מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בראשון לציון

זקוקים לחשמלאי בראשון לציון? מתחת תוכלו לקרוא עבור אילו עבודות תוכלו להסתייע בו, כמה זה עולה, תוך כמה זמן הוא צפוי להגיע אליכם וגם כיצד תוכלו בפעולה קצרה וחינמית דרך חשמלאים פלוס, לאתר בעל מקצוע מוסמך ומומלץ בקרבתכם.

חשמלאי בראשון לציון לכל סוגי העבודות

להלן פירוט של עבודות החשמל הנפוצות שמבצע חשמלאי בראשון לציון במסגרת עבודתו:

 • החלפת שקע: במידה ואחד או יותר משקעי החשמל שלכם נשרפו, דעו שחשמלאי מוסמך יוכל לפרק את הרכיב השרוף ולהתקין במקומו שקע חדש, תוך חיבור לחוטים שבתוך הקיר.

 • התקנה של גופי תאורה: התקנת גופי תאורה מכל סוג במטבח, חדרי השינה, הסלון ושאר אזורי הבית. חשמלאי מוסמך יוכל גם להקים נקודות תאורה שמהם יצאו גופי התאורה באזורים שלא קיים בהם ברגע זה נקודת תאורה, כמו בגינה, מתחת לדק בגינה וכדומה.

 • בדיקת הארקה: הארקה מגנה עלינו מפני התחשמלות ולכן חשוב להתקין מערכת שכזו בבית. בנוסף תוכלו להזמין חשמלאי לבדיקות תקינות של הארקה.

 • תיקוני חירום מכל סוג: הדלקתם את אחד מהמכשירים החשמליים והחשמל בבית קפץ? נגעתם במכשיר חשמלי והרגשתם זרם? אל תהססו והזמינו חשמלאי.
   
 • התקנת אביזרים חשמליים: חשמלאי בראשון לציון יוכל להתקין רהיטים המופעלים על חשמל כמו תריסים חשמליים, מאוורר תקרה ואפילו להתקין עבורכם עמדת טעינה לרכבים חשמליים.

מהי הדחיפות להזמנת חשמלאי בראשון לציון?

במידה ואתם חווים קצרים בחשמל בזמן שאתם מפעילים מספר מכשירים בו זמנית, הדבר עשוי להעיד על עומס חשמלי שגורם לקצר, ולרוב בגלל שמדובר בלוח חשמל חד פאזי, שאין ביכולתו לעמוד בעומס חשמל גדול.

 

במקרה כזה תוכלו להתקשר לחשמלאי מוסמך בראשון, שיוכל להחליף את לוח החשמל שלכם בלוח תלת פאזי שימנע מקצרים בחשמל לחזור עליהם ולגרום לנזק למוצרי החשמל שלכם.

 

דחיפות להזמנת חשמלאי בראשון לציון:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 1 דחיפות נמוכה

מחירון עבודות חשמל בראשון לציון

מחיר חשמלאי בראשון לציון משתנה בהתאם לעבודה שהוא מבצע. מתחת תוכלו להתרשם ממחירים שגובים חשמלאים באזורכם בעבור ביצוע עבודות חשמל שונות:


מחירון עבודות חשמל בראשון לציון

החלפת מפסק בראשון לציון

המחיר כולל את העבודה והרכיב החדש בלוח החשמל.


350 - 500 ש"ח
התקנת גופי תאורה

המחיר כולל את העבודה בלבד.


250 - 350 ש"ח
בדיקת הארקה בראשון לציון

המחיר לבדיקת הארקה בבית ישן, לא כולל תיקון תקלה, במידה והחשמלאי איתר כזו.


300 - 450 ש"ח
התקנת מאוורר תקרה

מחיר להתקנת מאוורר בתקרה, ללא המאוורר עצמו.


200 - 400 ש"ח
התקנת שקע חשמל בראשון לציון

מחיר כולל פירוק השקע הישן והתקנה של חדש, כולל השקע עצמו.


200 - 300 ש"ח
התקנת תריסים חשמליים

מחיר להתקנת תריסים חשמליים מפלסטיק כולל החומרים. המחיר הינו למ"ר.


300 - 500 ש"ח
התקנת עמדת טעינה לרכב

המחיר הוא להכנת תשתית והתקנה של עמדת טעינה, ללא שווי העמדה עצמה, אותה תצטרכו לרכוש בנפרד.


1,000 - 3,000 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

תוך כמה זמן מגיע חשמלאי בראשון לציון?

זמני הגעת חשמלאי בראשון לציון נעים בין חצי שעה עד שעה. כמובן שבמקרים דחופים, חשמלאים יוכלו להקדים אך חשוב לוודא זאת מולם לפני שאתם בוחרים להזמין אותם.
 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

אילו סוגי חשמלאים ניתן להשיג דרכנו?

אם חשבתם שקיים חשמלאי בראשון לציון שמבצע את כל העבודות, דעו שהדבר לא מדוייק. למעשה, קיימים מספר סוגים של חשמלאים, שכל אחד מהם מוסמך לבצע עבודות שונות הקשורות בחשמל, נסביר מתחת:

 • חשמלאי בודק בראשון לציון - מדובר בחשמלאי שמבצע בדיקות שונות במערכת החשמל וגם כזה שביכולתו להעניק אישורים על תקינות מערכת חשמל שבדק. עבודתו מתבטאת בין היתר בבדיקות הארקה ובדיקות של ארונות חשמל.
   
 • חשמלאי מוסמך - מדובר בחשמלאי הנפוץ ביותר, המוסמך לבצע עבודות במערכות חשמל של עד 80 אמפר. קרוב לוודאי שהוא זה שתפגשו כשתרצו להתקין רכיב חשמלי בביתכם או בעסק שלכם.
   
 • יועץ חשמל בראשון לציון - יעצי חשמל הם אלו שמתכננים מערכות חשמל עבור מבנים חדשים. אחריותו היא גם לפקח על העבודה לכל אורכה ולחתום בתום התהליך שהתוכנית שתיכנן הותקנה בצורה ראויה. 

 

חשמלאי בראשון לציון

כמה זמן אורכת בדיקת הארקה?

בדיקת הארקה מתבצעת ע"י חשמלאי בודק בראשון לציון ומטרתה לוודא כי רכיב הארקה תקין, היות והוא זה שמונע התחשמלות במצב בו חלה תקלה בחשמל בביתנו. מדובר בהליך שלוקח בין 10 - 20 דקות סה"כ ומחיר הבדיקה הוא כמחיר ביקור. כמו כן, המחיר הינו לבדיקה בלבד, ללא תיקון של הרכיב הקיים.

 

זמן ממוצע לבדיקת הארקה בראשון לציון:
 15 דקות
20 דקות משך זמן 10 דקות

כיצד יש להתנהל מול חשמלאי מוסמך בראשון לציון?

חשוב לצוות פורטל חשמלאים פלוס להבהיר שעבודות חשמל צריכות להתבצע בצורה תקינה ולפי תקנים מחמירים, כי אם לא, הדבר עשוי לסכן אתכם ואת בני משפחתכם. יש כמה היבטים שחשוב שתבדקו ע"מ שתהיו בטוחים שאתם מתנהלים מול חשמלאי מוסמך בראשון לציון:

 • הסמכה - לפני הכל, חשוב שתוודאו כי החשמלאי מולו אתם מתנהלים מחזיק בהסמכה המתאימה למקרה שלו אתם זקוקים לחשמלאי. לא כל חשמלאי יתאים לבצע עבודות חשמל ולא כל חשמלאי ידע לתכנן בצורה תקינה מערכת חשמל שלמה. בדקו אודות ההסמכה שבה מחזיק החשמלאי.
   
 • מחיר - היזהרו כמו מאש מאנשים שמציגים עצמם כחשמלאים ומציעים מחירי עבודה הזולים בפער משמעותי מיתר החשמלאים. זכרו שמה שזול, עולה אח"כ ביוקר ואף עלול לסכן אתכם. כשאתם מבררים מחירי עבודות חשמל מול חשמלאי בראשון לציון בטלפון, היעזרו במחירון של פורטל חשמלאים פלוס, כדאי לוודא שאכן מדובר בהצעת מחיר תקינה.
   
 • השוואת מחירים - השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו עד 3 חשמלאים בראשון לציון, ביניהם תוכלו לבצע השוואת מחירים בדרך הבאה: התקשרו אליהם, בררו מחיר של עבודה צפיציפית וכך תוכלו לבחור חשמלאי באזורכם, שמעניק את המחיר הטוב ביותר וזאת מבלי שתאבדו מטיב העבודה עצמה.
   
 • חוות דעת - נוסף להשוואת מחירים, נמליץ שתבררו חוות דעת באינטרנט בעזרת שמות החשמלאים שקיבלתם מאיתנו, כך תוכלו לקרוא כיצד הם מתנהלים מול לקוחות אחרים.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

שאלות ותשובות בנושא חשמלאי בראשון לציון 

 

כמה זמן לוקח לחשמלאי בראשון לציון להגיע אליי?

זמני הגעת חשמלאים בראשון לציון נעים בין חצי שעה עד שעה וחצי מהרגע בו שוחחתם. כמובן שזמני ההגעה עשויים להתקצר או להתארך מהטווח שצויין.


איך להשיג חשמלאי מומלץ בראשון לציון?

תוכלו להשאיר פרטים בטופס המצורף בעמוד ולקבל בחינם מפורטל חשמלאים פלוס עד 3 חשמלאים באזור המרכז, ביניהם תוכלו להשוות מחירים עוד בטלפון וכך לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר.