מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בחולון

מחפשים חשמלאי מומלץ בחולון? רוצים למצוא אחד אמין, מוסמך וטוב לטיפול בתקלה בבית? דרך חשמלאים פלוס תוכלו לבצע השוואת מחירים בין כמה חשמלאים בחולון ולהזמין את המתאים לכם ביותר.

השוואת מחירים בין חשמלאים בחולון

חשמלאים פלוס מאפשר לכם לבצע השוואה בין חשמלאים מוסמכים בחולון והסביבה במהירות! משאירים פרטים, מקבלים בחזרה עד שלוש פניות מחשמלאים ומתחילים להשוות מחירים בינהם. זה קל ופשוט וכמובן ללא התחייבות או תשלום נוסף בעבור השירות - התחילו לחסוך כבר עכשיו.

חשמלאי בחולון

כמה עולה ביקור חשמלאי מוסמך בחולון?

בדרך כלל כאשר מזמינים איש מקצוע לביתכם קיים מחיר ביקור, גם בתחום החשמל - חשמלאים במרכז גובים מחיר ביקור בעבור הגעתם וזאת במידה ואינם מבצעים את העבודה. אם יבצעו את העבודה מחיר הביקור יבוטל (במרבית המקרים). עלות של ביקור חשמלאי בחולון נעה בין 200 - 300 ש"ח.

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בחולון

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בחולון: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איזה סוגי חשמלאים יש ומה תפקידם?

ישנם מספר סוגים ורמות של חשמלאים שונים, ריכזנו בעבורכם את שלושת הנפוצים ביותר:


  • חשמלאי מוסמך בחולון: למעשה כל חשמלאי חייב להיות מוסמך לעבודתו, בין אם זה חשמלאי לבית אשר מבצע עבודות פשוטות במתח נמוך או אחר אשר עובד במתח גבוה. כמו כן, אם חיפשתם אחר חשמלאי חרום - זהו אותו הדבר, רק שאותו חשמלאי הגדיר את עצמו כנותן מענה בשעות שאינן רציונליות וזמין לתת מענה מהיר לכל תקלה.

  • חשמלאי בניין: בעל הכשרה לעבודה במתח גבוה. כמובן שגם הוא חייב להיות מוסמך ולעבוד השתלמות ואת הקורסים המתאימים לכך.

  • חשמלאי בודק: תפקידו של חשמלאי בודק בחולון, או בשמו הנוסף, בודק חשמל, יכול לבדוק תקינות הארקות, זליגת חשמל בבתים ומערכות שונות. 
     
  • יועץ חשמל: נהוג להזמין יועץ חשמל בחולון כאשר מתכננים בית חכם או במצבים בהם יש לבנות תוכנית חשמל כוללת למשרד או מבנה.

חשמלאים בחולון

איזה עבודות מבצע חשמלאי לבית?

הנה מספר דוגמאות לעבודות חשמל נפוצות בבתים ללקוחות פרטיים:


  1. הזזת נקודת חשמל: נקודות חשמל בבית קיימות בדרך כלל עוד מעט הבניה. אך בכל שיפוץ ניתן להוסיף או לשנות מיקום. כמובן שגם ניתן לבצע פיצול או הזזה של נקודה קיימת מאזור א' ל-ב' כאשר יש צורך לכך. זהו שירות נפוץ למדי וכל חשמלאי מוסמך יודע לעשות זאת.

  2. התקנת מנורה: בדומה לנקודות החשמל גם את נקודות המאור ניתן להעביר או לפצל. שירות שכל חשמלאי יבצע בעבורכם.

  3. החלפת לוח חשמל: מבין העבודות המורכבות שמבצע חשמלאי מוסמך, עבודה לא פשוטה ולא זולה בהכרח. מיועדת לבתים ישנים או כאשר ישנה זליגת חשמל או תקלה מורכבת אחרת הקשורה בלוח.

  4. החלפת מפסקים: מפסקים נהרסים עם הזמן, אם אין קצר ולא מצליחים להרים את המפסק יכול להיות שהמנגנון שלו פשוט נהרס. האמנם? מדובר על מקרים לא כלכך נפוצים. ובכל זאת תנו לחשמלאי להחליט בנוגע לנושא.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה