מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

​חשמלאי ברמת השרון

מעוניינים להזמין חשמלאי ברמת השרון לצורך תיקון תקלות במערכת החשמל הביתית? חשוב שתבחרו בעל מקצוע אמין עם ניסיון בתחום, כך תוכלו לדעת שלא יווצרו תקלות חשמליות בהמשך.

חשמלאי ברמת השרון - שירות למגזר פרטי ועסקי

אם אתם תושבי העיר רמת השרון וברצונכם להזמין חשמלאי מקצועי ומומלץ שיעניק לכם שירותי תיקון תקלות או התקנה של רכיבים חשמליים שונים, הגעתם אל המקום הנכון. פורטל חשמלאים פלוס מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר עבור כל סוגי העבודות הקשורות לחשמל ולמעשה להזמין שירות עד הבית של איתור תקלות ותיקונן. כמו כן, קיימת האפשרות להזמין חשמלאי ברמת השרון גם במצבים בהם נדרשת עבודה במשרדים, חנויות או בתי עסק. 

חשמלאי ברמת השרון

כמה עולה להזמין חשמלאי מומלץ ברמת השרון?

הנה מספר דוגמאות למחירים של עבודות שונות אשר מתבצעות על ידי חשמלאים במרכז הפועלים בעיר רמת השרון ובסביבתה. רגע לפני הזמנת חשמלאי מומלץ ברמת השרון לביצוע עבודה כלשהי אצלכם בבית, בדקו האם היא מופיע במחירון שלנו וכך תדעו אם קיבלתם מחיר הוגן ואטרקטיבי או שמא מדובר במחיר גבוה ומופקע. נציין בהזדמנות זו כי המחירים עשויים כמובן להשתנות בשל שיקוליו המקצועיים של החשמלאי ולעיתים בעקבות מורכבות העבודה או סוג התשתית הקיימת. לכן, הקפידו לוודא מראש מה המחיר שהתקבל מבעל המקצוע בשביל לא להגיע למצב בו אתם מופתעים מהמחיר בשלב מתקדם כאשר השירות כבר הוזמן.

מחירון עבודות חשמל בעיר רמת השרון

מה המחיר של בדיקת הארקה על ידי חשמלאי בעיר?

העלות המוצגת היא עבור בדיקת תקינות הארקה בבית.


200 - 400 ש"ח
מחיר התקנת גוף תאורה חדש

ללא עלות הגוף עצמו.


250 - 350 ש"ח
כמה תעלה התקנה של נקודת חשמל בבית?

התקנת נקודת חשמל הכוללת גם את פעולת החציבה בקיר.


600 - 800 ש"ח
הזמנת חשמלאי להתקנת שעון שבת בלוח החשמל

התקנה של שעון בלוח חשמל ביתי סטנדרטי.


450 - 600 ש"ח
החלפה של שקע תלת פאזי

כולל החומרים.


200 - 600 ש"ח
מחיר עבור איתור תקלה חשמלית

מחיר סופי נקבע לפי סוג התקלה שנדרש לאתר.


250 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

הזמינו חשמלאי מוסמך ברמת השרון עוד היום

בעקבות הסיכונים שבעבודה עם מערכת החשמל, הן בלוח החשמל עצמו והן בנקודות הקצה והחיבור אל מכשירי החשמל השונים בבית, מומלץ לא להתפשר על בעל המקצוע שאתם מזמינים. חשמלאי מוסמך ברמת השרון הוא אחד אשר עבר הסמכות והכשרות מקצועיות הקשורות לאמצעי הזהירות והטיפול הנכון ברכיבים החשמליים השונים. במידה ומזמינים חשמלאי לא מוסמך, קיים הסיכון שבמקום לטפל בתקלה מסוימת, יווצרו תקלות חדשות או במקרים חמורים יותר, ייתכנו גם סיכונים כמו התחשמלות בעקבות חוטים חשופים שלא נסגרו כמו שצריך. השאירו פנייה דרך הטופס המופיע כאן באתר ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים הרלוונטיים.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

חשמלאים ברמת השרון לעבודות בלוח החשמל

לוח החשמל מורכב מאוד ותפקידו הוא לדאוג לחלוקה של החשמל בכל אזורי הבית בצורה תקינה. לעיתים נדרשת החלפה של רכיבים שונים בלוח החל מרכיב המכונה ממסר פחת ועד למפסק הזרם הראשי. אם יש לכם קצר חשמלי בבית, ייתכן שנדרשת החלפה של אחד מהרכיבים בתוך לוח החשמל. ניתן להזמין חשמלאים ברמת השרון גם עבור החלפת רכיבים בשל קורוזיה או חלודה בלוח וגם במקרים בהם נשרפו רכיבים (לרוב פיוזים) הדורשים החלפה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה