מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

​חשמלאי ברעננה

באתר חשמלאים פלוס תוכלו לבצע השוואת מחירים בין חשמלאים בעיר רעננה וכך למצוא בעל מקצוע מומלץ, מוסמך ומקצועי לכל עבודה.

כמה עולה להזמין חשמלאי מוסמך ברעננה?

מחיר ביקור של חשמלאי מוסמך ברעננה והסביבה, נע בדרך כלל בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח בעוד המחיר מתייחס כמובן לשעות הביקור המקובלות.

 

במידה וברצונכם להזמין את החשמלאי בשעות הערב המאוחרות, בחגים או בסוף השבוע, המחיר עשוי להתייקר.

 

חשוב לציין שהמחיר אינו כולל החלפה של רכיבים תקולים בלוח החשמל או ברחבי הבית ובמקרים כאלה, נהוג לקזז את עלות הביקור ולתמחר לפי השירות הספציפי. 


עלות ביקור של חשמלאי ברעננה

עלות ביקור של חשמלאי ברעננה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה כדאי לזכור לפני הזמנת חשמלאים ברעננה?

ראשית, חשוב לוודא שבעל המקצוע זמין לספק את השירות בשעות או הימים הקרובים. שנית, חשוב לוודא שהוא מגיע בעצמו ולא שולח אנשים מטעמו. הקפידו להזמין חשמלאי מוסמך אשר עבר הכשרות מקצועיות מתאימות ושיש ברשותו רישיון לעיסוק במערכות חשמל. 

כמו כן, כדאי לקבל מבעל המקצוע הצעת מחיר מפורטת ככל הניתן הכוללת את השירותים שהוא עתיד לספק ומציינת את המחיר לשירות. בנוסף, בעת הזמנת חשמלאים ברעננה, כדאי לדאוג להכנה של הבית לקראת העבודה עצמה, כולל פינוי שטח העבודה ופריסת ניילונים שישמרו על ניקיון בעת פעולות הקדיחה בקיר.

חשמלאי ברעננה

מקרים בהם נהוג להזמין חשמלאי ברעננה

  • החלפה של מפסקים או שקעים: יש לכם שקע תקול? מעוניינים להחליף מספר מפסקים בבית? כדאי להזמין בעל מקצוע עם ציוד מתאים, ניסיון והכשרה מקצועית ולהימנע מניסיונות החלפה עצמאיים בשל סכנת ההתחשמלות.

  • התקנות של גופי תאורה או מאווררים: מאחר וגם כאשר מתקינים מאוורר תקרה חדש או מוסיפים תאורה בחדרים השונים, נדרש לבצע חיבורים של חיווט חשמלי.

  • החלפת תשתית החשמל: החל מהוספה של נקודות חשמל חדשות בבית ועד להתקנה של לוח חשמל תלת פאזי בעקבות שימוש במכשירי חשמל גדולים.

  • בדיקות שונות במערכת החשמל: החל מהזמנת חשמלאי ברעננה לצורך ביצוע בדיקות הארקה ועד לבדיקת עומסים לפני עונת החורף, בה צריכת החשמל עולה בדרך כלל.

 

- ניתן להזמין דרך האתר גם יועץ חשמל ברעננה לצורך ליווי בפרויקטים חדשים או במסגרת תהליכי שיפוץ הכוללים גם שינוי בכל תשתית החשמל.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

חשמלאי מומלץ ברעננה גם בשעת חירום

בכל הקשור לחשמלאי, ישנה חשיבות למקצועיות ולניסיון אך גם לשירותיות שאנו מקבלים במהלך ביצוע העבודה. כולנו היינו רוצים לקבל שירות סבלני ואדיב ולא למצא בכל מקצוע שעובד בלחץ ורק מנסה לסיים את העבודה כמה שיותר מהר.

 

כמו כן, במקרי חירום כאשר יש למשל קצר חשמלי שמשבית את החשמל בכל הבית, עולה החשיבות לבעל מקצוע שמספק שירות מהיר ויכול להגיע בהתראה קצרה מהרגע בו שלחנו את הפנייה.

בפורטל שלנו תוכלו לקבל מענה מהיר מאוד מבעלי המקצוע בעיר ולהזמין אל הבית חשמלאי במרכז בהתראה קצרה יחסית, לצורך תיקון תקלות החשמל או ביצוע העבודות השונות.