מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בזכרון יעקב

כיום, קשה מאוד להסתדר ללא מערכת חשמל תקינה בבית. על כן, בכל מקרה שבו אנו נתקלים בבעיה בחשמל בבית, מומלץ להזמין חשמלאי בזכרון יעקב שיספק פתרון מקצועי.

כמה עולה להזמין חשמלאי בזכרון יעקב?

ביקור סטנדרטי של חשמלאי בזכרון יעקב ינוע ברוב המקרים בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח. במידה והתגלו במהלך הבדיקות שביצע בעל המקצוע, רכיבים תקולים אשר דורשים החלפה בחדשים - העלות עשויה להיות יקרה יותר בשל עלות החומרים שתתווסף לעבודה עצמה. בשביל לבחון מחירים נוספים פר עבודה ספציפית - היכנסו עכשיו אל מחירון החשמלאים באתר שלנו.

 

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בזכרון יעקב

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בזכרון יעקב: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

הכנה לפני ביקורת של חברת החשמל

כאשר בונים בית חדש או מבצעים שינויים כאלה ואחרים בתשתית החשמל הביתית, אנו נדרשים לעבור בדיקה מטעם חברת החשמל במטרה לוודא את תקינות המערכת. בשביל לעבור את הבדיקה - נהוג להזמין חשמלאי מוסמך שיבצע הכנה ובדיקה כמו גם יספק שירות של תיקונים, ממש כפי שאנו לוקחים את הרכב למוסך לבדיקה בשביל שיעבור את מבחן הטסט במכון הרישוי. הכנה לביקורת של חברת החשמל תעלה בדרך כלל בין 500 ש"ח ל- 1,000 ש"ח, אך היא עשוי להיות יקרה יותר כאשר מתגלים ליקויים אשר דורשים תיקון או החלפה.

 

חשמלאי בזכרון יעקב

תקלות בהן כדאי להזמין חשמלאים בזכרון יעקב

הנה רשימה של תקלות נפוצות, שכאשר מדובר באחת מהן - מומלץ להתקשר באופן מיידי אל חשמלאי מוסמך:

  • שקעים ומפסקים: אם השקע יצא מעט ממקומו או לחילופין אחד מהמפסקים בבית נשבר, קראו לחשמלאי שיגיע להחליף או לסדר את השקע והימנעו ממגע שעשוי לגרום להתחשמלות.

  • קפץ החשמל בבית: נסו להבין האם מדובר בתקלה מקומית אצלכם בדירה או שמא החשמל קפץ בכל רחבי הבניין או השכונה. ייתכן שמדובר בתקלה חשמלית בכל האזור ולכן כדאי להתקשר לבדוק זאת מול חברת החשמל. במידה ומדובר בתקלה אצלכם בבית בלבד - צלצלו לחשמלאי שיבדוק מה הקפיץ את החשמל מאחר וייתכן שיש עומס על מערכת החשמל.

  • בעיות בלוח החשמל: לא משנה אם מפסק הזרם הראשי קפץ או שזיהיתם שיש שריפה בלוח, הקפידו להזמין חשמלאי מוסמך שיבדוק את הסיבה לתקלה ויחליף את הרכיבים שנשרפו או נהרסו.

  • נקודת חשמל לא עובדת: על אף שניתן תמיד לבצע בדיקה קצרה בלוח החשמל במטרה לבדוק אם אחד מהפקקים קפץ, ברוב המקרים מדובר בנתיך שנשרף. ההחלפה צריכה להתבצע על ידי גורם מוסמך.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

איך מזהים חשמלאי מקצועי?

זה לא סוד שבתחום החשמל יש רמות שונות של חשמלאים בצפון ולא פעם אנו שומעים על מקרים בהם השירות שהתקבל היה חובבני ולא ממש מקצועי. זיהוי חשמלאי מקצועי מתחיל כבר משיחת הטלפון הראשונה שלכם איתו בעודכם מסבירים לו מה הבעיה שאתם חווים. 

 

חשמלאי מנוסה יבין באופן די מהיר מה הסיבה לבעיה אך יחד עם זאת הוא תמיד יעדיף להגיע פיזית אל הבית בשביל לשלול גורמים אחרים לתקלה. בנוסף, ניתן לזהות חשמלאי מקצועי כאשר הוא מגיע לספק שירות ומביא איתו ארגז כלים עם כל הציוד המתאים ולא מסתמך על ציוד מטעם הלקוח. בנוסף, חשוב תמיד לבדוק שלחשמלאי יש רישיון בתוקף, כזה אשר מאפשר לו לעסוק בעבודות חשמל מסוגים שונים.