מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בכפר שמריהו

דרך פורטל חשמלאים פלוס, תוכלו להשוות מחירים בין מספר חשמלאים מוסמכים בכפר שמריהו והסביבה. השאירו פנייה כאן באתר ואנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות לעבודה הנדרשת לכם.

כמה עולה ביקור של חשמלאי בכפר שמריהו?

המחיר בעבור ביקור סטנדרטי למטרת בדיקה או איתור תקלה, עומד על 250 ש"ח בממוצע. במידה ונדרש מהחשמלאי לבצע עבודה מסוימת לאחר הבדיקה, העלות תהיה גבוהה יותר ולמעשה מחיר הביקור נכלל בה. לדוגמה, כאשר מזמינים חשמלאי בכפר שמריהו בשביל שיבצע בדיקת הארקה בבית, המחיר נע בממוצע בין 300 ש"ח ל-550 ש"ח ולכן העלות של הביקור כבר מחושבת בפנים.

 

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בכפר שמריהו

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בכפר שמריהו: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 

השוו בקלות בין חשמלאים בכפר שמריהו

במקום להסתפק בהצעת מחיר אחת ולהזמין את החשמלאי הראשון שאיתו דיברתם, אנו ממליצים לכם לבחון מספר הצעות מחיר ולהבין בדיוק מה כל חשמלאי מציע.

 

לא פעם, אנו נתקלים במקרה בהם יש פערי מחירים משמעותיים בין חשמלאי אחד למשנהו והסיבה לכך היא שכל בעל מקצוע רשאי לתמחר את עבודתו כפי שהוא מוצא לנכון.

 

לחשמלאים בכפר שמריהו יש שיקולים מגוונים בעת תמחור העבודה כמו עומס העבודה הקיים באותו הרגע, מורכבות התיקון, מועד ההזמנה וכו'.

 

חשמלאים בכפר שמריהו

מגוון עבודות חשמל בכפר שמריהו

אז איזה עבודות מבצעים החשמלאים? הנה רשימה של העבודות המרכזיות שנפוצות מאוד באזור זה:

 • תיקון קצר חשמלי: לעיתים מדובר ברטיבות ומים שחדרו למערכת החשמל ובמקרים אחרים כתוצאה מבידוד שנהרס או עומס חשמלי.
   
 • התקנת מאווררים או גופי תאורה: עבודות אלה אשר משלבות גם את מערכת החשמל, מחייבות הזמנה של חשמלאי מוסמך בכפר שמריהו ולא כדאי לנסות לבצע את ההתקנות בכוחות עצמכם.
   
 • חיבור של מפסק הדוד: מכירים את המפסק האדום שמדליק ומכבה את הדוד? אז למעשה התקנתו מתבצעת בדרך כלל על ידי חשמלאי מקצועי.
   
 • החלפת מפסקים ושקעים: זו אולי העבודה הנפוצה ביותר מאחר ובכל בית יש לא מעט שקעים ומפסקים אשר עשויים להתקלקל ולהיהרס. ניתן להיעזר בחשמלאי גם ברכישה של המפסק או השקע החדש.

 

חשמלאי בכפר שמריהו

מה הם השלבים בתיקון חשמלי?

השלב הראשון הוא שלב האיתור, בו החשמלאי צריך להבין בדיוק מה גרם לתקלה ואיזה אזורים בבית הושפעו.

 

לאחר מכן החשמלאי יגש לתיקון ויחליף את הרכיבים שנשרפו או נפגעו. בשלב האחרון, יש לבדוק שהמערכת תקינה ולמעשה כדאי להפעיל את זרם החשמל ולחכות מספר רגעים על מנת לוודא שהכל עובד בצורה תקינה.

 

בשלב זה כדאי לעשות גם בדיקת הארקה ולוודא שאין זליגת חשמל או כל דבר אחר שעשוי להוות סכנה לדיירי הבית.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מה חשוב לבדוק לפי הזמנת החשמלאי?

 • כדאי לוודא שאכן מדובר בחשמלאי מוסמך בכפר שמריהו, איך בודקים זאת? מבקשים מהחשמלאי שאיתו דיברתם, לשלוח לכם צילום של תעודת החשמלאי שלו. תוכלו לקרוא על הנושא בהרחבה בעמוד הבא.
   
 • מאחר ויש רמות שונות של חשמלאים, כדאי לבדוק מה בדיוק הרמה הנדרשת לכם. כך למשל, לצורך אישור לחברות ביטוח או אישור טופס 4, כדאי להזמין חשמלאי בודק בכפר שמריהו.
   
 • לעיתים בשביל למנוע תקלות חוזרות ונשנות הנובעות מעומס חשמלי, כדאי לשדרג את מערכת החשמל מחד פאזית לתלת פאזית. הכנו עמוד המסביר את כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא, לחצו וקראו עוד על הנושא.