מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בחיפה

מתגוררים בעיר חיפה? מחפשים חשמלאי בחיפה והסביבה? מוסמך, זול ומומלץ בעיר? בואו לבצע השוואת מחירים דרך 'חשמלאים פלוס' ולחסוך לעצמכם בעלויות.

השוואת מחירים בין חשמלאים בחיפה

בפורטל חשמלאים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו. כל מה שישאר לכם לעשות לאחר קבלת הצעות המחיר הוא לבצע השוואת מחיר ולחסוך זמן וכסף!

חשמלאים בחיפה

מהו מחיר חשמלאי בחיפה?

ביקור חשמלאי בחיפה נע בין 200 - 300 ש"ח כאשר ממוצע המחירים עומד על כ-250 ש"ח. המחיר המצויין לעיל הנו לשעות הפעילות התקינות בלבד (ימי חול ובין השעות 8:00 - 18:00).

כל הזמנת שירות שאינה בשעות הפעילות הסטנדרטיות או בימי חג ושבת. יהיו בתעריף גבוה יותר ויש לוודא את מחיר הביקור מול אותו חשמלאי. כמו כן, חשוב לדעת שמחיר ביקור חשמלאי באזור חיפה הנו המינימום בעבור עבודתו במקום או אי ביצוע עבודה כלל. בדרך כלל - אם יבצע עבודה אחרת מחיר הביקור יבוטל ומחיר העבודה הוא זה שייגבה.

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בחיפה

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בחיפה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מהם מחירי חשמלאים בחיפה? ראו מחירון:

לפניכם מחירים ממוצעים של עבודות חשמל בחיפה לפי בדיקות שערכנו בקרוב חשמלאים מוסמכים בחיפה והסביבה. חשוב לציין, המחיר המוצג אינו מחייב את בעלי המקצוע והוא עשוי להשתנות בהתאם לשיקולים מקצועיים שונים.

מחירון עבודות חשמל בחיפה

מחיר עבור הזזה של נקודת חשמל קיימת

הזזה של שקע או מפסק בכל אזורי הבית.


300 - 400 ש"ח
החלפת שקע בחיפה

עבור החלפת שקע חד פאזי.


200 - 350 ש"ח
התקנה של גוף תאורה

עבור התקנת גופי תאורה סטנדרטיים.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה בדיקת הארקה בחיפה?

בדיקת תקינות המערכת אשר מונעת התחשמלות. 


300 - 400 ש"ח
התקנה של שעון שבת

כולל רכישה וגם התקנה של שעון שבת


350 - 500 ש"ח
בדיקה של חשמלאי בודק בחיפה

בדיקת תקינות לוח חשמל על ידי חשמלאי בודק בחיפה.


300 - 600 ש"ח
ייעוץ חשמלאי בניין בחיפה

ייעוץ ראשוני בלבד, מעין ביקור להבנת סדרי גודל של פרויקט, לעיתים לא גובים תשלום כלל - אם מדובר על הצעת מחיר בלבד.


300 - 400 ש"ח
התקנת מאוורר תקרה בחיפה

מחיר בעבור התקנת מאוורר תקרה. אינו כולל את רכישת המאוורר.


200 - 400 ש''ח
החלפת מפסק בחיפה

מחיר בעבור החלפת מפסק יחיד או כפול.


300 - 450 ש''ח
התקנת גופי תאורה בחיפה

מחיר בעבור התקנת גוף תאורה. המחיר לא כולל את גוף התאורה.


250 - 350 ש''ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

צריכים חשמלאי בחיפה? אלו סוגי החשמלאים שיש

ישנם כמה סוגי חשמלאים בחיפה, אלו 5 מסוגי החשמלאים שיש:

 • חשמלאי בודק בחיפה - חשמלאי בודק מבצע בדיקות על מנת לוודא תקינות למערכות החשמל לצורך אישורי תקינות. תוכלו לקרוא כאן בהרחבה על חשמלאי בודק.
   
 • חשמלאי מוסמך בחיפה - חשמלאי מוסמך יכול לבצע עבודות במערכות חשמליות עד 80 אמפר. לרוב נזמין חשמלאי מוסמך כאשר נצטרך לבצע עבודת חשמל בבית כגון - התקנת גופי תאורה.
   
 • חשמלאי טכנאי - חשמלאי מסוג זה יכול לבצע עבודות עד 400 אמפר. 
   
 • חשמלאי מהנדס - חשמלאי מסוג זה יכול לערוך תכניות חשמל ולבצע את כל סוגי עבודות החשמל.
   
 • יועץ חשמל בחיפה - תפקידו של יועץ חשמל הוא רחב ומגוון, הוא מייעץ לתכנון מקדים, מפקח על העבודות, עוזר להעריך את כמויות הרכיבים שצריך לפרויקטים ועוד.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מתי צריך להזמין חשמלאי מוסמך בחיפה בדחיפות?

גיליתם שיש לכם שקע חשוף? מכשירי חשמל שמתחממים יתר על המידה? ישנם קצרים חשמליים במערכת החשמל בבית? הגיע הזמן לקרוא לחשמלאי מוסמך בחיפה בדחיפות. תקלות חשמליות מהוות סכנה ויכולות לגרום לשריפות ופגיעות קשות בחיי אדם. לכן, במידה וגיליתם על תקלה חשמלית הזמינו חשמלאי מוסמך עוד היום!

 

 

דחיפות לטיפול בתקלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

כך תמצאו חשמלאי מומלץ בחיפה

מערכת החשמל מביאה איתה לא מעט תקלות. בבתים רבים בחיפה והקריות, מדובר בעניין שגרתי שמתרחש אחת לתקופה. טיפול עצמאי בתקלות החשמל השונות עשוי להיות מסוכן מאוד וקיימת האפשרות להתחשמלות תוך כדי ניסיונות התיקון. אנו ממליצים לכם להזמין חשמלאי מומלץ בחיפה לביקור בבית וזאת במטרה לאתר את התקלה במהירות, לפתור אותה וגם לספק לכם מידע אודותיה וכיצד ניתן להימנע ממנה.אם אתם מעוניינים למצוא חשמלאי בחיפה בקלות ובמהירות, חפשו בעלי מקצוע שניתן לראות עליהם המלצות ברחבי הרשת. המלצה של לקוחות קודמים, תסייע לכם בבחירה של חשמלאי לבית בחיפה וזאת בעקבות הידיעה שאנשים אחרים שכרו את שירותיו של בעל המקצוע ונעזרו בו לפתרון תקלות בחשמל בביתם. בצעו השוואות מחירים דרך פורטל 'חשמלאים פלוס' ותהנו ממחיר מצוין ושירות מקצועי.

 

חשמלאי בחיפה

סיבות מרכזיות להזמנת חשמלאי מוסמך בחיפה:

כאשר אתם מתחילים בחיפוש אחר חשמלאי מוסמך בחיפה, סביר להניח שאתם מעוניינים במענה לדברים הבאים:

 • תיקון תקלות חשמל מכל הסוגים - קצרים, החלפת שקע שרוף או מכשיר חשמלי שאינו נדלק בעקבות זליגת חשמל.

 • התקנות וחיבורים - התקנת לוח חשמל, הזזה של נקודות חשמל קייימות או התקנת נקודה חדשה, התקנה של גוף תאורה ועוד.

 • בדיקות תקינות - אחת הבדיקות הנפוצות היא בדיקת הארקה אך ניתן להזמין חשמלאי בחיפה גם לבדיקות שוטפות על מנת לוודא תקינות של מערכת החשמל בבית או במשרד.

אלו עבודות חשמל בחיפה אשר נפוצות

לפניכם העבודות הנפוצות ביותר של חשמלאי בחיפה:

 • נקודת חשמל - התקנת / החלפת נקודת חשמל זו עבודה מאוד נפוצה בקרב חשמלאים בחיפה. ניתן לבצע התקנת נקודת חשמל בחדרים, מטבח, סלון וכדומה. מומלץ מאוד לבצע תכנון מקדים לפני התקנה של נקודות חשמל בבית. 
   
 • בדיקת הארקה - לפי החוק חובה על כל לוח חשמל את הרכיב אשר מכונה הארקה. תפקידו של הרכיב הוא לפרוק את זרם החשמל ולמנוע התחשמלות. בדיקת זו מתבצעת לרוב לאחר שיפוץ של דירה או שינויים שנעשו בדירה. מטרתה של בדיקה זו היא לבדוק שאכן ההארקה מבצעת פריקה של זרם החשמל ומונעת התחשמלות.
   
 • החלפת לוח חשמל - לא כל תקלה בלוח החשמל מצריכה מאיתנו לבצע החלפת לוח חשמל. עבודה זו לרוב מתבצעת לאחר שלוח החשמל נשרף / ישן. עוד סיבה בה נצטרך להחליף לוח חשמל היא כאשר נעשה מעבר לתלת פאזי.
   
 • קצר חשמלי - כאשר החשמל בבית קופץ לרוב זה מעיד על קצר חשמלי בבית. קצר לרוב קורה בעקבות בידוד שנהרס או מגע של אחד מהחוטים עם מים. על החשמלאי לגלות מהיכן נובע הקצר ולתקן את הבעיה.
   
 • החלפת חוטי חשמל בבית - לרוב נהוג להחליף את חוטי החשמל כאשר מדובר על דירה ישנה אשר נמצאים בה חוטי חשמל בעלי תקן ישן שלרוב מיוצרים מבד ולא ממתכת או פלסטיק.
   
 • זליגת חשמל - זליגות חשמל קורות בעקבות ליקויים באחד ממוצרי החשמל בבית. במערכת החשמל ישנו רכיב אשר נקרא ממסר פחת, כאשר ישנה זליגת חשמל הממסר פחת מקפיץ את החשמל בבית על מנת להגן עלינו מהתחשמלות.
   
 • התקנת שעון שבת ללוח חשמל - שעון שבת ללוח חשמל שולט על שעות ההפעלה והכיבוי של מערכת החשמל. שעון שבת מותקן על המפסק הראשי של הלוח ותמיד ניתן לבטל את שעון השבת על ידי לחיצת על כפתור.
   

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

הזמנתם חשמלאי בחיפה? זה זמן ההגעה הממוצע

זמן ההגעה הממוצע של חשמלאי בחיפה עומד על כ- 45 דקות בממוצע. טווח זמן ההגעה הממוצע הוא בין 30 - 60 דקות. כמובן שישנם מקרים בהם החשמלאי יקדים ולעתים הוא אפילו גם יכול להתעכב.

 

 

זמן ממוצע להגעת חשמלאי בחיפה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

טיפים לבחירת חשמלאי בחיפה והסביבה

ישנם לא מעט חשמלאים מוסמכים בחיפה, אז איך אפשר לבחור בבעל המקצוע המומלץ ביותר מביניהם? ההמלצה שלנו היא לוודא בראש ובראשונה את המחיר. במידה והמחיר שמבקש בעל המקצוע נשמע לכם גבוה או לא הגיוני, כדאי מאוד להמשיך לבאים ברשימה ולא להתפשר על מחיר מופקע. תוכלו להיעזר במחירון המופיע בדף זה על מנת לקבל מושג על המחירים בשוק. שנית, הקפידו לבדוק שהזמנת חשמלאי בצפון שאכן מוסמך ושיש לו רישיון. פעולה זו תבטיח שבחרתם חשמלאי טוב בחיפה שעבר הכשרות מקצועיות ויודע מה הוא עושה במהלך העבודה.


כמו כן, ההמלצה שלנו היא לבקש הערכת זמנים למועד טיפול התקלה. ייתכן ואתם מחפשים חשמלאים בחיפה לפעולה מהירה ומיידית בעקבות תקלה שמתרחשת כעת ופוגעת לכם בשגרת החיים כמו למשל מכשיר שמקצר ומקפיץ את החשמל ברחבי הבית ובעל המקצוע בכלל לא פנוי להגיע בימים הקרובים. בנוסף, הקפידו לחפש המלצות על החשמלאי ברחבי הרשת. ייתכן ויש לו אתר עם המלצות של לקוחות קודמים, מה שמעיד על בעל מקצוע טוב, אמין ושירותי.

 

>> שאלות נוספות שגולשים שאלו

האם חייב להזמין חשמלאי מוסמך בחיפה?

כמובן, חייבים להזמין חשמלאי מוסמך על פי חוק ולא בפרט בחיפה.


כמה צריך לעלות ביקור חשמלאי בחיפה?

מחירו של ביקור חשמלאי בחיפה נע בין 150 - 250 ש"ח, הרחבנו בעמוד מידע נוסף אודות הביקור וכיצד מתנהל.