מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

​חשמלאי ברעננה

באתר חשמלאים פלוס תוכלו לבצע השוואת מחירים בין חשמלאים בעיר רעננה וכך למצוא בעל מקצוע מומלץ, מוסמך ומקצועי לכל עבודה.

כמה עולה להזמין חשמלאי מוסמך ברעננה?

מחיר ביקור של חשמלאי מוסמך ברעננה והסביבה, נע בדרך כלל בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח בעוד המחיר מתייחס כמובן לשעות הביקור המקובלות. במידה וברצונכם להזמין את החשמלאי בשעות הערב המאוחרות, בחגים או בסוף השבוע, המחיר עשוי להתייקר. חשוב לציין שהמחיר אינו כולל החלפה של רכיבים תקולים בלוח החשמל או ברחבי הבית ובמקרים כאלה, נהוג לקזז את עלות הביקור ולתמחר לפי השירות הספציפי. 

עלות ביקור של חשמלאי ברעננה

עלות ביקור של חשמלאי ברעננה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

דברים שכדאי לזכור לפני שמזמינים חשמלאים ברעננה

ראשית, חשוב לוודא שבעל המקצוע זמין לספק את השירות בשעות או הימים הקרובים. שנית, חשוב לוודא שהוא מגיע בעצמו ולא שולח אנשים מטעמו. הקפידו להזמין חשמלאי מוסמך אשר עבר הכשרות מקצועיות מתאימות ושיש ברשותו רישיון לעיסוק במערכות חשמל. 

כמו כן, כדאי לקבל מבעל המקצוע הצעת מחיר מפורטת ככל הניתן הכוללת את השירותים שהוא עתיד לספק ומציינת את המחיר לשירות. בנוסף, בעת הזמנת חשמלאים ברעננה, כדאי לדאוג להכנה של הבית לקראת העבודה עצמה, כולל פינוי שטח העבודה ופריסת ניילונים שישמרו על ניקיון בעת פעולות הקדיחה בקיר.

חשמלאי ברעננה

מקרים בהם נהוג להזמין חשמלאי ברעננה

  • החלפה של מפסקים או שקעים: יש לכם שקע תקול? מעוניינים להחליף מספר מפסקים בבית? כדאי להזמין בעל מקצוע עם ציוד מתאים, ניסיון והכשרה מקצועית ולהימנע מניסיונות החלפה עצמאיים בשל סכנת ההתחשמלות.

  • התקנות של גופי תאורה או מאווררים: מאחר וגם כאשר מתקינים מאוורר תקרה חדש או מוסיפים תאורה בחדרים השונים, נדרש לבצע חיבורים של חיווט חשמלי.

  • החלפת תשתית החשמל: החל מהוספה של נקודות חשמל חדשות בבית ועד להתקנה של לוח חשמל תלת פאזי בעקבות שימוש במכשירי חשמל גדולים.

  • בדיקות שונות במערכת החשמל: החל מהזמנת חשמלאי ברעננה לצורך ביצוע בדיקות הארקה ועד לבדיקת עומסים לפני עונת החורף, בה צריכת החשמל עולה בדרך כלל.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725562

קבלו עד 3 הצעות מחיר ובצעו השוואת מחירים. השירות ניתן בחינם! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

הזמינו חשמלאי ברעננה מומלץ וטוב לשעת חירום

בכל הקשור לחשמלאי, ישנה חשיבות למקצועיות ולניסיון אך גם לשירותיות שאנו מקבלים במהלך ביצוע העבודה. כולנו היינו רוצים לקבל שירות סבלני ואדיב ולא למצא בכל מקצוע שעובד בלחץ ורק מנסה לסיים את העבודה כמה שיותר מהר. כמו כן, במקרי חירום כאשר יש למשל קצר חשמלי שמשבית את החשמל בכל הבית, עולה החשיבות לבעל מקצוע שמספק שירות מהיר ויכול להגיע בהתראה קצרה מהרגע בו שלחנו את הפנייה.

בפורטל שלנו תוכלו לקבל מענה מהיר מאוד מבעלי המקצוע בעיר ולהזמין אל הבית חשמלאי במרכז בהתראה קצרה יחסית, לצורך תיקון תקלות החשמל או ביצוע העבודות השונות.

צור קשר עם חשמלאים פלוס
השאר פרטים או חייג והתחל לבצע השוואת מחירים כבר עכשיו!
077-9725562
פרסם באתר חשמלאים פלוס
חשמלאי מוסמך? מעוניין בפרסום לעסק? השאר פרטים או חייג אלינו כעת.
077-9725562
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה