מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

חשמלאים בפתח תקווה

רכשתם גוף תאורה חדש ואתם זקוקים לעזרה בהתקנתו? מעוניינים להחליף שקעים או מפסקים ברחבי הבית? הזמינו עוד היום חשמלאי בפתח תקווה דרך הפורטל המוביל בישראל ותוכלו לחסוך במחיר העבודה.

השוואת מחירים בין חשמלאים בפתח תקווה

מי מאיתנו לא זקוק לעזרתו של חשמלאי מוסמך ומנוסה מידי פעם? בעקבות השימוש ההולך וגובר במכשירי חשמל, העומסים על מערכת החשמל הביתית עשויים להיות גבוהים למדי ולעיתים הדבר גורם לתקלות שונות כמו קצר חשמלי ונפילות מתח. מחפשים חשמלאי טוב? השוו מחירים בין חשמלאים בפתח תקווה בעזרתנו ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בתוך כמה רגעים.

 

חשמלאי בפתח תקווה

כמה עולה להזמין חשמלאי בפתח תקווה?

כעת, הגיע הזמן לדבר מעט על סוגיית המחיר. כמה עולות העבודות השונות בתחום והאם יש שוני בין הצעות המחיר בעבור אותה העבודה? הנה מחירון קצר אשר מציג את העבודות הנפוצות ביותר בעיר, תוך הצגת טווח המחירים המשוער לעבודה זו. חשוב להדגיש כי כל חשמלאי בפתח תקווה רשאי לתמחר את עבודתו כפי שהוא מוצא לנכון מבחינה מקצועית ולכן המחירים מוצגים כטווח, לעיתים העלות שתקבלו תהיה גבוהה או נמוכה מהמחיר המובא כאן במחירון מאחר ובסופו של דבר כל מקרה לגופו.

חשמלאי בפתח תקווה - מחירים ועלויות

החלפת חוטי חשמל פגומים

החלפה של חיווט בתוך לוח החשמל.


200 - 400 ש"ח
עלות של בדיקת הארקה סטנדרטית בבית

מומלץ לבצע בדיקת הארקה לפחות פעם ב-4 שנים או לאחר שיפוץ בבית.


300 - 450 ש"ח
כמה יעלה להתקין תאורה על גבי הקיר?

המחיר כולל חציבה בקיר.


300 - 350 ש"ח
עלות התקנת שעון שבת

התקנת שעון שבת בלוח החשמל כולל מחיר השעון.


450 - 600 ש"ח
כמה יעלה להזיז נקודת חשמל?

מתייחס להזזת שקע או מפסק.


300 - 500 ש"ח
התקנת מאוורר תקרה בחדר השינה

קראו עוד על התקנת מאוורר תקרה.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

מהם המרכיבים שמשפיעים על מחיר העבודה?

לאחר שקיבלתם מושג ראשוני על המחירים של עבודות החשמל השונות, הגיע הזמן לדבר על הגורמים אשר משפיעים על התמחור. הגורם הראשון הוא שעות הביקור שבהם הזמנתם חשמלאי במרכז. במידה והזמנתם שירות בשעות הערב או שירות חירום במהלך הסופ"ש, המחיר יהיה גבוה יותר מאשר קריאה רגיל של חשמלאי בפתח תקווה המתבצעת באמצע השבוע, בשעות המקובלות שבין 8:00 ל-18:00.

 

כמו כן, גם המיקום הספציפי ונוחות הגישה משפיעים על המחיר, כך שאם תזדקקו להתקנת גוף תאורה במקום גבוה מאוד שהגישה אליו מעט מורכבת, תשלמו מחיר גבוה יותר מאשר התקנת גוף תאורה במקום נגיש ונמוך. אלמנט נוסף אשר ישפיע על המחיר הוא היקף העבודה אשר תזמינו מהחשמלאי. כלומר אם תזמינו עבודה בודדת, תקבלו תמחור מסוים ואם תרכזו מספר עבודות שונות, המחיר פר עבודה בודדת יהיה נמוך יותר.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

למה כדאי להזמין חשמלאי מוסמך בפתח תקווה?

בשביל להיות חשמלאי מוסמך, נדרשת הסמכה והכשרה שבסופה מקבל החשמלאי רישיון לעסוק בחשמל. במסגרת ההכשרה, החשמלאי לומד על תקני החשמל, טיפול בתקלות תוך שמירה על נהלי הבטיחות ועוד. לכן חשוב להזמין חשמלאי מוסמך בפתח תקווה ולא להתפשר על טכנאי או שיפוצניק אשר עוסקים בחשמל "על הדרך". נהוג לבקש מהחשמלאי להציג תעודת רישיון על מנת לבדוק שהחשמלאי מוסמך וכמובן כדאי לבדוק שהיא אכן בתוקף.

שאלות על הזמנת חשמלאי לבית בפתח תקווה

כיצד מכינים את הבית לביקור של החשמלאי?

מומלץ לפנות את סביבת העבודה מרהיטים, תמונות וכל פריט אחר שעשוי להפריע או להתלכלך בעקבות העבודה.


מדוע להזמין חשמלאי פרטי בפתח תקווה דרכנו?

מאחר ודרך האתר שלנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות מחשמלאים ובכך לבצע סקר שוק קצר.


מה חשוב לבדוק לפני הזמנת חשמלאי בפ"ת?

כדאי לבדוק המלצות וביקורות ברחבי הרשת, לבחון את מחיר העבודה ולוודא שהוא הגיוני (ראו מחירון חשמל מלא) וגם לבדוק את זמינותו.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה