מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בחיפה

מתגוררים בעיר חיפה? מחפשים חשמלאי מוסמך, זול ומומלץ בעיר? בואו לבצע השוואת מחירים דרך 'חשמלאים פלוס' ולחסוך לעצמכם בעלויות.

כמה עולה שירות של חשמלאי בחיפה?

לפניכם מחירים ממוצעים של עבודות חשמל שונות לפי בדיקות שערכנו בקרוב חשמלאים מוסמכים בחיפה והסביבה. חשוב לציין, המחיר המוצג אינו מחייב את בעלי המקצוע והוא עשוי להשתנות בהתאם לשיקולים מקצועיים שונים.

מחירון עבודות חשמל בחיפה
 • מחיר עבור הזזה של נקודת חשמל קיימת

  הזזה של שקע או מפסק בכל אזורי הבית.


  300 - 400 ש"ח
 • החלפה של שקע

  עבור החלפת שקע חד פאזי.


  200 - 350 ש"ח
 • התקנה של גוף תאורה

  עבור התקנת גופי תאורה סטנדרטיים.


  300 - 500 ש"ח
 • כמה עולה בדיקת הארקה בחיפה?

  בדיקת תקינות המערכת אשר מונעת התחשמלות. 


  300 - 400 ש"ח
 • התקנה של שעון שבת

  כולל רכישה וגם התקנה של שעון שבת


  350 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

כך תמצאו חשמלאי מומלץ בחיפה

מערכת החשמל מביאה איתה לא מעט תקלות. בבתים רבים בחיפה והקריות, מדובר בעניין שגרתי שמתרחש אחת לתקופה. טיפול עצמאי בתקלות החשמל השונות עשוי להיות מסוכן מאוד וקיימת האפשרות להתחשמלות תוך כדי ניסיונות התיקון. אנו ממליצים לכם להזמין חשמלאי מומלץ לביקור בבית וזאת במטרה לאתר את התקלה במהירות, לפתור אותה וגם לספק לכם מידע אודותיה וכיצד ניתן להימנע ממנה.

חשמלאי בחיפה

אם אתם מעוניינים למצוא חשמלאי בחיפה בקלות ובמהירות, חפשו בעלי מקצוע שניתן לראות עליהם המלצות ברחבי הרשת. המלצה של לקוחות קודמים, תסייע לכם בבחירה של חשמלאי לבית וזאת בעקבות הידיעה שאנשים אחרים שכרו את שירותיו של בעל המקצוע ונעזרו בו לפתרון תקלות בחשמל בביתם. בצעו השוואות מחירים דרך פורטל 'חשמלאים פלוס' ותהנו ממחיר מצוין באמצעות השוואת מחירים קלה ומהירה.

סיבות מרכזיות להזמנת חשמלאי מוסמך בחיפה:

כאשר אתם מתחילים בחיפוש אחר חשמלאי בחיפה, סביר להניח שאתם מעוניינים במענה לדברים הבאים:

 • תיקון תקלות חשמל מכל הסוגים - קצרים, החלפת שקע שרוף או מכשיר חשמלי שאינו נדלק בעקבות זליגת חשמל.

 • התקנות וחיבורים - התקנת לוח חשמל, הזזה של נקודות חשמל קייימות או התקנת נקודה חדשה, התקנה של גוף תאורה ועוד.

 • בדיקות תקינות - אחת הבדיקות הנפוצות היא בדיקת הארקה אך ניתן להזמין חשמלאי בחיפה גם לבדיקות שוטפות על מנת לוודא תקינות של מערכת החשמל בבית או במשרד.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

טיפים לבחירת חשמלאי בחיפה והסביבה

ישנם לא מעט חשמלאים מוסמכים בחיפה, אז איך אפשר לבחור בבעל המקצוע המומלץ ביותר מביניהם? ההמלצה שלנו היא לוודא בראש ובראשונה את המחיר. במידה והמחיר שמבקש בעל המקצוע נשמע לכם גבוה או לא הגיוני, כדאי מאוד להמשיך לבאים ברשימה ולא להתפשר על מחיר מופקע. תוכלו להיעזר במחירון המופיע בדף זה על מנת לקבל מושג על המחירים בשוק. שנית, הקפידו לבדוק שהזמנת חשמלאי בצפון שאכן מוסמך ושיש לו רישיון. פעולה זו תבטיח שבחרתם בעל מקצוע שעבר הכשרות מקצועיות ויודע מה הוא עושה במהלך העבודה.

חשמלאים בחיפה

כמו כן, ההמלצה שלנו היא לבקש הערכת זמנים למועד טיפול התקלה. ייתכן ואתם מחפשים בעל מקצוע לפעולה מהירה ומיידית בעקבות תקלה שמתרחשת כעת ופוגעת לכם בשגרת החיים כמו למשל מכשיר שמקצר ומקפיץ את החשמל ברחבי הבית ובעל המקצוע בכלל לא פנוי להגיע בימים הקרובים. בנוסף, הקפידו לחפש המלצות על החשמלאי ברחבי הרשת. ייתכן ויש לו אתר עם המלצות של לקוחות קודמים, מה שמעיד על בעל מקצוע טוב, אמין ושירותי.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה