מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בנס ציונה

גרים בנס ציונה? הדלקתם מכשיר חשמלי וגיליתם שהחשמל בבית קפץ? זקוקים להתקנה או החלפה של שקעי חשמל? דרכנו תוכלו למצוא חשמלאי מומלץ בנס ציונה במהירות ובקלות עבור כל סוגי התקלות ועבודות החשמל השונות!

חשמלאי בנס ציונה למגזר פרטי או עסקי

מערכת החשמל היא מערכת מורכבת למדי ולא פעם מתעוררות תקלות כאלה ואחרות שעשויות לסכן אותנו במהלך שימוש במכשירי החשמל השונים. בין אם גיליתם תקלה חשמלית בבית או בעסק שלכם, תצטרכו להזמין בהקדם חשמלאי בנס ציונה שיטפל בבעיה ויתקן אותה. 
 

חשמלאי בנס ציונה

כמה עולה ביקור של חשמלאי בנס ציונה?

עלות ביקור סטנדרטית של חשמלאי בנס ציונה נעה בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח בממוצע. המחיר מתייחס לביקור בשעות הפעילות הסטנדרטיות, כלומר לא בשעות הלילה המאוחרות או בסוף השבוע.


במקרים בהם יהיה צורך בטיפול בתקלה מורכבת או בהחלפת רכיבים מסויימים, המחיר עשוי להתייקר בהתאם לעלות התיקון שבוצע.

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בנס ציונה

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בנס ציונה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

עבודות חשמל נפוצות של חשמלאי בנס ציונה

חשמלאים בנס ציונה מספקים שירות עבור כל סוגי העבודות בתחום החשמל. אלו בין היתר העבודות הנפוצות:

 • התקנה והחלפת שקעי חשמל - עברתם לבית חדש וצריכים להתקין נקודות חשמל? יש לכם שקע חשמל תקול שמצריך החלפה? טכנאי בנס ציונה יבצע עבורכם עבודות תיקון התקנה או החלפה של שקעי חשמל.
   
 • התקנות של מכשירי חשמל - התקנות של מכשירים המצריכים חיבור וחיווט למערכת החשמל בבית או בעסק , כמו התקנת מאוורר תקרה, התקנת כיריים אינדוקציה, התקנת תריס חשמלי או התקנת גופי תאורה ועוד. 
   
 • התקנה ותיקון של לוח חשמל- חשמלאי מוסמך יוכל לבצע בין היתר עבודות תשתית חשמל כולל התקנה אוהחלפת ארון חשמל, תיקון ארון חשמל תקול או החלפת מפסקים. 
   
 • התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי - אחת מהעבודות שהפכו לנפוצות בשנים האחרונות היא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי. דרכנו תוכלו למצוא חשלמאי בנס ציונה המתמחה בהתקנת עמדות בבתים פרטיים או בבניין משותף.
   
 • בדיקת הארקה -  בדיקות הארקה בבית או בעסק ותיקון במידת הצורך כחלק מבדיקות שגרתיות או כאשר זהתה תקלה. טיפול בהארקה תקולה חייב להיות באופן מיידי ואם זיהיתם בעיה כלשהי, הזמינו בהקדם חשמלאי מוסמך בנס ציונה. הארקה שאינה עובדת כראוי עשויה ליגרום להתחשמלות, שריפה או אף גרוע מזה בעת השימוש במערכת החשמל במצב שכזה. 
   

  דחיפות לטיפול בתקלה בהארקה:

  דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

 

מחירון עבודות נפוצות של חשמלאי בנס ציונה

כפי שציינו, קיימות עבודות שונות אותם מספק חשמלאי, אשר לכל אחת מהן תמחור שונה. כמובן שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם למורכבות וגודל העבודה, אך בכל זאת הצלחנו להרכיב לכם מחירון ממוצע שייתן לכם מושג על מחירי עבודות החשמל הנפוצות בנס ציונה:

מחירון ממוצע לעבודות חשמל בנס ציונה

החלפת שקע חשמל

לא כולל החלפת שקע חד פאזי לתלת פאזי.


200 - 300 ש"ח
החלפת לוח חשמל

עבור החלפת לוח תלת פאזי עם 12 מפסקים.


2,000 - 2,200 ש"ח
בדיקת הארקה

מחיר עבור בדיקה מקיפה ע"י בודק חשמל, לא כולל תיקון.


300 - 450 ש"ח
התקנת נקודת חשמל

כולל חציבה בקיר.


600 - 800 ש"ח
הזזת נקודת חשמל

הזזה של נקודה קיימת למקום אחר.


300 - 500 ש"ח.
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי

עבור עבודה, לא כולל העמדה עצמה. 


1,000 - 3,000 ש"ח
התקנת מאוורר תקרה

עבור ההתקנה, לא כולל עלות המאוורר.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • חשוב לציין כי במקרה של ביצוע עבודה או תיקון, עלות הביקור תגולם בתוך מחיר העבודה.

חשמלאי מומלץ בנס ציונה

טיפול והתעסקות בעבודות חשמל מצריכה ואף מחייבת חשמלאי מקצועי, מוסמך ומנוסה שיידע לבצע את העבודה בצורה הטובה והבטיחותית ביותר. חשוב לוודא כי לחשמלאי שהזמנתם קיימת ההסמכה הנדרשת ושהוא בעל הרישיון המותאם לעבודה הנדרשת (ניתן לראות פירוט בהמשך).

דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר של חשמלאים מומלצים במרכז ובנס ציונה בפרט, עם חוות דעת טובות ולאחר סינון. השאירו את הפרטים, בצעו השוואת מחירים ותוכלו לחסוך עד 39% במחיר!
 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

סוגי חשמלאים בנס ציונה

חשמלאי רשאי לבצע עבודות מסויימות ובסדר גודל שונה בהתאם לסוג הרישיון וההסמכה שיש לו. לפניכם פירוט אודות סוגי הרשיונות העיקריים והנפוצים והתאמתם לסוג העבודה אותה יכולים לבצע:

 • חשמלאי מוסמך - סוג החשמלאי הנפוץ ביותר הוא חשמלאי מוסמך, בעל ההסמכה לביצוע עבודות חשמל בדירות, בתים, משרדים ובתי מלאכה עד 80 אמפר. 
   
 • חשמלאי בודק - חשמלאי בודק הוא חשמלאי בעל ההרשאה לבצע בדיקות חשמל כולל בדיקת הארקה וזליגות חשמל. קיימים 3 סוגים שונים בהדרגה: 1,2,3 כאשר בין כל אחד מהם מפרידות 5 שנות וותק ובהתאם לכך גם עולה רמת האמפר איתה הם יכולים לעבוד.
   
 • יועץ חשמל - יועץ חשמל הוא חשמלאי בעל ההסמכה לייעוץ, תכנון ופיקוח, הערכה, בדיקות סופיות וחתימה על אישורים של תשתיות ופרוייקטים קטנים וגדולים בתחום החשמל. 
   

חשמלאים בנס ציונה

תוך כמה זמן יגיע אליכם חשמלאי בנס ציונה?

זמן ההגעה הממוצע של חשמלאי בנס ציונה ינוע בין 30 - 60 דקות בממוצע. כמובן שזמן ההגעה תלוי בלו"ז המתוכנן באותו יום, בעבודות שנקבעו מראש ובדחיפות התקלה. 
 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

שאלות ותשובות בנושא חשמלאי בנס ציונה 

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בחשמלאי בנס ציונה:

כמה עולה ביקור חשמלאי בנס ציונה?

מחיר ביקור חשמלאי בנס ציונה יעלה בין 200 - 300 ש"ח בממוצע. במקרה של תיקון, עלות העבודה תהייה בהתאם לתמחור שנקבע מראש. ניתן לראות פירוט מחירון ממוצע בעמוד.


ניתן למצוא דרככם חשמלאי מוסמך ובודק בנס ציונה?

כן, דרכנו תוכלו לקבל הצעות מחיר מחשמלאים בנס ציונה בעלי הסמכות שונות, בהתאם לעבודה הנדרשת. ניתן לראות הסבר מפורט על סוגי החשמלאים והרישיונות.