מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי במזכרת בתיה

מחפשים חשמלאי מוסמך במזכרת בתיה? צריכים נותן שירות מקצועי, מומלץ ומהיר? דרך חשמלאים פלוס תוכלו לערוך השוואת מחירים מהירה בין חשמלאים במזכרת בתיה והסביבה במהירות.

השוואת מחירים בין חשמלאים במזכרת בתיה

על מנת לחסוך בעלויות החשמלאי ולא להתפשר על איכות השירות אותו אתם מקבלים, רצוי ומומלץ לערוך השוואת מחירים בין חשמלאים במזכרת בתיה. אנחנו בחשמלאים פלוס נסייע לכם לעשות זאת במהירות, בחינם וללא התחייבות! איך? השאירו פרטים או חייגו אלינו, קבלו בחזרה עד שלוש פניות וערכו בינהם השוואת מחירים, בחרו בהצעה הטובה ביותר בעבורכם וחסכו.
 

חשמלאי במזכרת בתיה

כמה עולה ביקור חשמלאי במזכרת בתיה?

מחיר ביקור חשמלאי מוסמך במזכרת בתיה נע בין 200 - 300 ש"ח, כאשר אם יש בעיה קטנה שניתן לפתור, בדרך כלל החשמלאי לא יגבה מכם תשלום נוסף. כמו כן, ישנם המון עבודות נוספות כמו העתקת נקודת חשמל, תיקון קצר חשמלי, בדיקה הארקה וכן עבודות חשמל אחרות. שהמחיר בעבורם יהיה גבוה יותר. ניתן לראות כאן במחירון החשמלאים את העלויות המשוערות.

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי במזכרת בתיה

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי במזכרת בתיה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

כך תדעו איזה חשמלאי אתם צריכים:

יודעים מה סוג השירות שאתם צריכים אבל לא יודעים איזה חשמלאי במזכרת בתיה אתם צריכים? הנה הסבר קצרצר אודות סוגי החשמלאים והשירותים שהם מעניקים:

 • חשמלאי מוסמך במזכרת בתיה: בדרך כלל זהו החשמלאי שתזמינו לעבודה בביתכם, בין אם זה התקנת מאוורר תקרה, טיפול בקצר, העתקה או העברת נקודת חשמל וכן הלאה.
   
 • חשמלאי בודק במזכרת בתיה: לצורך קבלת אישור כיבוי אש, למטרת בדיקת הארקה בבית, אישור לפני טופס 4 ועבודות ואישורים נוספים.
   
 • יועץ חשמל במזכרת בתיה: מתכננים משרד? בונים בית פרטי? צריכים ייעוץ בעבודה מורכבת? בדיוק בשביל זה יש יועץ חשמל שזהו תפקידו.
   
 • חשמלאי בניין במזכרת בתיה: מתח גבוה של בניין לא יכול להיות מטופל על ידי חשמלאי פרטי במרכז, לכן צריך להזמין את האיש המתאים לביצוע העבודה.
   
 • קבלן חשמל במזכרת בתיה: בונים בית? צריכים חיווט חשמל מלא לפרויקט? עבודה גדולה במיוחד? בכל המקרים הנ"ל תצטרכו להזמין קבלן חשמל.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

איזה עבודות חשמל מבצע חשמלאי מוסמך במזכרת בתיה?

אז למעשה חשמלאי במזכרת בתיה זהו החשמלאי שתזמינו לביתכם במקרה של עבודת חשמל, איזה? הנה העבודות הנפוצות ביותר בעיר:

 1. התקנת גופי תאורה: ישנם גופים פשוטים וישנים מורכבים יותר, אך בשניהם צריך לערב חשמלאי מוסמך אשר יודע כיצד לחבר אותם באופן בטיחותי למניעת קצרים וחשש מנפילת גוף התאורה.
   
 2. בדיקת הארקה: הארקה למעשה מצילה חיים וכאשר אינה תקנית ישנה סכנה ממשית, לכן מומלץ לבצע בדיקה תקופתית ובמיוחד לאחר מעבר לבית חדש.
   
 3. התקנת נקודת חשמל: נקודות חשמל בבית הם דברים שעושים במסגרת שיפוץ או לפני מעבר לבית חדש, כמעט ואין בית שלא הוסיפו לו נקודת חשמל חדשה בין אם זה רק שקע או נקודת מאור נוספת.
   
 4. חיבור מספק לדוד: כיום ישנם מפסקים לדוד עם שעון, חכמים ואף רגילים. חשוב שחשמלאי יבצע את ההתקנה למניעת קצרים בהמשך.
   
 5. התקנת לוח חשמל: לוח חשמל שאינו תקין עשוי לגרום לשריפה, לקצר, לקפיצת חשמל ועוד. חשוב מאוד שלוח החשמל יהיה תקין ולבצע לו בדיקה תקופתית.