מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בראש העין

מחפשים חשמלאי שיסייע בתיקון תקלה חשמלית בבית? אנו נדאג לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר של חשמלאים בראש העין והסביבה 

עלות הזמנת חשמלאי מומלץ בראש העין

מבדיקות שערכנו, בעבור עבודות סטנדרטיות כמו תיקון מגעים רופפים, בדיקת תקינות לוח החשמל, תיקון קצרים או החלפת חיווט חשמלי - מחיר העבודה ינוע בטווח שבין 200 ש"ח ל-500 ש"ח. המחיר המדויק יקבע בהתאם לעבודה הפרטנית הנדרשת לכם כמובן.

 

מחיר ממוצע לעבודות חשמל פשוטות

מחיר ממוצע לעבודות חשמל פשוטות: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

חשמלאי בראש העין להתקנת אביזרי חשמל

חלק גדול מהקריאות שמתקבלות באתר שלנו, עוסקות בהתקנה של אביזרי חשמל מסוגים שונים ברחבי הבית ולעיתים גם במשרדים, מוסדות, בתי עסק וחנויות בעיר. אם גם אתם מחפשים חשמלאי בראש העין בשביל שיעזור לכם להתקין גופי תאורה,שעוני שבת, מאווררי תקרה ואפילו נקודות חשמל שיאפשרו חיבור של מדיח כלים, תנור או מזגן - הגעתם אל המקום הנכון. 

 

חשמלאי בראש העין

תכנון של תשתית ע"י חשמלאי מוסמך בראש העין 

מאחר ואצלנו ניתן לקבל שירות של חשמלאים מסוגים שונים, תהיו בטוחים שתוכלו לקבל מענה גם בעבודה עבודות מורכבות כמו תכנון והקמה של תשתיות חשמל בבית או בעסק. השירות כולל ייעוץ מקצועי וגם ליווי לאורך הפרויקט, כולל עבודה מול בעלי המקצוע השונים הנוגעים בדבר, כמו קבלנים, אדריכלים, אינסטלטורים ושיפוצניקים. 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

בעיה בלוח החשמל? כדאי לקרוא למומחים

לוח החשמל, אשר מכונה גם ארון החשמל אצל רבים, הוא לב מערכת החשמל הביתית. כאשר יש קצר בבית, אנו נרוץ אליו בשביל לבדוק איזה פקק קפץ וגם כאשר ברצוננו לנתק את זרימת החשמל בבית במקרה חירום, זאת תהיה כמובן הכתובת.

 

לעיתים, נזדקק לתיקונים, החלפות או התקנות בלוח החשמל וזאת לגמרי עבודה לחשמלאים בראש העין שעברו הכשרה מתאימה. הפעולות הבולטות בלוח החשמל הן החלפה של מפסק זרם ראשי במקרים של תקלה או החלפת ממסרי פחת.

 

לפני הזמנת חשמלאי, כדאי להכיר את דרגות ההסמכה וסוגי החשמלאים וזאת מאחר ויש עבודות מסוימות אשר יצריכו מכם להזמין חשמלאי בודק בראש העין, בעוד אחרות יצריכו ליווי של מהנדס חשמל או יועץ חשמל בראש העין. תוכלו לקרוא על סוגי החשמלאים בעמוד הבא.

 

חשמלאים מומלצים בראש העין

מתי נבצע הגברה של מתח החשמל הביתי?

פעולה זו נדרשת בדרך כלל כאשר אנו מפעילים במקביל מספר מכשירים גדולים וחזקים שצריכת החשמל שלהם גבוהה. מכשירים אלו הם לרוב מזגנים, מכונות כביסה, תנורים, מדיחי כלים ועוד. במצב זה, יגיע החשמלאי אל דירתכם ויבצע הגברה של הזרם (בדרך כלל מ-25 אמפר ל-40 אמפר) ולעיתים גם ישנה את לוח החשמל מחד פאזי לתלת פאזי. 

 

חשמלאי בראש העין

חשמלאים מוסמכים בראש העין לעבודות מיידיות

כאשר אנו מחפשים חשמלאי במרכז, במקרים רבים יהיה מדובר בעבודות דחופות שצריכות להתבצע במהירות. לכן, נדרש מאיתנו לחפש חשמלאים בראש העין (מוסמכים כמובן) עם זמינות גבוהה לביצוע העבודה. דרך טובה לעשות זאת היא להיעזר בשירות השוואת המחירים שלנו. דרכנו, ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות וכך לחסוך זמן יקר ולמצוא בעל מקצוע עוד היום.