מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בהרצליה

פורטל חשמלאים פלוס מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים משתלמת וחינמית בין חשמלאים בהרצליה להתקנה של גופי תאורה או מאוורר בתקרה וגם לתיקון תקלות מכל הסוגים לרבות החלפת מפסק או פעולות שונות בארון החשמל.

מחיר חשמלאי בהרצליה

המחיר הממוצע עבור ביקור של חשמלאי מומלץ בהרצליה, במסגרת שעות הביקור המקובלות, נע בין 200 ש"ח ל- 300 ש"ח. חשוב לציין שהמחיר הוא עבור ביקור בלבד ובמידה ותמצא תקלה מסוימת, התמחור נקבע על סמך התקלה עצמה, בעוד עלות הביקור יורדת מהמחיר בהתאם.
 

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי באזור הרצליה

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי באזור הרצליה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 

מחירון חשמלאי בהרצליה

מתחת צירפנו לכם מספר הצעות מחיר עבור עבודות חשמל שונות שמספקים חשמלאים בהרצליה. חשוב שתדעו כי טווח המחירים שצויין הינו ממוצע ועשוי להשתנות בהתאם לשיקול דעתו של בעל המקצוע. פורטל חשמלאים פלוס אינו מתחייב למחיר הסופי שתקבלו.
 

מחירון חשמלאים בהרצליה

התקנת מאוורר תקרה בהרצליה

מחיר עבור התקנת מאוורר תקרה, ללא המאוורר עצמו.


200 - 400 ש"ח
בדיקת הארקה בהרצליה

מחיר עבור בדיקת הארקה שיש לבצע ע"י חשמלאי בודק בהרצליה כל 10 שנים בממוצע.


200 - 400 ש"ח
החלפת שקע חשמל

מחיר כולל שווי השקע החדש (חד פאזי) ואת העבודה. המחיר עשוי לרדת בצירוף עבודות חשמל נוספות.


200 - 300 ש"ח
החלפת לוח חשמל חד פאזי

החלפה של לוח חשמל בעל 10 - 12 מפסקים, יתבצע במקרי שריפה או התיישנות של לוח החשמל הקיים.


1,200 - 1,500 ש"ח
התקנת גופי תאורה בהרצליה

המחיר עבור התקנת גוף תאורה יחיד, צמוד תקרה. מחיר לעבודה בלבד.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.


עבודות חשמל בהרצליה

החשיבות בהזמנת חשמלאי מוסמך בהרצליה

רבים שואלים אותנו, האם אפשר להסתפק בחשמלאי זול שאינו חשמלאי מוסמך לביצוע פעולות חשמל בבית. המלצת המקצוענים של 'חשמלאים פלוס' היא להימנע מעבודה עם חשמלאים בהרצליה שאינם מוסמכים וניתן להגדירם גם כ"חאפרים" וזאת עקב הרגישות שטמונה בעבודה עם חשמל.
 

עבודה לא נכונה עם חוטי חשמל יכולה להוביל לקצר ולשריפה בבית ובמקרים מסוימים לגרום להתחשמלות של בעל המקצוע או דיירי הבית בעת שימוש במכשיר. נתקלתם בתקלה כזו או אחרת במערכת החשמל בביתכם? הזמינו חשמלאי מוסמך

 

דחיפות לקריאת חשמלאי בהרצליה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

החלפת שקע חשמל בהרצליה - כמה זמן זה לוקח?

השקע הקיים נשרף? רוצים לדעת כמה זמן ייקח לחשמלאי בהרצליה להחליף את שקע החשמל השרוף בביתכם באחד חדש? דעו שמדובר בהליך קצר ופשוט עבור קהל החשמלאים באזורכם. מדובר על פעולה שלוקחת בין רבע שעה ועד חצי שעה. קחו בחשבון שזמני העבודה צפויים להתארך במידה ועל החשמלאי להחליף מספר שקעים חשמליים.
 

זמן ממוצע להחלפת שקע חשמל בהרצליה:
 22.5 דקות
30 דקות משך זמן 15 דקות

כמה זמן לוקח לחשמלאי בהרצליה להגיע?

דעו שזמני הגעה של חשמלאים בהרצליה עד הבית נעים בין חצי שעה ועד שעה מהרגע בו שוחחתם בטלפון. חשוב שתדעו כי טווח השעות שכתבנו עשוי להתקצר או לחילופין להתארך בהתאם ללוח הזמנים של החשמלאי באותו היום.
 

זמן ממוצע להגעת חשמלאי בהרצליה:
45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

עבודות חשמל בהרצליה - אלו הן הנפוצות ביותר

מתחת נציג בפניכם עבודות חשמל שנחשבות לנפוצות בקרב חשמלאים בהרצליה:

 • החלפת שקע חשמל בהרצליה - כמו שכבר הצגנו קודם, ע"י חשמלאי באזורכם ניתן להחליף שקעי חשמל תקולים. המקרים בהם תצטרכו להחליף שקע חשמלי הוא במקרה בו השקע מקצר, מחשמל, כאשר הוא שבור או במקרים בהם אתם רוצים להביר את הספק החשמל שלכם מרמת חד פאזית לתלת פאזית.
   
 • בדיקת הארקה - בדיקת הארקה מבצע חשמלאי בודק והיא נדרשת בדירות ובתים פעם ב - 10 שנים עבור בתים יחסית חדשים, בעוד שעבור בתים ישנים יש המלצה על ביצוע בדיקה זו כל 5 שנים.
   
 • התקנת מאוורר תקרה בהרצליה - רכשתם מאוורר לתקרה ושוקלים להתקין אותו בעצמכם? זה אונם רק נשמע קל אך דעו שזו עבודה שמחייבת חשמלאי מוסמך. הסיבה לכך נגזרת מחוטי החשמל שנחשפים לאחר הסרה של גוף התאורה הקיים. התקנה של מאוורר תקרה ללא היעזרות בחשמלאי מוסמך - עשוייה להוביל להתחשמלות ולנזק לגוף התאורה ולמאוורר.
   
 • החלפת מפסק בהרצליה - במידה וצריכת החשמל שלכם גבוהה יותר מהספק החשמל שבביתכם, דעו כי יהיה צורך בהחלפה של מפסק חשמל חד פאזי בתלת פאזי, לשם כך תזדקקו לחשמלאי בהרצליה מוסמך כמובן - שיישם זאת עבורכם.
   
 • התקנת גופי תאורה - מעוניינים לבצע התקנת גופי תאורה בהרצליה? דעו שע"י חשמלאי מוסמך או קבלן חשמל ניתן להתקין גופי תאורה מגוונים במקומות שאין להם גוף תאורה קיים.
   

חשמלאי בהרצליה

סוגי חשמלאים בהרצליה

על מנת למצוא את החשמלאי שבדיוק מתאים לכם, עליכם לדעת מה השוני בין כל אחד מהם:

 • חשמלאי בודק בהרצליה: בדיקת תקינות מערכת הארקה, קבלת אישורים לרישוי עסק ומכבי אש. כל אלו הם רק חלק מן התפקידים שמבצע החשמלאי הבודק.
   
 • יועץ חשמל בהרצליה: בדרך כלל יעבוד בצמוד למנהל פרויקטים, אדריכלים ומעצבות פנים, אחראי על תכנון וכתיבת תוכניות חשמל.
   
 • חשמלאי מוסמך בהרצליה: זהו למעשה חשמלאי בהרצליה המספק שירותים לבית ולעסק ואשר מבצע את עבודות החשמל הנפוצות, כמו התקנת נקודת חשמל, תיקון קצר חשמלי, הוספה של גוף תאורה וכדומה. חשוב שתדעו שלחשמלאי מוסמך מותר לבצע עבודות במערכת חשמל שבמתח עד 80 אמפר.
   
 • קבלן חשמל בהרצליה: בנייה או שיפוץ גדול מצריך אתכם בהזמנה של קבלן חשמל אשר יכול לסייע לפרויקטים גדולים.
   
 • חשמלאי בניין בהרצליה: אם אתם מתכננים לבצע תחזוקה לבניין או עבודה במתח גבוה, הוא מי שמוסמך לבצע עבודות אלו.
   
סוגי חשמלאי בהרצליה מה תפקידו?
חשמלאי בודק לבדוק תקינות מערכות של החשמל 
יועץ חשמל לתכנן מערכות חשמל במבנה חדש או משופץ
חשמלאי מוסמך לתקן תקלות בחשמל (במתח עד 80 אמפר)
קבלן חשמל אחראי להתקין מערכות חשמל במבנה חדש או משופץ
חשמלאי בניין אחראי לבדוק ולבצע עבודות חשמל במתחים גבוהים

איך לאתר חשמלאי מומלץ בהרצליה?

כאן נציג מספר היבטים שחשוב שתבררו לפני שאתם מחליטים להזמין חשמלאי בהרצליה אליכם לבית:

 • ותק ונסיון - חשוב ביותר שתבחרו בחשמלאי מוסמך בהרצליה שמחזיק במספר שנות ותק לפחות. הסיבה לכך היא שברוב מוחץ מהמקרים - חשמלאים שיש להם ותק של מספר שנים יהיו כאלו שנחשפו למספר רב ומגוון יותר של עבודות וכך הם גם צוברים נסיון וידעו להתמודד טוב יותר מול עבודות חשמל שונות.
   
 • הסמכה - חשוב ביותר לבקש הסמכה רשמית מצד החשמלאי שאתם מדברים איתו. תעודת הסמכה זו מאשרת שמדובר בבעל מקצוע שעבר את כל הלימודים וההכשרות הרלוונטיות הקשורים במערכת החשמל הביתית. העסקת חשמלאי בהרצליה שאינו מחזיק בהסמכה בתוקף עלולה לסכן את עצמו בעת העבודה ונוסף לכך אתכם בגלל עבודה "חאפרית" שאינה מקצועית.
   
 • חוות דעת - השאירו פרטים בטופס המצורף, לאחר שתקבלו מפורטל חשמלאים פלוס 3 שמות של חשמלאים בהרצליה בחינם, תוכלו לחפש עליהם באינטרנט ולקרוא חוות דעת שהשאירו להם לקוחות קודמים שהסתייעו בהם. פעולה זו תסייע לכם להבין את טיב השירות שהעניקו ללקוחות שלהם ולרמת המקצועיות והאחריות בה הם מחזיקים.
   
 • השוואת מחירים - נוסף לבדיקה של חוות דעת, פורטל חשמלאים פלוס מאפשר לכם לברר בחינם הצעות מחיר עוד בשלב הטלפוני בין שלושת החשמלאים שתקבלו מאיתנו - דבר שיאפשר לכם לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם.
   

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

שאלות נפוצות שתושבי הרצליה שאלו:

מדוע צריך חשמלאי מוסמך בהרצליה?

על פי חוק חייבים להזמין חשמלאי בהרצליה בעל הסמכה ורישיון בתוקף.


כמה יעלה ביקור חשמלאי בהרצליה?

הרחבנו בעמוד על התנאים ומתי בדיוק הוא גובה מחיר ביקור רגיל (200 ש"ח).