מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בנתניה

מחפשים חשמלאי בעיר נתניה עבור עבודות חשמל שונות? דרך אתר 'חשמלאים פלוס' תוכלו למצוא בעל מקצוע אמין לעבודה מיידית בכל אזורי העיר.

מצאו חשמלאי מקצועי ומומלץ בנתניה

בין אם אתם מתגוררים ברחבי העיר נתניה ובין אם באזורים אחרים כמו פולג, עיר ימים, קרית השרון או שכונת אגמים - אנחנו נשמח לסייע לכם במציאת בעל המקצוע עבור תיקון תקלות שונות בחשמל. תוכלו להזמין שירותים של חשמלאי מומלץ בנתניה גם לבית וגם למשרדים או עסקים בעיר ובאזורי התעשייה וזאת תוך שמירה על מחיר זול ומשתלם.

חשמלאי מוסמך בנתניה להזזת נקודת חשמל

אחת הפעולות הנפוצות ביותר היא הזזה של נקודת חשמל לאזור אחר בבית. במידה ואתם מעוניינים לבצע פעולה של הזזת מפסק או שקע כלשהו בדירה שלכם, תשלמו בדרך כלל בין 300 ל-500 ש"ח

עלות ממוצעת להזזת נקודת חשמל בבית

עלות ממוצעת להזזת נקודת חשמל בבית: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

חשמלי בנתניה
שאלות נפוצות על עבודות חשמל בנתניה

האם מומלץ להתקין בבית שקע תלת פאזי?

בהחלט! במידה ואתם עושים שיפוץ בבית, אנו ממליצים להתקין שקע תלת פאזי בבית וזאת על מנת לפזק את עומס החשמל וליצור חלוקה מאוזנת יותר. באמצעותו ניתן להפעיל 3 או 4 מכשירים חשמליים בו זמנית.


המנורה בבית לא עובדת, מה יכולה להיות הסיבה?

ייתכן והנורה נשרפה. במידה והיא תקינה, יש לבדוק את תקינות המפסק או בית הנורה ולחפש האם יש מגע רופף


האם כדאי לנתק את המטען של הפלאפון מהחשמל?

מומלץ לנתק את המטען וזאת מאחר וחלק מהמטענים הם באיכות נמוכה ועלולים להתחמם ולגרום לקצר.


כמה עולה ביקור של חשמלאי?

בדרך כלל ביקור סטנדרטי של חשמלאי בנתניה עולה בין 200 ל-250 ש"ח. על מנת לקבל מושג על המחירים של תיקון תקלות ספציפיות, בקרו במחירון החשמלאים באתר שלנו.


מתי נזדקק לחשמלאי מוסמך?

למעשה סוג החשמלאי שאתם זקוקים לו נקבע בהתאם לעבודה הנדרשת. עבור עבודות חשמל סטנדרטיות ורגילות ברחבי הבית כמו תיקון של קצר או התקנה של גוף תאורה, מספיק להזמין חשמלאי לבית מעשי אשר מוסמך לבצע עבודות במתח נמוך. אך במידה ואתם זקוקים להתקנה של מונה תלת פאזי, פנו אל חשמלאי מוסמך לביצוע ההתקנה.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

חשמלאי עם זמינות 24/7 

חלק מתקלות החשמל, דורשות פתרון ותיקון מהיר ויעיל. תשאלו כל מי שנוצר אצלו קצר בדירה שמקפיץ את כל החשמל וכעת אין אפשרות להדליק אור או מכשירים חשמליים. במקרים דחופים כאלה - תרצו לחפש חשמלאי מוסמך במרכז אשר זמין לכם גם בשעות הערב או אחר הצהריים ויכול להגיע בהתראה קצרה ולספק מענה מלא לצרכים שלכם. דעו שהמחיר שאתם משלמים לא חייב בהכרח להיות גבוה והדרך הנכונה לקבל מחיר אטרקטיבי, היא לבדוק עם מספר בעלי מקצוע שונים בעיר נתניה ולהשוות בין הצעות המחיר השונות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה