מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בהוד השרון

לא חבל לשלם מחיר גבוה על עבודתו של חשמלאי בהוד השרון? בואו להשוות מחירים ולבצע סקר שוק קצר ורק לאחר מכן תבחרו בחשמלאי שאיתו תמשיכו בתהליך.

הזמינו חשמלאי בהוד השרון לתחזוקה שוטפת

בשביל למנוע תקלות עתידיות, רבים מזמינים כיום חשמלאי בהוד השרון במטרה לבצע אחת לשנה או שנתיים בדיקה מקיפה של מערכת החשמל בבית. במהלך בדיקה כזו, יכול החשמלאי לבחון את השקעים והמפסקים בדירה ולוודא את תקינותם, כמו גם להציץ בלוח החשמל הביתי ולבדוק שכל מרכיביו במצב תקין.

 

בדיקות מקדימות מונעות תקלות בהמשך הדרך ויכולות להביא בסופו של דבר לחסכון משמעותי מאחר ובעל המקצוע יזהה את התקלה כשהיא בתחילתה, במקום להגיע כאשר נעשה נזק רציני יותר כמו לוח חשמל עם רכיבים שרופים או מכשירים חשמל שנהרסו בעקבות קפיצות מתח ונפילות של החשמל.

 

חשמלאי בהוד השרון

כמה עולה לתקן תקלות חשמליות?

בשביל לתמחר עבודה של תיקון תקלה חשמלית נדרש להבין מה בדיוק התקלה, מהיכן היא והאם צריך להחליף רכיבים מסוימים. להלן מספר דוגמאות לתקלות נפוצות בחשמל, כולל טווח מחירים משוער לתיקונן על ידי חשמלאי מוסמך בהוד השרון.

מחיר תיקון תקלות חשמליות בהוד השרון והסביבה

כמה עולה להחליף פיוז שרוף בלוח החשמל?

המחיר כולל את עלות הרכיבים.


100 - 350 ש"ח
איתור ותיקון זליגת חשמל

בדיקת זליגת חשמל באמצעות מכשיר מיוחד.


300 - 450 ש"ח
החלפה של שקע שרוף בשקע חדש

מחיר מדויק נקבע בהתאם לסוג השקע הנבחר.


150 - 350 ש"ח
החלפת ממסר פחת שאינו תקין

כולל עלות המפסק עצמו.


300 - 500 ש"ח
תיקון מגעים רופפים בלוח החשמל

העלות היא עבור לוח חשמלי ביתי סטנדרטי.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

מציאת חשמלאי מוסמך ומומלץ בהוד השרון 

מי מאיתנו לא שמע על מקרים בהם לקוחות קבעו מועד ושעות עם החשמלאי אבל הוא הגיע באיחור גדול ולא עמד בזמנים שנקבעו. או מצבעים בהם מזמינים חשמלאי בהוד השרון בשביל שיטפל בבעיה אך מגלים שלאחר מכן היא חזרה בשנית ולא באמת קיבלנו מענה מקצועי.

 

מצבים כאלה מתרחשים כל הזמן ובדרך כלל ניתן למנוע אותם כאשר בוחרים לעבוד עם חשמלאי מוסמך בהוד השרון, שיש עליו המלצות טובות. אם נקפיד על עבודה עם חשמלאים מנוסים, וותיקים וכמובן כאלה שקיבלו המלצות טובות בעבר, נוכל לחסוך לעצמנו עוגמת נפש מיותרת

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מתי נזדקק לחשמלאי בניין בהוד השרון?

במצבים בהם אנו רוצים להכין תוכניות חשמל מפורטות למבנה חדש כמו בניין מגורים, מוסדות ציבוריים או אפילו עסקים כאלה ואחרים כמו מסעדות, בתי קפה וכדומה - נצטרך להזמין חשמלאי בניין. תפקידו של חשמלאי הבניין הוא לתכנן תוכניות מפורטות אודות החיווט ומערכת החשמל בכל הבניין במטרה למנוע תקלות בהמשך ובשביל להבטיח את תקינות המערכת. בהזדמנות זו נזכיר כי ניתן למצוא דרכנו חשמלאים במרכז הארץ בכל הדרגות והרמות וזה כולל חשמלאי בניין כמובן.