתיים. קחו בחשבון ששידרוג שקע חד פאזי לתלת פאזי יעלה יותר מאשר להחליף שקע חד פאזי לאחד מאותו סוג.
   
 • החלפת מפסק בגבעתיים - החלפת מפסק בלוח החשמל תתבצע גם במקרים בהם הוא יצא מתפקוד והתקלקל וגם במקרים בהם רוצים להרחיב את הספק החשמל בבית שלנו. במקרים בהם אנו חוטפים הפסקות חשמל חוזרות עקב הפעלה מרובה של מוצרי חשמל - הדבר יעיד על מפסק חד פאזי  שלא עומד בעומס ובמקרה כזה יוכל חשמלאי מוסמך בגבעתיים לשדרג אותו במפסק תלת פאזי.
   
 • התקנת גוף תאורה - במקרים בהם אנו רוצים להתקין גוף תאורה חדש באזור בו לא קיים גוף תאורה קיים, הדבר יתאפשר רק לאחר שחשמלאי בגבעתיים יבצע את החיבור בעזרת חיבורי החשמל הקיימים.
   
 • בדיקת הארקה בגבעתיים - בדיקת הארקה יש לבצע אחת לכמה שנים ע"י חשמלאי בודק. רכיב הארקה אחראי למנוע התחשמלות במקרים של קצרי חשמל בבית. היעדר תפקוד של רכיב הארקה תקין בלוח החשמל - סכנת התחשמלות גבוהה עבורכם. הבדיקה מתבצעת ע"י בדיקת הרכיב עם מכשיר לופ טסטר ייעודי לבדיקת הארקה. נוסף לכך, יהיה על החשמלאי לעבור גם על השקעים בבית.

 

חשמלאי בגבעתיים

מהי הדחיפות להחלפת שקע חשמלי שרוף?

במידה ושקע חשמל בביתכם נשרף בגלל קצר חשמלי בבית, הדבר מעיד על פגיעה בשכבת ההפרדה המגינה מחוטי החשמל לחשמל אתכם, מה שאומר שכל עוד השקע השרוף נמצא בביתכם - אתם וילדכם חשופים להתחשמלות מסכנת חיים. נתקלתם בשקע חשמל שנשרף? קראו בהקדם האפשרי לחשמלאי בגבעתיים שיחליף את השקע לאחד תקין.

 

דחיפות להחלפת שקע חשמלי שרוף:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

כמה זמן לוקח לחשמלאי בגבעתיים להגיע אליי?

זמן הגעת חשמלאי בגבעתיים לפתח ביתכם מהרגע בו צלצלתם אליו עשוי לנוע בין חצי שעה עד שעה. זמני ההגעה כמובן עשויים להתקצר או להתארך מטווח זמני ההגעה שציינו. 

 

זמן ממוצע להגעת חשמלאי בגבעתיים
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

סוגי חשמלאים בגבעתיים

אז חשבתם שיש רק סוג חשמלאי אחד בגבעתיים? תתפלאו לשמוע שקיימים סוגים מגוונים של חשמלאים בגבעתיים, שלכל אחד הסמכה שונה הקשורה בחשמל. מתחת נציג 3 מהנפוצים:

 • חשמלאי בודק - חשמלאי בודק בגבעתיים הוא זה שמוסמך לבצע בדיקות במערכת החשמל, כמו בדיקת הארקה, בדיקת תקינות של ארון החשמל והוא גם אחראי לספק אישורים לרישוי של עסקים.
   
 • חשמלאי מוסמך - חשמלאי מוסמך בגבעתיים הוא מעניק השירות הנפוץ ביותר בקרב סוגי החשמלאים השונים, מדובר בחשמלאי שבאפשרותו לבצע הן בדיקות במערכת החשמל והן עבודות שונות, כמו התקנת נקודת חשמל חדשה, התקנת מאוורר, גוף תאורה וכל עבודה שלא עוברת מתח חשמלי שמעל ל - 80 אמפר.
   
 • יועץ חשמל -  יועץ חשמל בגבעתיים אחראי לתכנן תוכניות הקשורות במערכת חשמלית של מבנים. הוא גם אחראי לפקח על קבלני חשמל שהם אכן מתקינים את המערכת בצורה נכונה ולפי התקנים. הוא גם אחראי לאשר את עבודת החשמל באמצעות חתימה בתום העבודות.

 

סוג חשמלאי תפקידו
חשמלאי בודק לבדוק רכיבים במערכת החשמל
חשמלאי מוסמך לתקן ולהתקין רכיבים במערכת החשמל
יועץ חשמל לתכנן עבודות חשמל למבנים ולפקח עליהן

השוו מחירים בין חשמלאים בגבעתיים

לא תמיד אנו בטוחים במי כדאי לבחור לצורך ביצוע עבודות החשמל ותיקון התקלות במערכת החשמל בבית שלנו, מה שבטוח זה חייב להיות ע"י חשמלאי מוסמך בגבעתיים. בסופו של דבר כולנו היינו רוצים לקבל שירות אדיב, מקצועי, מהיר ונקי ובו זמנית להנות ממחירים הוגנים ומשתלמים ולא להגיע למצב בו אנחנו קורעים את הכיס עם הוצאה גדולה.

 

איך עושים זאת? משאירים פנייה באתר שלנו ואנחנו מפנים את הפנייה שלכם לעד שלושה חשמלאים בגבעתיים שעובדים איתנו, על מנת שתקבלו מהם הצעות מחיר. השירות לא מחייב אתכם להמשיך עם בעלי המקצוע הללו והוא מוענק ללא כל עלות מצדכם.


מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

כמה זמן לוקח לחשמלאי מוסמך בגבעתיים להחליף שקע חשמל?

החלפת שקע חשמל נחשבת לעבודה קלה ביותר (לחשמלאים מוסמכים כמובן...), מדובר בסדר גודל של בין 5 - 15 דקות מקסימום וזאת בהנחה שאין צורך להחליף שקע חד פאזי לתל פאזי ובמידה ולא קיימות בעיות אחרות בתשתית החשמל שיש להתייחס אליהן.

 

זמן ממוצע להחלפת שקע חשמל:
 10 דקות
15 דקות משך זמן 5 דקות

כיצד לאתר חשמלאי מומלץ בגבעתיים ואיך להתנהל מולו?

כשמדובר בעבודות חשמל רצוי שלא לחפש לחסוך מפני שאלו המציעים מחירים "נוחים" יותר עשויים להתגלות כלא מקצועיים וכמי שעשויים לסכן את חייכם מאוחר יותר או זמן קצר לאחר ביצוע עבודה כלשהי. בישראל ישנם לא מעט אנשים המכנים עצמם חשמלאים מקצועיים אך הם אינם כאלו. ע"מ שתוכלו למנוע סיכון עצמי ולהשיג חשמלאי מוסמך בגבעתיים, אלו הפרמטרים שתצטרכו לוודא קודם לכן:

 • הסמכה - כפי שכבר הסברנו למעלה, זה שאדם מכנה עצמו חשמלאי, לא אומר שהוא מוסמך לבצע עבודות שונות ולכן, בקשו לראות קודם את ההסמכה שהוא מחזיק בה. במידה ומדובר בחשמלאי בודק אבל אתם צריכים לתקן קצר באחד השקעים - הוא לא יתאים עבורכם. במידה ומדובר בתקלת חשמל שנמצאת בכל הבניין - חשמלאי מוסמך שמורשה לעסוק במתח של עד 80 אמפר לא יוכל לסייע לכם ובמקרה כזה תזדקקו לחשמלאי בניין, המורשה לעבוד במערכת חשמל במתח גבוה יותר.
   
 • נסיון - אין ספק שעניין הנסיון והותק שבמקצוע רק תורמים לחשמלאים בגבעתיים לבצע עבודה על הצד הטוב ביותר ועל כן, נמליץ לבחור בחשמלאי באזור בגבעתיים המחזיק בשנת ותק אחת ומעלה, כך הסיכוי שיבצע טעות קטן יותר עד אפסי.
   
 • רשיון - אז כמובן, בנוסף להסמכה על חשמלאי בגבעתיים, יהיה עליו להחזיק ברשיון בתוקף, אותו עליו לחדש כל 3 שנים ע"י תשלום אגרה ועל כן - חשוב לבדוק את תאריך התפוגה של הרשיון בו הוא מחזיק כי אחרת, במידה וביצעתם בדיקה כלשהיא דרכו, אותה עליכם להגיש לבית משפט או לגוף מוסמך אחר, מסמך הבדיקה לא יהיה תקף מפני שמדובר בחשמלאי שאינו מחזיק ברשיון.
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל חשמלאים פלוס - 3 חשמלאים בגבעתיים, תוכלו לבצע חיפוש מהיר עליהם באינטרנט ולאתר חוות דעת שהשאירו להם לקוחות קודמים שנעזרו בהם. קריאת חוות הדעת תסייע לכם להבין את טיב השירות והעבודה שסיפק כל חשמלאי וכך לבחור בצורה מושכלת יותר.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

שאלות ותשובות בנושא עבודות חשמל בגבעתיים

איזה חשמלאי מתאים לתקן שקע חשמל שנשרף?

חשמלאי מוסמך בגבעתיים הוא מי שמוסמך לתקן ולהחליף שקעים שנשרפו.


כל כמה זמן יש לבצע בדיקת הארקה?

תלוי בגיל המבנה. במידה ומדובר על מבנה ישן - יש לבצע בדיקת הארקה כל 5 שנים. במידה ומדובר על מבנה צעיר - יש לבצע בדיקת הארקה כל 10 שנים.