מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

​חשמלאי ברמת גן

כאשר מחפשים בעל מקצוע שיבצע עבודת חשמל בבית או בעסק, חשוב להקפיד על בחירה של חשמלאי מוסמך ובעל רישיון. פורטל 'חשמלאים פלוס' מרכז חשמלאים מעולים ברמת גן שנבדקו ונמצאו בעלי המלצות טובות. צרו איתנו קשר והתחילו לקבל הצעות מחיר מצוינות עוד היום.

מהו מחיר ביקור חשמלאים ברמת גן?

מחיר ביקור חשמלאי ברמת גן עד הבית נע בין 200 - 300 ש"ח. מדובר בטווח מחירים המתייחס לשעות עבודה פורמאליות (בין 8:00 - 18:00 בימים א' - ה') כך שבמידה ותזמינו את החשמלאי בזמן שמחוץ לטווח שצויין, צפו לשלם מחיר ביקור יקר יותר. כמו כן, עלות הביקור אינה כוללת תיקון או החלפת רכיבי חשמל אלא רק איבחון תקלות.

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי מוסמך ברמת גן

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי מוסמך ברמת גן: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

תוך כמה זמן מגיע חשמלאי ברמת גן עד לבית שלי?

זמני הגעה של חשמלאים ברמת גן נעים בין חצי שעה ועד שעה. קחו בחשבון שהטווח שכתבנו עשוי להתקצר או להתארך וזאת בהתאם לעומס העבודה שיש לחשמלאי באותו היום בו יצרתם איתו קשר. 

 

זמן ממוצע להגעת חשמלאי ברמת גן:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

מחירון חשמלאים ברמת גן

מעוניינים לקרוא על הצעות מחיר חשמלאי ברמת גן? הנה לכם:

מחירון חשמלאים ברמת גן

החלפת ממסר פחת

המחיר עבור החלפה של ממסר פחת תקול באחד חדש, כולל שווי החדש.


300 - 500 ש"ח
תיקון מגעים בלוח החשמל

מחיר לבדיקת לוח חשמל ותיקון מגעים רופפים ע"י חשמלאי מוסמך ברמת גן.


200 - 400 ש"ח
החלפת לוח חשמל חד פאזי

 החלפה של לוח חשמל, כולל שווי הלוח והעבודה.


1,200 - 1,500 ש"ח
בדיקת הארקה

בדיקת תקינות הארקה חשובה למניעת שריפות והתחשמלות.


300 - 450 ש"ח
5. כמה עולה לבדוק זליגת חשמל?

המחיר הינו לבדיקה בלבד ללא תיקון.


300 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

 • לבדיקת מחירים מלאה, הכנסו למחירון החשמלאים של פורטל חשמלאים פלוס.
   
 • חשוב לציין כי מדובר בטווחי מחירים ממוצעים בשוק ואין פורטל חשמלאים פלוס מתחייב על המחיר הסופי אותו תקבלו מצד חשמלאים ברמת גן.
   

חשמלאי ברמת גן

מהי הדחיפות להזמנת חשמלאי ברמת גן?

לאחרונה הבחנתם בקצרים חשמליים בעת שאתם מפעילים מוצר חשמל כזה או אחר? הבחנתם בניצוצוץ של ברק בעת שהפעלתם מכשיר חשמלי ואף חטפתם זרם חשמלי? זה עשוי להעיד על בעיה בתפקוד מערכת הארקה שבביתכם.

מדובר ברכיב שאחראי למנוע התחשמלות בעת הפעלה של מוצרי חשמל שונים כדי להגן עלינו מלהתחשמל. במקרים בהם רכיב הארקה תקול זה עשוי לגרום לזליגת חשמל ואף למוות.הזמינו עוד היום חשמלאי ברמת גן שיבצע בדיקת הארקה ויחזיר את ביתכם למקום בטוח.
 

דחיפות לטיפול בתקלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

מהו משך הזמן לבדיקת הארקה ברמת גן?

בדיקה של רכיב הארקה ע"י חשמלאי ברמת גן עשויה לנוע בין חצי שעה עד שעה וזאת בהתאם לגודלו של לוח החשמל המקושר לביתכם.

 

זמן ממוצע לבדיקת הארקה ברמת גן:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

מהי הדרך הנכונה לאיתור חשמלאי מומלץ ברמת גן?

רוצים גם אתם להשיגכ חשמלאי מומלץ ברמת גן והסביבה? דעו כי יש כמה היבטים שחשוב שתבחנו קודם לכן:

 • הסמכה - בנושא החשמל חשוב שתדעו שקיימים מספר סוגי חשמלאים (עליהם נפרט בהמשך) שכל אחד מוסמך לבצע עבודות שונות, חלק רק בודקים תקלות אך לא מוסמכים לתקן אותן, חלק מורשים לתקן תקלות אך אינם מוסמכים לתכנן מערכת חשמל למבנה וכו'. 
   
 • ותק ונסיון - תסכימו איתנו שככל שחשמלאי ברמת גן מחזיק ביותר שנות נסיון בתחומו - כך הסיכוי שיבצע טעות או יגרום ליותר נזק מתועלת הוא נמוך ולכן נציע לכם להעסיק חשמלאים המחזיקים בותק של כמה שנים לפחות - דבר שמעיד שנחשפו למספר רב יותר של עבודות שונות וכך צברו נסיון רב.
   
 • השוואת מחירים - לאחר שתקבלו מפורטל חשמלאים פלוס 3 חשמלאים ברמת גן, תוכלו לברר איתם מחירים עוד בטלפון ולהשוות ביניהם את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. תוכלו להיעזר גם במחירון של הפורטל ע"מ שיעשה לכם יותר שכל. 
   
 • חוות דעת - נוסף על פעולה של השוואת מחירים, עם שמות החשמלאים ברמת גן שתקבלו מאיתנו, תוכלו לחפש עליהם באינטרנט ולקרוא חוות דעת שהשאירו להם לקוחות קודמים שנעזרו בהם וכך תוכלו להבין את טיב השירות והמקצועיות שחשמלאים אלו מעניקים.
   

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מידע על עבודות חשמל ברמת גן שנחשבות לנפוצות

תוהים אילו עבודות חשמל ברמת גן נחשבות למוכרות ונפוצות בקרב חשמלאים באזורכם? מתחת נציג כמה מהנפוצות ביותר.

 • בדיקת הארקה - כאן נרחיב את שכתבנו למעלה: רכיב הארקה הוא זה שמונע זליגת חשמל והתחשמלות במבנה. מי שאחראיים לבצע בדיקה זו הם חשמלאים בודקים, המוסמכים לבדוק את מערכות החשמל השונות. במסגרת בדיקה זו יעבור החשמלאי עם מכשיר מיוחד כדי לבדוק את תקינות כבל הארקה מפנים הכבל ובמידה ויש צורך להחליף את הכבל, יוכל לעתים החשמלאי הבודק לבצע זאת או חשמלאי מוסמך נוסף אליו. בדיקת הארקה יש לבצע כל 5 שנים בממוצע.
   
 • התקנת מאוורר תקרה - התקנת מאוורר תקרה ברמת גן נחשבת לעבודה די נפוצה עבור חשמלאים במרכז וכן, למרות שזה נשמע פשוט, דעו כי עבודה זו כוללת ניתוק של מבנה התאורה הקיים וחשיפה של חוטי חשמל - דבר שעבור אדם חסר נסיון עלולים להוביל להתחשמלות ולכן במידה ורכשתם מאוורר תקרה - צרו קשר עם חשמלאי מוסמך ברמת גן כדי להתקינו.
   
 • החלפת שקע חשמל ברמת גן - הבחנתם בשקע חשמלי שגורם לקצרים דחופים וזאת בשונה מיתר השקעים? השיגו חשמלאי באזור ברמת גן שיבצע החלפת שקע חשמל ויציל לכם מכשירי חשמל רבים שטרם נהרסו.
   
 • החלפת מפסק ברמת גן - קיימים מקרים בהם המפסק בלוח החשמל שלנו אינו עומד בעומס פעולה של מספר מכשירים חשמליים בו זמנית (דבר הגורם להפסקות חשמל דחופות) וזאת מפני שלרוב מדובר במפסק חד פאזי שתוכנן לשאת עומס חשמלי מוגבל. במידה ואין ביכולתכם למנן את השימוש הנרחב במוצרי חשמל בו בזמן - דעו כי ע"י חשמלאי מוסמך ברמת גן ניתן להחליף מפסק בלוח החשמל  לאחד חזק יותר בעל שתי פאזות, מה שימנע הפסקות חשמל חוזרות.
   
 • התקנת גופי תאורה - משפצים בית קיים? או כזה שבתהליכי בנייה? רוצים תאורה באזורים פחות נפוצים כמו ליד הבריכה או באזור החצר? אפילו אם אתם רק רוצים לבצע התקנת גופי תאורה ברמת גן באזורים חדשים בתוך הבית - דעו כי ע"י חשמלאי מוסמך באזורכם ניתן לתקין גופי תאורה חדשים באזורים בהם תיכננתם, גם אם הם אינם שיגרתיים.


התקנת גופי תאורה ברמת גן

מידע על סוגי חשמלאים ברמת גן

כאן נציג מספר סוגים של חשמלאים ברמת גן, שהשוני ביניהם נגזר מתחום האחריות שלהם:

 • חשמלאי בודק ברמת גן - חשמלאי בודק הוא חשמלאי ברמת גן המוסמך לבצע בדיקות הקשורות במערכת החשמל כמו בדיקת הארקה, בדיקת ספירה של חשמל, בדיקת תקינות המערכת ואף לבדוק מסמכים הקשורים במערכת החשמל ולוודא כי הם תקינים.
   
 • קבלן חשמל - מדובר על חשמלאי שאחראי להתקין את מערכת החשמל במבנים שונים וזאת בהתאם להוראות שקבע יועץ החשמל שאחראי על הפרויקט.
   
 • חשמלאי מוסמך - חשמלאי מוסמך ברמת גן הוא הסוג הנפוץ ביותר שמגיע לטפל בבעיות בבית, במידה וצריך להתקין שקע חשמל חדש או לתקן תקלה בארון החשמל - הוא זה שיש לפנות אליו.
   
 • יועץ חשמל - מתכננים לבנות בית או כל מבנה אחר? דעו שעליכם להצטייד לאורך כל ההליך ביועץ חשמל וזאת מפני שיועץ חשמל ברמת גן אחראי על תיכנון מערכת חשמלית במבנים בצורה שתתאים לנפח המבנה ולמשתמשים העתידיים בו. הוא זה שגם אחראי לחתום על הטופס בתום העבודות הקשורות בחשמל.
   
סוגי חשמלאים ברמת גן מה תפקידם?
חשמלאי בודק לבדוק את מערכת החשמל
קבלן חשמל להתקין את מערכת החשמל מאפס
חשמלאי מוסמך לתקן ליקויים בחשמל 
יועץ חשמל לתכנן את מערכת החשמל במבנה עתידי

שאלות נפוצות של גולשי האתר:

ריכזנו מספר שאלות של גולשי האתר אשר עוסקות בנושאי עבודות חשמל ומציאת חשמלאי בעיר רמת גן. מומלץ לעבור על השאלות ולהיעזר כמובן בתשובות המומחים של פורטל 'חשמלאים פלוס'.

נתקלתי בתקלה דחופה, האם אפשר להזמין דרככם חשמלאי בהתראה קצרה?

ניתן להזמין חשמלאי ברמת גן גם בהתראה של כמה שעות, על בסיס זמינות כמובן. צרו איתנו קשר ונדאג להעביר את הפנייה אל חשמלאי אשר זמין לספק לכם שירות מהיר.


מדוע חשוב לבחור בחשמלאי עם המלצות טובות?

איתור של חשמלאי מוסמך ומומלץ ברמת גן, מבטיח ברוב המקרים עבודה מקצועית, עמידה בזמני ההגעה שנקבעו וגם יחס אדיב ושירותי.


האם אפשר לחבר כל מכשיר לכבל מאריך?

כאשר מדובר במכשירים גדולים בעלי גופי חימום שצורכים הרבה חשמל (תנור, מייבש וכדומה) מומלץ להימנע מחיבורם באמצעות כבל מאריך מחשש להתחממות ושריפה.


קיבלתי המלצות על חשמלאי, האם עדיין כדאי לבקש ממנו להציג רישיון?

אנו ממליצים לבדוק תמיד את רישיון החשמלאי בשביל להבטיח שהוא אכן בתוקף ושאכן מדובר בחשמלאי מוסמך.