מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בחיפה

מתגוררים בעיר חיפה? מחפשים חשמלאי בחיפה והסביבה? מוסמך, זול ומומלץ בעיר? בואו לבצע השוואת מחירים דרך 'חשמלאים פלוס' ולחסוך לעצמכם בעלויות.

השוואת מחירים בין חשמלאים בחיפה

מחפשים חשמלאי זול בחיפה אך עדיין מוסמך וטוב? הדרך המהירה ביותר לאיתרו היא ביצוע השוואת מחירים. השירות שלנו פועל באופן מהיר ופשוט! אתם משאירים פרטים, אנחנו דואגים שיחזרו אליכם חשמלאים בחיפה והסביבה, תערכו בינהם השוואת מחירים ותבחרו במי שנראה לכם המתאים ביותר. הן מבחינת שירות, מקצועיות, הסמכה ומחיר. 
 

חשמלאים בחיפה

כמה עולה ביקור חשמלאי בחיפה?

ביקור חשמלאי בחיפה נע בין 200 - 300 ש"ח כאשר ממוצע המחירים עומד על כ-250 ש"ח. המחיר המצויין לעיל הנו לשעות הפעילות התקינות בלבד (ימי חול ובין השעות 8:00 - 18:00).

כל הזמנת שירות שאינה בשעות הפעילות הסטנדרטיות או בימי חג ושבת. יהיו בתעריף גבוה יותר ויש לוודא את מחיר הביקור מול אותו חשמלאי. כמו כן, חשוב לדעת שמחיר ביקור חשמלאי מוסמך בחיפה הנו המינימום בעבור עבודתו במקום או אי ביצוע עבודה כלל. בדרך כלל - אם יבצע עבודה אחרת מחיר הביקור יבוטל ומחיר העבודה הוא זה שייגבה.

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בחיפה

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי בחיפה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מהם מחירי חשמלאים בחיפה? ראו מחירון:

לפניכם מחירים ממוצעים של עבודות חשמל בחיפה לפי בדיקות שערכנו בקרוב חשמלאים מוסמכים בחיפה והסביבה. חשוב לציין, המחיר המוצג אינו מחייב את בעלי המקצוע והוא עשוי להשתנות בהתאם לשיקולים מקצועיים שונים.

מחירון עבודות חשמל בחיפה

מחיר עבור הזזה של נקודת חשמל קיימת

הזזה של שקע או מפסק בכל אזורי הבית.


300 - 400 ש"ח
החלפה של שקע

עבור החלפת שקע חד פאזי.


200 - 350 ש"ח
התקנה של גוף תאורה

עבור התקנת גופי תאורה סטנדרטיים.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה בדיקת הארקה בחיפה?

בדיקת תקינות המערכת אשר מונעת התחשמלות. 


300 - 400 ש"ח
התקנה של שעון שבת

כולל רכישה וגם התקנה של שעון שבת


350 - 500 ש"ח
בדיקה של חשמלאי בודק בחיפה

בדיקת תקינות לוח חשמל על ידי חשמלאי בודק בחיפה.


300 - 600 ש"ח
ייעוץ חשמלאי בניין בחיפה

ייעוץ ראשוני בלבד, מעין ביקור להבנת סדרי גודל של פרויקט, לעיתים לא גובים תשלום כלל - אם מדובר על הצעת מחיר בלבד.


300 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

כך תמצאו חשמלאי מומלץ בחיפה

מערכת החשמל מביאה איתה לא מעט תקלות. בבתים רבים בחיפה והקריות, מדובר בעניין שגרתי שמתרחש אחת לתקופה. טיפול עצמאי בתקלות החשמל השונות עשוי להיות מסוכן מאוד וקיימת האפשרות להתחשמלות תוך כדי ניסיונות התיקון. אנו ממליצים לכם להזמין חשמלאי מומלץ בחיפה לביקור בבית וזאת במטרה לאתר את התקלה במהירות, לפתור אותה וגם לספק לכם מידע אודותיה וכיצד ניתן להימנע ממנה.

חשמלאי בחיפה

אם אתם מעוניינים למצוא חשמלאי בחיפה בקלות ובמהירות, חפשו בעלי מקצוע שניתן לראות עליהם המלצות ברחבי הרשת. המלצה של לקוחות קודמים, תסייע לכם בבחירה של חשמלאי לבית בחיפה וזאת בעקבות הידיעה שאנשים אחרים שכרו את שירותיו של בעל המקצוע ונעזרו בו לפתרון תקלות בחשמל בביתם. בצעו השוואות מחירים דרך פורטל 'חשמלאים פלוס' ותהנו ממחיר מצוין ושירות מקצועי.

סיבות מרכזיות להזמנת חשמלאי מוסמך בחיפה:

כאשר אתם מתחילים בחיפוש אחר חשמלאי מוסמך בחיפה, סביר להניח שאתם מעוניינים במענה לדברים הבאים:

  • תיקון תקלות חשמל מכל הסוגים - קצרים, החלפת שקע שרוף או מכשיר חשמלי שאינו נדלק בעקבות זליגת חשמל.

  • התקנות וחיבורים - התקנת לוח חשמל, הזזה של נקודות חשמל קייימות או התקנת נקודה חדשה, התקנה של גוף תאורה ועוד.

  • בדיקות תקינות - אחת הבדיקות הנפוצות היא בדיקת הארקה אך ניתן להזמין חשמלאי בחיפה גם לבדיקות שוטפות על מנת לוודא תקינות של מערכת החשמל בבית או במשרד.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

טיפים לבחירת חשמלאי בחיפה והסביבה

ישנם לא מעט חשמלאים מוסמכים בחיפה, אז איך אפשר לבחור בבעל המקצוע המומלץ ביותר מביניהם? ההמלצה שלנו היא לוודא בראש ובראשונה את המחיר. במידה והמחיר שמבקש בעל המקצוע נשמע לכם גבוה או לא הגיוני, כדאי מאוד להמשיך לבאים ברשימה ולא להתפשר על מחיר מופקע. תוכלו להיעזר במחירון המופיע בדף זה על מנת לקבל מושג על המחירים בשוק. שנית, הקפידו לבדוק שהזמנת חשמלאי בצפון שאכן מוסמך ושיש לו רישיון. פעולה זו תבטיח שבחרתם חשמלאי טוב בחיפה שעבר הכשרות מקצועיות ויודע מה הוא עושה במהלך העבודה.


כמו כן, ההמלצה שלנו היא לבקש הערכת זמנים למועד טיפול התקלה. ייתכן ואתם מחפשים חשמלאים בחיפה לפעולה מהירה ומיידית בעקבות תקלה שמתרחשת כעת ופוגעת לכם בשגרת החיים כמו למשל מכשיר שמקצר ומקפיץ את החשמל ברחבי הבית ובעל המקצוע בכלל לא פנוי להגיע בימים הקרובים. בנוסף, הקפידו לחפש המלצות על החשמלאי ברחבי הרשת. ייתכן ויש לו אתר עם המלצות של לקוחות קודמים, מה שמעיד על בעל מקצוע טוב, אמין ושירותי.

 

>> שאלות נוספות שגולשים שאלו

האם חייב להזמין חשמלאי מוסמך בחיפה?

כמובן, חייבים להזמין חשמלאי מוסמך על פי חוק ולא בפרט בחיפה.


כמה צריך לעלות ביקור חשמלאי בחיפה?

מחירו של ביקור חשמלאי בחיפה נע בין 150 - 250 ש"ח, הרחבנו בעמוד מידע נוסף אודות הביקור וכיצד מתנהל.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה