מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

חשמלאי ביהוד

למה להסתפק בהצעת מחיר אחת, כאשר אפשר לקבל כמה הצעות תוך דקות ספורות? התקשרו אלינו עוד היום והזמינו שירות של חשמלאי ביהוד ואנו נדאג שתקבלו פניות מבעלי המקצוע הטובים ביותר בעיר.

כמה עולה להזמין חשמלאי מוסמך יהוד?

אפשר להגיד שטווח המחירים של תיקון התקלות השונות יכול להתחיל בכמה מאות שקלים ועשוי להגיע גם לאלפי שקלים, הכל כמובן תלוי בסוג התקלה, עלות הרכיבים ומורכבות התיקון שלה. יחד עם זאת, המחיר של הזמנת חשמלאי מוסמך ביהוד, לרוב ינוע בין 200 ל-300 ש"ח וזאת בתנאי שמדובר בהזמנה שלו באמצע השבוע ולא בסופי שבוע או במועדי חג.

עלות ממוצעת של ביקור חשמלאי ביהוד

עלות ממוצעת של ביקור חשמלאי ביהוד: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה יכולה להיות הסיבה לקצר חשמלי?

יש מספר סיבות שבגללן אנו חווים קצר חשמלי בבית. הסיבה הראשונה היא עומס יתר על מערכת החשמל הביתית. כך למשל, במידה ולמערכת הנוכחית יש יכולת להתמודד עם 40 אמפר ואנו מפעילים מספר מכשירים חשמליים בו זמנית וצורכים יותר (מצב של זרימת יתר) המפסק הראשי יקפוץ. סיבה נוספת יכולה להיות מכשיר ספציפי שמקצר בשל מגע עם מים (למשל מכונת כביסה או מדיח כלים) ואז נדרש לטפל בבעיה בצורה שונה ולעיתים להזמין טכנאי מוצרי חשמל.

 

חשמלאי ביהוד

באיזה מקרים נזמין חשמלאי ביהוד?

כאשר מחפשים חשמלאי, יש לכך שלוש סיבות עיקריות:

  • תיקון של תקלות: תיקון קצרים, טיפול בבעיות עומס ותיקון של מגעים רופפים בלוח החשמל או באזורים אחרים.
     
  • התקנה של רכיבים חשמליים: כל רכיב חשמלי שנדרש לתלות או להתקין בבית, מצריך מאיתנו להזמין חשמלאי שמוסמך ומורשה לביצוע החיבורים. 
     
  • תחזוקה שוטפת ובדיקות: החל מבדיקות הארקה ועד להכנות לקראת ביקורת של חברת החשמל. היה ומפסק או שקע בבית נהרס, עבודת ההחלפה מתבצעת גם היא ברוב המקרים על ידי חשמלאי מוסמך.

כמה זמן לוקח לתקן תקלה חשמלית?

בדרך כלל תיקון של תקלה חשמלית סטנדרטית, כמו למשל החלפה של שקעים או מפסקים, תיקח לא יותר מכמה דקות. לעומת זאת עבודה מורכבת יותר כמו איתור קצר חשמלי ותיקונו, תיקח בסביבות שעת עבודה ולפעמים אפילו יותר. עבודות מורכבות יותר כמו התקנה של תאורה חדשה הכוללות עבודת חציבה בקיר או התקנה של מאוורר תקרה בחדר השינה, עשויות לקחת גם מעבר לשעת עבודה. בכל אופן, הכל תלוי כמובן במויומנותו של החשמלאי ובנוחות העבודה עצמה בהתאם לאיזור בבית.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725562

קבלו עד 3 הצעות מחיר ובצעו השוואת מחירים. השירות ניתן בחינם! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

חשמלאים מומלצים ומוסמכים ביהוד

חשמלאי מוסמך הוא למעשה בעל מקצוע אשר ראשי לבצע עבודות חשמל עד מתח של 80X3 אמפר. לעיתים, גורמים שאינם קיבלו את ההכשרה, הידע והניסיון הדרוש, מציגים עצמם כחשמלאי מוסמכים ולמעשה עוסקים בעבודות שהם אינם מוסמכים לבצע. מאחר ואנו מבצעים בדיקות לכל בעלי המקצוע שעובדים איתנו כאן בפורטל, תוכלו להיות בטוחים שאתם מזמינים חשמלאים מומלצים ומוסמכים ביהוד וכי לא מדובר בחאפרים.

צור קשר עם חשמלאים פלוס
השאר פרטים או חייג והתחל לבצע השוואת מחירים כבר עכשיו!
077-9725562
פרסם באתר חשמלאים פלוס
חשמלאי מוסמך? מעוניין בפרסום לעסק? השאר פרטים או חייג אלינו כעת.
077-9725562
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה