מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בחולון

מחפשים חשמלאי מומלץ בחולון? רוצים למצוא אחד אמין, מוסמך וטוב לטיפול בתקלה בבית? דרך חשמלאים פלוס תוכלו לבצע השוואת מחירים בין כמה חשמלאים בחולון ולהזמין את המתאים לכם ביותר.

השוואת מחירים בין חשמלאים בחולון

חשמלאים פלוס מאפשר לכם לבצע השוואה בין חשמלאים מוסמכים בחולון והסביבה במהירות! משאירים פרטים, מקבלים בחזרה עד שלוש פניות מחשמלאים ומתחילים להשוות מחירים בינהם. זה קל ופשוט וכמובן ללא התחייבות או תשלום נוסף בעבור השירות - הזמינו חשמלאי בחולון כבר עכשיו והתחילו לחסוך.

חשמלאי בחולון

כמה עולה ביקור חשמלאי מוסמך בחולון?

בדרך כלל כאשר מזמינים איש מקצוע לביתכם קיים מחיר ביקור, גם בתחום החשמל - חשמלאים במרכז גובים מחיר ביקור בעבור הגעתם וזאת במידה ואינם מבצעים את העבודה. אם יבצעו את העבודה מחיר הביקור יבוטל (במרבית המקרים). עלות של ביקור חשמלאי בחולון נעה בין 200 - 300 ש"ח.

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בחולון

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בחולון: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איזה סוגי חשמלאים יש ומה תפקידם?

ישנם מספר סוגים ורמות של חשמלאים בחולון שונים, ריכזנו בעבורכם את שלושת הנפוצים ביותר:


  • חשמלאי מוסמך בחולון: למעשה כל חשמלאי חייב להיות מוסמך לעבודתו, בין אם זה חשמלאי לבית אשר מבצע עבודות פשוטות במתח נמוך או אחר אשר עובד במתח גבוה. כמו כן, אם חיפשתם אחר חשמלאי חירום - זהו אותו הדבר, רק שאותו חשמלאי הגדיר את עצמו כנותן מענה בשעות שאינן סטנדרטיות וזמין לתת מענה מהיר לכל תקלה.

  • חשמלאי בניין בחולון: בעל הכשרה לעבודה במתח גבוה. כמובן שגם הוא חייב להיות מוסמך ולעבוד השתלמות ואת הקורסים המתאימים לכך.

  • חשמלאי בודק: תפקידו של חשמלאי בודק בחולון, או בשמו הנוסף, בודק חשמל, יכול לבדוק תקינות הארקות, זליגת חשמל בבתים ומערכות שונות. 
     
  • יועץ חשמל: נהוג להזמין יועץ חשמל בחולון כאשר מתכננים בית חכם או במצבים בהם יש לבנות תוכנית חשמל כוללת למשרד או מבנה.

חשמלאים בחולון

איזה עבודות מבצע חשמלאי בחולון?

הנה מספר דוגמאות של עבודות חשמל בחולון הנפוצות בבתים פרטיים:


  1. הזזת נקודת חשמל: נקודות חשמל בבית קיימות בדרך כלל עוד מעט הבניה. אך בכל שיפוץ ניתן להוסיף או לשנות מיקום. כמובן שגם ניתן לבצע פיצול או הזזה של נקודה קיימת מאזור א' ל-ב' כאשר יש צורך לכך. זהו שירות נפוץ למדי וכל חשמלאי מוסמך בחולון יודע לעשות זאת.

  2. התקנת מנורה: בדומה לנקודות החשמל גם את נקודות המאור ניתן להעביר או לפצל. שירות שכל חשמלאי יבצע בעבורכם.

  3. החלפת לוח חשמל: מבין העבודות המורכבות שמבצע חשמלאי בחולון, עבודה לא פשוטה ולא זולה בהכרח. מיועדת לבתים ישנים או כאשר ישנה זליגת חשמל או תקלה מורכבת אחרת הקשורה בלוח.

  4. החלפת מפסקים: מפסקים נהרסים עם הזמן, אם אין קצר ולא מצליחים להרים את המפסק יכול להיות שהמנגנון שלו פשוט נהרס. האמנם? מדובר על מקרים לא כלכך נפוצים. ובכל זאת תנו לחשמלאי להחליט בנוגע לנושא.


>> שאלות נפוצות שגולשים שאלו:

האם צריך להזמין רק חשמלאי מוסמך בחולון?

כן - חשמלאי בחולון ובכלל, תמיד צריך להיות בעל רישיון לעסוק בחשמל להלן מוסמך.


מה השוני בין חשמלאי בודק לחשמלאי מוסמך?

מדובר על סיווג החשמלאי ובאיזה מתח הוא יכול לעבוד. הרחבנו בעמוד מה יכול לבצע חשמלאי בודק בחולון.


 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה