מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בתל אביב

מתגוררים בעיר תל אביב - יפו? מחפשים חשמלאי מקצועי ומוסמך במחיר הוגן ומשתלם? נסו את אתר 'חשמלאים פלוס' ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולהשוות ביניהן.

מציאת חשמלאים בתל אביב יפו בקלות

הדלקתם את המתג והחשמל קפץ? זקוקים להתקנה של מנורה או מאוורר? דרך פורטל 'חשמלאים פלוס' תוכלו לקבל מענה מעולה למגוון רחב של פעולות חשמל על ידי חשמלאים בתל אביב והסביבה שישמחו להעניק לכם שירות מקצועי.

 

באתר שלנו ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולהשוות ביניהן. איך זה עובד? פשוט משאירים פנייה בטופס המצורף באתר או מצלצלים לטלפון המופיע בראש עמוד זה ואנו דואגים לכל השאר.

חשמלאים בתל אביב

כמה עולה שירות של חשמלאי בתל אביב?

לא בטוחים כמה צפוי לעלות ביקור של חשמלאי בבית שלכם או אפילו במשרד? הנה מחירון שמטרתו לסייע לכם בהבנה של טווח המחירים בעיר ועלויות של פעולות חשמל שונות. המחיר עשוי להשתנות כמובן בהתאם לשיקול בעל המקצוע וחשוב להבין שכל מקרה הוא לגופו. המחיר המוצג לפניכם אינו מחייב את בעל המקצוע והוא כפוף לשינויים רבים כמו מורכבות הפרויקט, זמני הטיפול ועוד.


מחירון עבודות חשמל בעיר תל אביב

מה תעלה החלפה של גוף תאורה בבית?

מחיר התקנת גוף תאורה סטנדרטי בחיבור לסלון או חדרים פנימיים.


200 - 300 ש"ח
עלות החלפה של ממסר פחת

החלפה של ממסר פחת חד פאזי.


350 - 450 ש"ח
תיקון מגעים רופפים בלוח החשמל

בדיקה ותיקון המגעים עד לפעולה תקינה.


250 - 350 ש"ח
הזזה של נקודת חשמל במטבח

הזזת נקודת חשמל במטבח או בסלון (עד 3 מטרים)


300 - 400 ש"ח
כמה עולה החלפה של שקעים?

המחיר המוצג כולל את רכישת המפסק על ידי החשמלאי


200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

למה לבחור חשמלאי בתל אביב דרך האתר?

הסיבה המרכזית לבחירה של בעל המקצוע לעבודות חשמל דרך אתר 'חשמלאים פלוס' היא כמובן שיטת השוואות המחירים שלנו. אנו חוסכים לכם זמן יקר וגם כמובן כסף ואנרגיה בתהליך החיפוש, שעשוי לא פעם להיות ארוך ומתיש.

 

בנוסף, אנו מקפידים לשמור על סטנדרטים גבוהים ולעבוד אך ורק עם בעלי מקצוע מנוסים אשר ביצעו עבודות חשמל רבות בעבר בכל רחבי העיר תל אביב, מביצוע פעולות קטנות כמו החלפה של מפסק ועד לפרויקטים גדלים ומורכבים יותר הכוללים חיבור והתקנה של לוח חשמל.

 

ניתן למצוא דרך האתר שלנו שירות של חשמלאי במרכז בין אם זה לצורך פרטי, בניין או אפילו קבלן חשמל לעבודות בתשתיות ומבנים גדולים יותר. כמו כן תוכלו לאתר דרכנו יועץ חשמל בתל אביב ובסביבתה הקרובה אשר מלווה פרויקטים גדולים ומספק דוחות באשר למיקום החיווט החשמלי ותשתית החשמל וגם חשמלאי בודק בתל אביב אשר מתמחה בביצוע בדיקות מתח.

חשמלאי בתל אביב

הקפידו לבחור חשמלאי מוסמך!

כדאי לזכור דבר חשוב בעת החיפושים אחר חשמלאי לבית. הקפידו לבחור אך ורק חשמלאי מוסמך, כזה שיש לו רישיון ושעבר הסמכות שונות והכשרות מקצועיות. במידה ואתם בוחרים חשמלאי מוסמך בתל אביב, אתם מבטיחים לעצמכם בעל מקצוע שהתנסה בתחום ואף עבד תקופה מסוימת כחשמלאי עוזר.

 

חשמל הוא עסק מורכב ומסוכן ולא כדאי לבחור בבעל מקצוע "חאפר" שיסכן את החיים שלו במהלך העבודה וגם את חייכם בעת חיבור שאינו תקין (כמו למשל היעדר הארקה שתפקידה להגן עליכם מפני התחשמלות) בארון החשמל או במכשירים החשמליים השונים.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

זמינות זה שם המשחק!

במקרים רבים התקלות הן קריטיות ונדרש למצוא בעל אשר יכול להגיע בהתראה קצרה. התראה קצרה יכולה להיות בתוך יום או יומיים ולעיתים אפילו במהלך היום הנוכחי שבו חיפשתם. בתקלות שבהן יש מכשיר אשר מקצר ומקפיץ את החשמל ברחבי הבית, כמו למשל המזגן או אפילו גוף תאורה מסוים, כדאי למצוא בעל מקצוע שיגיע בהקדם.

 

האתר שלנו מאפשר למצוא חשמלאי אמין בתל אביב שיגיע במהירות וזאת מאחר ואנו עובדים עם חשמלאים רבים. מלאו את הפרטים בטופס ואנו נדאג לחבר ביניכם לבין חשמלאי מומלץ בתל אביב והכל במחיר משתלם ונוח.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה