מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

​חשמלאי ברמת השרון

מעוניינים להזמין חשמלאי ברמת השרון לצורך תיקון תקלות במערכת החשמל הביתית? דרך פורטל 'חשמלאים פלוס' תוכלו לעשות זאת בצורה מהירה, קלה ונוחה.

משווים מחירים ומוצאים חשמלאי ברמת השרון

מעת לעת, אנו נזדקק לחשמלאי מנסה ומיומן וזאת על מנת לבצע תיקון של תקלות חשמל שונות בבית. ישנם גם מצבים בהם נדרש להתקין גופי תאורה חדשים, מאווררי תקרה או כל מוצר חשמלי אחר ולמעשה כל העבודות הללו מצריכות מאיתנו להזמין חשמלאי ברמת השרון. מעוניינים לחסוך בעלויות? השוו מחירים בין חשמלאים באזורכם וקבלו בעזרתנו עד שלוש הצעות שונות.

 

חשמלאי ברמת השרון

חשמלאי ברמת השרון - מחיר לביקור

העלות להזמנת חשמלאי ברמת השרון עומדת על 250 ש"ח בממוצע, לביקור. במחיר זה, החשמלאי יוכל לבצע עבודות פשוטות כמו ביצוע בדיקת תקינות ללוח החשמל, החלפה של פיוז שרוף וכדומה.

 

מחיר ביקור חשמלאי ברמת השרון

מחיר ביקור חשמלאי ברמת השרון: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון עבודות חשמל ברמת השרון

כעת, נדבר על מחירים של עבודות חשמל ברמת השרון, כולל פירוט של עבודות ספציפיות בתחום. נציין כי המחירים עשויים להשתנות בין חשמלאים ברמת השרון מאחר וכל חשמלאי מתמחר את עבודתו כפי שהוא רואה לנכון.

 

מחירון עבודות חשמל בעיר רמת השרון

מחיר לבדיקת הארקה ברמת השרון

העלות המוצגת היא עבור בדיקת תקינות הארקה בבית.


200 - 400 ש"ח
מחיר התקנת גוף תאורה חדש

ללא עלות הגוף עצמו.


250 - 350 ש"ח
כמה תעלה התקנה של נקודת חשמל בבית?

התקנת נקודת חשמל הכוללת גם את פעולת החציבה בקיר.


600 - 800 ש"ח
התקנת שעון שבת בלוח החשמל

התקנה של שעון בלוח חשמל ביתי סטנדרטי.


450 - 600 ש"ח
החלפה של שקע תלת פאזי

כולל החומרים.


200 - 600 ש"ח
מחיר עבור איתור תקלה חשמלית

מחיר סופי נקבע לפי סוג התקלה שנדרש לאתר.


250 - 600 ש"ח
החלפה של חיווט חשמלי

המחיר מתייחס להחלפה בנקודה אחת.


200 - 400 ש"ח
עלות להתקנת תנור חימום באמבטיה

לא כולל יצירת נקודת חשמל חדשה.


200 - 400 ש"ח
החלפת מפסק לתריס חשמלי

קראו בהרחבה על החלפת מפסק לתריס חשמלי.


200 - 400 ש"ח
התקנת תאורת גינה

מתייחס לתאורת גינה 12V.


300 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

חשמלאים לפרויקטים מורכבים וארוכים

פרט לעבודות הפשוטות והסטנדרטיות בתחום כמו החלפת מפסקי תאורה או החלפה של שקעים חשמליים, ניתן גם להזמין חשמלאי ברמת השרון לליווי בפרויקטים גדולים כגון תכנון של תשתית החשמל בבית חדש, ביצוע פיקוח על עבודות חשמל גדולות, הרכבת כתב כמויות של רכיבי חשמל וכדומה.

איתור חשמלאי מומלץ ברמת השרון

כולנו מעוניינים לאתר בעל מקצוע שירותי, אדיב, אמין ומקצועי. מציאת חשמלאי מומלץ ברמת השרון מתאפשרת על ידי בדיקה של מספר קריטריונים:

 

בדיקת רישיון החשמלאי: הקפידו לבדוק שהחשמלאי מחזיק ברישיון מתאים לסוג העבודה הרצויה ושהרישיון אכן בתוקף. בקשו זאת מראש (צילום של התעודה) ואל תחכו למועד הביקור עצמו.

 

מחיר נוח והוגן: פירטנו בהרחבה על רוב העבודות בתחום במחירון החשמלאים באתר ולכן כאשר מחפשים חשמלאי ברמת השרון, כדאי לבדוק שהמחיר של השירות הוגן והגיוני לטווח הקיים בתחום.

 

ביקורות והמלצות: קיבלתם את שמו של החשמלאי? זה הזמן לבדוק עליו בגוגל ולחפש המלצות וחוות דעת על שירותיו השונים. חשוב לעשות זאת בעיקר כאשר נעזרים בחשמלאי לעבודות גדולות ומורכבות.

 

התמחות בעבודה: כאשר בודקים חשמלאים ברמת השרון, חשוב לוודא שהם יודעים לבצע את העבודה הספציפית הנדרשת. לא כל חשמלאי שתזמינו יודע לספק מענה לכל העבודות בתחום וככל שהעבודה מורכבת יותר, כך חשוב יותר לבדוק זאת.

חשמלאי ברמת השרון לתיקון פחת

פחת החשמל עשוי לקפוץ בעקבות עומס יתר על החשמל אך גם כאשר יש קצר באחד ממכשירי החשמל או נקודות החשמל בבית. הטיפול בתקלה זו מצריך הגעה מהירה של החשמלאי מאחר והתקלה דחופה ויכולה להשבית את כל מערכת החשמל בבית שלכם.

דחיפות לטיפול בפחת קופץ:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

חשמלאים ברמת השרון לעבודות בלוח החשמל

לוח החשמל מורכב מאוד ותפקידו הוא לדאוג לחלוקה של החשמל בכל אזורי הבית בצורה תקינה. לעיתים נדרשת החלפה של רכיבים שונים בלוח החל מרכיב המכונה ממסר פחת ועד למפסק הזרם הראשי.

 

אם יש לכם קצר חשמלי בבית, ייתכן שנדרשת החלפה של אחד מהרכיבים בתוך לוח החשמל. ניתן להזמין חשמלאים ברמת השרון גם עבור החלפת רכיבים בשל קורוזיה או חלודה בלוח וגם במקרים בהם נשרפו רכיבים (לרוב פיוזים) הדורשים החלפה.

חשמלאים ברמת השרון - סוגים ותחומי אחריות:

אילו סוגים של חשמלאים קיימים? איך יודעים איזה חשמלאי נדרש? את התשובה המפורטת תוכלו למצוא בעמוד שכתבנו על סוגי רשיונות חשמל אך נוכל להגיד כעת כי הדרגות הנמוכות הן חשמלאי עוזר וחשמלאי מעשי ורק לאחר מכן מגיעה הדרגה של חשמלאי מוסמך אשר יכול לבצע עבודות ב-80 אמפר. במידה ונדרשת עבודה בזרמים חשמליים גבוהים יותר, יהיה צורך בהזמנת חשמלאי ראשי או הנדסאי.

 

להלן טבלת עזר שמספקת מידע על סוג החשמלאי ותפקידו

 

סוג החשמלאי מה תפקידו?

חשמלאי בודק ברמת השרון

 

הנפקת אישורים לטופס 4, רישוי עסק ועוד.

חשמלאי בניין ברמת השרון

 

הכנת תרשימים ותוכניות חשמל מפורטות.

יועץ חשמל ברמת השרון

 

תכנון ופיקוח על מערכות חשמל ופרויקטים בתחום.

חשמלאי הנדסאי

 

רשאי לבצע עבודות עד 630 אמפר.

בדיקת חשמלאי מוסמך ברמת השרון

איך תדעו אם החשמלאי שהזמנתם הוא אכן חשמלאי מוסמך? ראשית כל, תוכלו לבקש ממנו לשלוח צילום של הרישיון שלו. שנית, תוכלו לבדוק מה רמת הרישיון אשר מוצגת בתעודה ובסיום תוכלו להיכנס לאתר של משרד התמ"ת ולבדוק שם אם מספר הרישיון אכן מופיע במאגר החשמלאים המוסמכים. הקפידו על הזמנת חשמלאי מוסמך ברמת השרון ואל תתפשרו על הנושא, גם כאשר מדובר בעבודות פשוטות ומהירות.

זמני הגעה ממוצעים של חשמלאים 

ברוב הגדול של המקרים, הזמינות של חשמלאים ברמת השרון תהיה גבוהה ותוכלו לקבל מענה בטווח שבין חצי שעה לשעה מרגע יצירת הקשר והזמנת השירות.

 

זמן הגעה ממוצע של חשמלאי
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

חשמלאי באזור רמת השרון לכל עבודה

אלו העבודות הנפוצות ביותר בתחום:

 • התקנת נקודת חשמל ברמת השרון: המחיר לעבודה זו נקבע על סמך מספר נקודות החשמל שנדרש להתקין וגם סוג השקע, כאשר התקנת שקע חד פאזי תעלה פחות מהתקנת שקע כוח או תלת פאזי.
   
 • בדיקת הארקה ברמת השרון: בדיקת הארקה היא בדיקה חשובה למדי אשר מתבצעת על ידי חשמלאי בדרגה של חשמלאי בודק. במהלכה בודקים את ההתנגדות בלוח החשמל. שימו לב שכאשר מזמינים את השירות, הוא לבדיקה בלבד וללא התיקון.
   
 • התקנת גופי תאורה ברמת השרון: מחיר התקנת גופי תאורה נקבע על סמך גוף התאורה הספציפי שאותו מתקינים, המקום בו הוא מותקן וגם שיקולים כמו המשקל של גופי התאורה ומספר ההתקנות באותו הביקור.
   
 • התקנת מפסקי חשמל: לעיתים מפסק החשמל אשר אחראי על הפעלת התאורה או כל מוצר חשמלי אחר בבית, נשבר, נהרס או פשוט מתקלקל מסיבה כזו או אחרת ויש לפרק אותו ולהחליפו בחדש.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

כמה זמן לוקח להחליף נקודת חשמל?

משך הזמן להחלפת נקודת חשמל, כאשר יש תשתית קיימת, נע בין 20 ל-40 דקות בממוצע. הדבר משתנה בין חשמלאי לחשמלאי ונקבע בין היתר על סמך ניסיונו המקצועי ומיומנותו.

 

זמן ממוצע להחלפת נקודת חשמל:
 30 דקות
40 דקות משך זמן 20 דקות

חשמלאי ברמת השרון - שירות למגזר פרטי ועסקי

אם אתם תושבי העיר רמת השרון וברצונכם להזמין חשמלאי מקצועי ומומלץ שיעניק לכם שירותי תיקון תקלות או התקנה של רכיבים חשמליים שונים, הגעתם אל המקום הנכון.

 

פורטל חשמלאים פלוס מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר עבור כל סוגי העבודות הקשורות לחשמל ולמעשה להזמין שירות עד הבית של איתור תקלות ותיקונן.

 

כמו כן, קיימת האפשרות להזמין חשמלאי ברמת השרון גם במצבים בהם נדרשת עבודה במשרדים, חנויות או בתי עסק. 

חשמלאים ברמת השרון - שאלות נפוצות:

מדוע להזמין חשמלאי מוסמך ברמת השרון?

מכיוון שחשמלאי מוסמך מקפיד על שימוש בחיווט נכון, עבודה אחראית ובטוחה וביצוע בדיקות תקינות בתום העבודה.


מה חשוב לבדוק לפני ביצוע עבודות חשמל?

חשוב לוודא שהמפסקים כבויים ושאין זרם חשמלי בזמן העבודה. בנוסף, יש לבדוק שהעבודה מתבצעת על ידי גורם מקצועי ומנוסה אשר עבר הכשרה מתאימה.