מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בפתח תקווה

מחפשים חשמלאי בפתח תקווה? עם פורטל חשמלאים פלוס תוכלו לערוך השוואת מחירים בין חשמלאים בעיר שתחסוך לכם עד 39% ממחיר עבודות חשמל לבית או לעסק שלכם. בעמוד תראו מחירים של עבודות נפוצות, זמן הגעה ממוצע ותוכלו לדעת איזה סוג חשמלאי תצטרכו להזמין.

כמה עולה להזמין חשמלאי בפתח תקווה?

מחיר ביקור חשמלאי בפתח תקווה נע בין 200 - 300 ש"ח. המחיר הוא לביקור או לעבודה בסיסית שיבצע החשמלאי. במידה ויש צורך בעבודה כלשהו על ידי החשמלאי לא תשלמו את מחיר הביקור ותשלמו רק את מחיר העבודה הנדרשת.

 

מחיר ביקור חשמלאי בפתח תקווה בממוצע

מחיר ביקור חשמלאי בפתח תקווה בממוצע: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון עבודות חשמלאים בפתח תקווה

הוספנו לכם מחירון של עבודות נפוצות שמבצעים חשמלאים בפתח תקווה:

חשמלאי בפתח תקווה - מחירים ועלויות

החלפת חוטי חשמל פגומים

החלפה של חיווט בתוך לוח החשמל.


200 - 400 ש"ח
עלות של בדיקת הארקה סטנדרטית בבית

מומלץ לבצע בדיקת הארקה לפחות פעם ב5-10 שנים או לאחר שיפוץ בבית.


300 - 450 ש"ח
כמה יעלה להתקין תאורה על גבי הקיר?

המחיר כולל חציבה בקיר.


300 - 350 ש"ח
עלות התקנת שעון שבת

התקנת שעון שבת בלוח החשמל כולל מחיר השעון.


450 - 600 ש"ח
כמה יעלה להזיז נקודת חשמל?

מתייחס להזזת שקע או מפסק.


300 - 500 ש"ח
התקנת מאוורר תקרה בחדר השינה

המחיר יכול להשתנות אם המאוורר רחוק מהנקודה.


200 - 400 ש"ח
כמה עולה להתקין תנור אמבטיה?

הזמנת חשמלאי להתקנת תנור אמבטיה סטנדרטי.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כמה זמן לוקח לחשמלאי בפתח תקווה להגיע אליכם?

מהרגע שהזמנתם חשמלאי בפתח תקווה בדרך כלל יקח לו בין חצי שעה - שעה להגיע אליכם לבית. כמובן שיכול להתמזל מזלכם והחשמלאי בדיוק נמצא לידכם והוא בסיום עבודה אז הוא יכול להגיע אפילו לפני כן, אבל זה הממוצע.

 

זמן ממוצע להגעה של חשמלאי בפתח תקווה:
45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

איזו סוגי של חשמלאי בפתח תקווה אתם צריכים?

יש הרבה סוגי חשמלאים בפתח תקווה, ולא כל אחד יכול לבצע את כל העבודות אלא לפי רמת ההסמכה שלו. הוספנו לכם טבלה עם סוגי החשמלאים הנפוצים שאתם צריכים להכיר:

 

סוג חשמלאי מתח עליו הוא יכול לעבוד על מה הוא עובד?
חשמלאי מוסמך 80 אמפר רוב עבודות החשמל בבית
חשמלאי ראשי 250 אמפר כל עבודות החשמל בבית ובמשרד
חשמלאי בודק 3X80 (סוג 1) בדיקות הארקה, טופס 4 ועוד
יועץ חשמל כל מתח ייעוץ ותכנון של פרוייקטים גדולים

עבודות חשמל נפוצות על ידי חשמלאי בפתח תקווה

לפניכם עבודות חשמל נפוצות בפתח תקווה שבשבילן מזמינים חשמלאי:

 • התקנת מאוורר תקרה: מאוורר תקרה הוא ללא ספק אחד הפתרונות הטובים למי שלא רוצה לישון עם מזגן בלילה. חוסך בחשמל ולא מייבש את החדר אבל עדיין מקרר אתכם. מחיר התקנת מאורר תקרה הוא לרוב לא מאוד גבוה מפני שבדרך כלל מדובר בעבודה יחסית פשוטה, אבל עדיין מדובר בעבודת חשמל אז תצטרכו כמובן להזמין חשמלאי בפתח תקווה לצורך העבודה.
   
 • שקע חשמלי: זו אחת העבודות הנפוצות ביותר שעושים חשמלאים בפתח תקווה. החלפה או התקנה של שקע חשמל חדש בין אם זה אחרי שיפוץ, כי מדובר בשקע חשמל ישן שצריך להחליף או פשוט כי אתם רוצים להוסיף עוד נקודה שתהיה לכם.
   
 • בדיקת הארקה: מערכת ההארקה היא המערכת שמוודאת שאתם לא תתחשמלו, ולכן חשוב לבדוק אותה לעיתים. אם אתם לא בטוחים מתי צריך לבצע בדיקת הארקה אז דעו שצריך לבצע כל 5 שנים בבתים ישנים, 10 שנים בבתים חדשים או אחרי שיפוץ נרחב שעשיתם, במיוחד עם השיפוץ כלל החלפה של הצנרת. שימו לא שלא כל חשמלאי רשאי לבצע בדיקה זו ובשבילה תצטרכו להזמין חשמלאי בודק בפתח תקווה.
   
 • עמדת טעינה לרכב חשמלי: הרכבים החשמלים תופסים תאוצה בארץ, וכתוצאה מזה הרבה חשמלאים מוצאים הרבה יותר עבודה בהתקנה של עמדות טעינה לרכבים חשמליים. מדובר בעבודה יחסית מורכבת שהרבה פעמים גם כוללת הגדלה של חיבור החשמל.
   
 • החלפת לוח חשמל: אם כבר דיברנו על הגדלה של חיבור חשמל, אז זה רק אחד מהמקרים בהם צריך להחליף את לוח החשמל. מקרה נוסף הוא כשלוח החשמל שרוף. במקרה הזה בשום פנים ואופן אל תגעו בלוח החשמל - זו סכנת חיים. מיד הזמינו חשמלאי בפתח תקווה שיחליף את לוח החשמל. מחיר החלפת לוח חשמל הוא יחסית גבוה לעומת עבודות חשמל אחרות, אבל זו עבודה פחות נפוצים.
   
 • התקנת כירייים חשמליים: למי שאין לו אפשרות או פשוט לא מעוניין להתקין נקודת גז חדשה ולהתחבר לכיריים גז יש את האפשרות להתקין כיריים חשמליים. חשוב לדעת שהתקנת כיריים חשמליים מצריכה התקנת שקע כוח על מנת שלא יקפיץ לכם את הפקק כל פעם שתרצו להשתמש.
   
 • הגדלת חיבור חשמל: אם הפקק שלכם כל הזמן קופץ זו יכולה להיות בעיה שנובעת בתוצאה מעומס עקב שימוש בהרבה מכשירים בו זמנית. לוח חשמל חד פאזי יכול להכיל עד 25 או 40 אמפר בו זמנית, ואם תעברו את זה תצטרכו להזמין חשמלאי בפתח תקווה על מנת שיגדיל את חיבור החשמל שלכם. אם אתם לא בטוחים אם זו הסיבה תוכלו להסתכל על טבלה של צריכת מכשירים חשמליים בבית.

כמה זמן לוקח לחשמלאי בפתח תקווה לעשות בדיקת הארקה?

בדיקת הארקה היא פעולה יחסית פשוטה שבה חשמלאי בודק בפתח תקווה בודק את לוח החשמל, בודק את השקעים ומוודא שאין שום דבר חריג. חשוב להתעקש שיבדוק גם את הדוד ויעלה לגג מפני שהחיבור של הדוד למערכת ההארקה יכול להיפגע עקב עבודות על הגג. כל התהליך הזה לוקח לחשמלאי בערך 10 דקות, וזו בדיקה שמצילה חיים.

 

זמן ממוצע לביצוע בדיקת הארקה
 12 דקות
15 דקות משך זמן 10 דקות

איך מוצאים חשמלאי מומלץ בפתח תקווה? 3 כללי אצבע

אם אתם לא בטוחים איך למצוא חשמלאי מומלץ בפתח תקווה פורטל חשמלאים פלוס כאן כדי לוודא שאתם מבצעים את הבחירה הטובה ביותר:

 • זמינות: יש הרבה חשמלאים בפתח תקווה, לכן זמינות זה ללא ספק משהו שצריך לבדוק. אם אתם מדברים עם חשמלאי והוא יכול להגיע רק עוד שעתיים שלוש אז כנראה כדאי לנסות למצוא חשמלאי אחר שיוכל להגיע יותר מהר. כמובן שאם לא מדובר על השעות הסטנדרטיות יכול להיות יותר קשה למצוא חשמלאי זמין, אבל אם לא זו בהחלט לא אמורה להיות בעיה.
   
 • דרגת הסמכה: לרוב עבודות החשמל בבית דרגה של חשמלאי מוסמך היא מספיקה, אבל אם אתם צריכים חשמלאי לעסק יכול להיות שאתם צריכים למצוא חשמלאי בדרגה יותר גבוהה. כמובן שאם פורטל חשמלאים פלוס תוכלו למצוא חשמלאי מוסמך בפתח תקווה כמו גם חשמלאים בודקים.
   
 • מחיר: עוד דבר שצריך לוודא כשאתם מחפשים חשמלאים בפתח תקווה הוא המחיר. כאמור יש הרבה חשמלאים בפתח תקווה והמחיר הוא חלק משמעותי מהבחירה של החשמלאי. בדקו את המחיר לפני שאתם מזמינים את החשמלאי.

השוו בין חשמלאים בפתח תקווה וחסכו בקלות

על מנת לעזור לכם לחסוך במחיר תוכלו לערוך השוואת מחירים בין חשמלאים בפתח תקווה ממש כאן ועכשיו עם פורטל חשמלאים פלוס. איך זה עובד? השאירו פרטים בטופס המצורף או התקשרו וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחשמלאים בעיר. השירות הוא ללא עלות והוא עוזר לכם לחסוך עד 39% במחיר.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מהם המרכיבים שמשפיעים על מחיר העבודה?

לאחר שקיבלתם מושג ראשוני על המחירים של עבודות החשמל השונות, הגיע הזמן לדבר על הגורמים אשר משפיעים על התמחור. הגורם הראשון הוא שעות הביקור שבהם הזמנתם חשמלאי במרכז. במידה והזמנתם שירות בשעות הערב או שירות חירום במהלך הסופ"ש, המחיר יהיה גבוה יותר מאשר קריאה רגיל של חשמלאי בפתח תקווה המתבצעת באמצע השבוע, בשעות המקובלות שבין 8:00 ל-18:00.

 

כמו כן, גם המיקום הספציפי ונוחות הגישה משפיעים על המחיר, כך שאם תזדקקו להתקנת גוף תאורה במקום גבוה מאוד שהגישה אליו מעט מורכבת, תשלמו מחיר גבוה יותר מאשר התקנת גוף תאורה במקום נגיש ונמוך. אלמנט נוסף אשר ישפיע על המחיר הוא היקף העבודה אשר תזמינו מאותו חשמלאי בפתח תקווה. כלומר אם תזמינו עבודה בודדת, תקבלו תמחור מסוים ואם תרכזו מספר עבודות שונות, המחיר פר עבודה בודדת יהיה נמוך יותר.

שאלות על הזמנת חשמלאי לבית בפתח תקווה

כיצד מכינים את הבית לביקור של החשמלאי?

מומלץ לפנות את סביבת העבודה מרהיטים, תמונות וכל פריט אחר שעשוי להפריע או להתלכלך בעקבות העבודה.


מדוע להזמין חשמלאי פרטי בפתח תקווה דרכנו?

מאחר ודרך האתר שלנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות מחשמלאים ובכך לבצע סקר שוק קצר.


מה חשוב לבדוק לפני הזמנת חשמלאי בפ"ת?

כדאי לבדוק המלצות וביקורות ברחבי הרשת, לבחון את מחיר העבודה ולוודא שהוא הגיוני (ראו מחירון חשמל מלא) וגם לבדוק את זמינותו.