מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בכפר סבא

מחפשים חשמלאי בכפר סבא והסביבה? בעזרת חשמלאים פלוס, ניתן לבצע השוואת מחירים בין חשמלאים מוסמכים בכפר סבא ולחסוך בגדול.

השוואת מחירים בין חשמלאים בכפר סבא

זקוקים לחשמלאי בכפר סבא? לפני שמתקשרים מבצעים השוואת מחירים וחוסכים זמן יקר וכסף. השוואת מחירים בין חשמלאים בכפר סבא מאפשרת חיסכון בעלויות ואתם מקבלים שירות מקצועי ואמין.

 

כל חשמלאי בכפר סבא נותן מחיר שונה, ולכן לפני שקופצים ומחייגים לחשמלאי המוכר, יוצרים איתנו קשר, ונציגנו יחזרו אליכם בזמן הקרוב. בין אם זה לצורך עבודות חשמל פשוטות או מורכבות, לא קוראים לחשמלאי לפני שמשאירים אצלנו פרטים.
 

חשמלאי בכפר סבא

מהו מחיר ביקור חשמלאי בכפר סבא?

מחירי ביקור חשמלאי בכפר סבא משתנים בין כל חשמלאי במרכז כזה או אחר, תלוי בעבודה אותה הוא מבצע, מחיר ביקור חשמלאי נע בין 200 ל-300 ש"ח, כמו כן, מחירים סטנדרטיים של עבודות חשמל בבניין נעים בין 250 - 350 לביקור, לא כולל תיקונים והחלפות.

 

בין אם עבודה על לוח חשמל בקומה, או עבודות חשמל בבניין, חשוב לבצע בדיקה מקדימה במחירון חשמלאים, ובכך ניתן לחסוך עד 30% מעלות ביקור רגיל. בין אם זה התקנת טיימר לדוד חשמלי שיכול לעלות עד 500 שקל או החלפת לוח חשמל שיכול לעלות עד 2,000 ש''ח ניתן לחסוך כמה מאות שקלים.


מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בכפר סבא

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בכפר סבא: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪


 

 • לעוד מידע על מחירים - ראו מחירון חשמלאים.
 • הערה: ניתן להזמין חשמלאי בכפר סבא הירוקה ובשכונות נוספות של העיר, לרבות אזורי התעשייה.

מתי נזמין חשמלאי מוסמך בכפר סבא לבית?

חשמלאים מוסמכים בכפר סבא בשעות הלילה יגבו מחירים גבוהים יותר מאחרים אשר עובדים ביום. לכן חשוב ליצור איתנו קשר לפני כדי לתאם מחירים ולבצע השוואה ולא להיבהל מהעלות הגבוהה. 

עלות חשמלאי מוסמך בכפר סבא בשעות הלילה יוכל לעלות 50%-100% מעלות ביקור רגיל. לכן חשוב לדעת מתי כדאי להזמין כדי להוזיל עלויות. צרו עמנו קשר על מנת לתאם ביקור עם חשמלאי בכפר סבא וחסכו כסף יקר.

 • החלפת לוח חשמל לבניין - לפעמים אין צורך בהחלפה מלאה של הלוח, לכן כדאי לשים לב היטב האם נדרש טיפול נקודתי או שיש צורך בהחלפת לוח מלאה. חשמלאי לבית בכפר סבא יציע להחליף לוח חשמל שגילאו בין 15 - 20 שנה לאחד חדש.
   
 • בדיקת הארקה - הארקה היא אמצעי הגנה נגד התחשמלות, כשצריך לבצע בדיקות הארקה חשוב לוודא את וותק החשמלאי והאם הוא מוסמך. בדיקת הארקה ממוצעת תעלה לכם בין 170 - 350 ש''ח.
   
 • תיקון קצר חשמלי - השירות כולל איתור ותיקון הבעיה, מחיר השירות נקבע בעיקר לפי התיקון הדרוש. במקרים מסוימים לא תצטרכו לשלם לחשמלאי מעבר לעלות הביקור, מכיוון שהפתרון לתקלה הוא ניתוק המכשיר החשמלי.
   
 • התקנה של עמדה לרכב - אם אתם מעוניינים להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי, תוכלו להזמין חשמלאי על מנת שיבצע את החיבורים הנדרשים לכם. ניתן להתקין את העמדה בחנייה פרטית אך גם בחנייה של בניין משותף.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

איך למצוא חשמלאי מומלץ בכפר סבא?

 1. תחום מומחיות - לפני שמזמינים חשמלאי בכפר סבא מומלץ, הדבר הראשון שעושים הוא בדיקה של מומחיות החשמלאי. תחום החשמל רחב מאוד ונע מחשמלאים שמטפלים אך ורק במערכות חשמל ביתיות ועד לכאלה עם מומחיות במגזרים העסקיים.
   
 2. ניסיון - ככל שהחשמלאי מנוסה יותר, כך הוא יפתור את התקלה במהירות ובאופן בטוח יותר. לפעמים חשמלאי מוסמך עם ותק של עשרות שנים יגבה מחיר גבוה במעט מחשמלאי עם מספר שנים בודדות בעסק, לכן חשוב לשים דגש על סוג הטיפול שאתם צריכים והאם הוא מצריך חשמלאי מנוסה או שניתן להסתפק בחשמלאי פחות מנוסה.
   
 3. תכנית עבודה מסודרת והקצבת לוח זמנים - חשמלאי בכפר סבא מומלץ בעל וותק יספק תכנית עבודה מדויקת ויעילה יותר מחשמלאי עם ניסיון מועט בתחום. במידה וזה פרויקט חשמל מורכב חשוב לקבוע מועד התחלה וסיום מראש שהחשמלאי יתחייב לעמוד בו, כדי להימנע מהפתעות וקפיצות בין פרוייקטים. במידה ועבודת החשמל שאתם זקוקים לה אינה מצריכה בניית לוח תכניות ועמידה בלו''ז, יש לנסות לקבוע מחיר מראש.
   
 4. רישיון - חשמלאי מומלץ בכפר סבא הוא איש מקצוע בעל תעודת הסמכה מורשית הנותנת אישור רשמי לעסוק בתחום. שימו לב כי חשמלאים מתחלקים למספר סוגי דרגות, כאשר כל אחד מהם מורשה לבצע עבודות חשמל שונות. חשמלאי עוזר או ראשי חייבים לעבוד תחת רישיון חשמלאי מוסמך / ראשי. 

באיזה מקרה נצטרך חשמלאי בניין בכפר סבא?

אחת העבודות המרכזיות שבהן נדרש מאיתנו להזמין חשמלאי בניין היא החלפת מערכת החשמל למערכת תלת פאזית. עלות התהליך עשויה להיות יקרה ולנוע בין 2,000 - 4,000 ₪ משום שישנן עבודות הכנה הדרושות לביצוע לפני תחילת ההחלפה.

 

ישנם מקרים שאין באמת צורך בהחלפה של תלת פאזי ולכן חשוב קודם כל ליצור עמנו קשר ולברר עוד על מחירים וסוגי טיפולים. כמו כן כדאי להזמין חשמלאי בניין מומלץ כדי לבצע מספר עבודות ביחד ולא כל עבודה בנפרד, ריכוז מספר בעיות חשמל לאותו הביקור, יעזור לכם לחסוך אלפי שקלים מיותרים. לכן חשוב להשאיר אצלנו פרטים כדי להגיע ביחד לתכנית עבודה מסודרת ומפורטת.