מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בהרצליה

השוואת מחירים משתלמת בין חשמלאים בהרצליה להתקנה של גופי תאורה או מאוורר בתקרה וגם לתיקון תקלות מכל הסוגים לרבות החלפת מפסק או פעולות שונות בארון החשמל.

כמה עולה ביקור של חשמלאי מומלץ בהרצליה?

מבדיקות שערכנו בקרב חשמלאים בהרצליה והסביבה, עולה כי המחיר הממוצע עבור ביקור של חשמלאי מומלץ בהרצליה, במסגרת שעות הביקור המקובלות, נע בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח. חשוב לציין שהמחיר הוא עבור ביקור בלבד ובמידה ותמצא תקלה מסוימת, התמחור נקבע על סמך התקלה עצמה, בעוד עלות הביקור יורדת מהמחרי בהתאם.


מחיר ממוצע לביקור חשמלאי באזור הרצליה

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי באזור הרצליה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 

 • בעבור עבודות גדולות ומקיפות יותר, מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ חשמל בהרצליה ולקבל ליווי לאורכו של התהליך והקמת תשתית החשמל בצורה נכונה.

חשמלאי בהרצליה מוצאים עם 'חשמלאים פלוס'

תהליך החיפוש אחר חשמלאי בהרצליה שיהיה אמין, מקצועי ומנוסה - הוא בדרך כלל תהליך ארוך ומתיש. אנחנו בפורטל 'חשמלאים פלוס' מציעים לכם שיטה קלה ונוחה למצוא חשמלאי שיספק לכם מענה למגוון רחב של פעולות חשמל, החל מפעולה של התקנת גופי תאורה מסוגים שונים בדירה או המשרד ועד לביקור של חשמלאי לצורך איתור זליגת חשמל.


איך זה עובד? בצורה פשוטה! אתם משאירים פנייה באתר או מצלצלים אל המספר המופיע בראש הדף, מסבירים לנו מה אתם מחפשים ואנחנו מקשרים ביניכם לבין חשמלאי מוסמך המספק שירות בהרצליה. ניתן לקבל דרך האתר עד שלוש הצעות מחיר שונות ולהשוות ביניהן.

 

חשמלאי בהרצליה

חשמלאי מוסמך בהרצליה לתיקון קצר חשמלי

אחת מהתקלות הנפוצות ביותר היא קצר חשמלי. תשאלו כל חשמלאי בהרצליה והוא יסביר לכם שהקצר יכול להיגרם כתוצאה מסיבות שונות כאשר ברוב המקרים יהיה מדובר בעומס שקיים במערכת החשמל בבית.

 

כמו כן, הקצר יכול להיגרם גם כתוצאה מתקלה במוצר חשמלי מסוים. על מנת לאבחן את התקלה בצורה אופטימלית, ההמלצה היא כמובן להזמין חשמלאי מוסמך בהרצליה בשביל שיבצע בדיקה מקיפה, יאתר את מקור הקצר ויתקן את התקלה.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

החשיבות של עבודה עם חשמלאי מוסמך 

רבים שואלים אותנו, האם אפשר להסתפק בחשמלאי זול שאינו חשמלאי מוסמך לביצוע פעולות חשמל בבית. המלצת המקצוענים של 'חשמלאים פלוס' היא להימנע מעבודה עם חשמלאים בהרצליה שאינם מוסמכים וניתן להגדירם גם כ"חאפרים" וזאת עקב הרגישות שטמונה בעבודה עם חשמל.

עבודה לא נכונה עם חוטי חשמל, יכולה לגרום לקצר ולשריפה בבית ובמקרים מסוימים, חיבור לא נכון של הארקה, עלול לגרום להתחשמלות של בעל המקצוע או דיירי הבית בעת שימוש במכשיר.

דרך האתר תוכלו למצוא חשמלאים מומלצים במרכז וכמובן גם מוסמכים וכל שנשאר לכם כעת לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף כאן למטה ולהתחיל בתהליך.

 

חשמלאים בהרצליה

זקוקים להחלפת לוח חשמל? הזמינו בעל מקצוע

בדרך כלל, כאשר נכנסים לבית חדש או כאשר מבצעים שיפוץ מקיף בדירה או המשרד, נדרשת פעולה של החלפת לוח חשמל. קיימות סיבות נוספות להחלפה של הלוח וזאת במצב בו הוא נשרף או בשל הרצון לעבור ללוח תלת פאזי שמתמודד טוב יותר עם עומס בעקבות ריבוי מכשירי חשמל הפועלים יחד.

 

פעולת ההחלפה של הארון כוללת התאמת החיווט לאזורים השונים ובדיקה של תקינות כל מערכת החשמל בסיום. מדובר בפעולה מורכבת המצריכה כלי עבודה מתאימים, הבנה וניסיון בכל הקשור לחשמל. אם תרצו לבדוק את תקינות לוח החשמל, נמליץ לכם להזמין חשמלאי בהרצליה על מנת שיבצע בדיקה בצורה מסודרת ובעזרת הציוד המתאים.

סיווגי החשמלאים השונים בהרצליה

על מנת למצוא את החשמלאי שבדיוק מתאים לכם, עליכם לדעת מה השוני בין כל אחד מהם:

 • חשמלאי בודק בהרצליה: בדיקת תקינות מערכת הארקה, קבלת אישורים לרישוי עסק ומכבי אש. כל אלו הם רק חלק מן התפקידים שמבצע החשמלאי הבודק.
   
 • יועץ חשמל בהרצליה: בדרך כלל יעבוד בצמוד למנהל פרויקטים, אדריכלים ומעצבות פנים, אחראי על תכנון וכתיבת תוכניות חשמל.
   
 • חשמלאי מוסמך בהרצליה: זהו למעשה חשמלאי בהרצליה המספק שירותים לבית ולעסק אשר מבצע את עבודות החשמל הנפוצות, כמו התקנת נקודת חשמל, תיקון קצר חשמלי, הוספה של גוף תאורה וכדומה. כל חשמלאי חייב להיות מוסמך וזאת על פי החוק.
   
 • קבלן חשמל בהרצליה: בנייה או שיפוץ גדול מצריך אתכם בהזמנה של קבלן חשמל אשר יכול לסייע לפרויקטים גדולים.
   
 • חשמלאי בניין בהרצליה: אם אתם מתכננים לבצע תחזוקה לבניין או עבודה במתח גבוה, אתם חייבים  אותו.


>> שאלות נפוצות שתושבי הרצליה שאלו:

מדוע צריך חשמלאי מוסמך בהרצליה?

על פי חוק חייבים להזמין חשמלאי בהרצליה בעל הסמכה ורישיון בתוקף.


כמה יעלה ביקור חשמלאי בהרצליה?

הרחבנו בעמוד על התנאים ומתי בדיוק הוא גובה מחיר ביקור רגיל (200 ש"ח).


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה