מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בטירת הכרמל

העיסוק בחשמל הוא ממש לא משחק. אם ברצונכם לטפל בתקלות במערכת החשמל, כדאי שתפנו אל חשמלאי בטירת הכרמל שזאת עבודתו. דרך פורטל חשמלאים פלוס ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור תיקון תקלות בחשמל או ביצוע התקנות.

מזמינים בקלות חשמלאים בטירת הכרמל

טירת הכרמל בתנופת בנייה מסחררת וככל שמספר התושבים עולה, כך גם הביקוש לחשמלאים מוסמכים ומקצועיים. עברתם לדירה חדשה וברצונכם לבצע עבודות חשמל כמו חיבור גופי תאורה או התקנת מאוור תקרה? מעוניינים להוסיף שקעים או מפסקים? צרו קשר כעת והזמינו חשמלאי בטירת הכרמל לצורך ביצוע העבודה באופן מקצועי ומהיר.

 

חשמלאי מוסמך בטירת הכרמל

מחירון עבודות חשמל בטירת הכרמל

להלן מספר דוגמאות למחירים ועלויות של עבודות חשמל בטירת הכרמל והסביבה:

מחירון עבודות חשמל בטירת הכרמל

תיקון של קצר חשמלי בבית

תיקון על ידי חשמלאי מוסמך בטירת הכרמל.


200 - 450 ש"ח
החלפה של מפסק בדוד שמש

כולל החלפה של החיווט.


200 - 300 ש"ח
התקנת קונטקטור למזגן

המחיר כולל את העבודה ואת עלות הרכיב.


450 - 850 ש"ח
עלות להתקנת שקע כוח

מתייחס להתקנת שקע כוח למקרר או למזגן.


450 - 650 ש"ח
הזזה של נקודת חשמל קיימת לאזור אחר

קראו בהרחבה על נקודת חשמל.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

האם מועד הזמנת החשמלאי משפיע על המחיר?

התשובה הקצרה היא - כן. כעת נסביר בהרחבה: כאשר מזמינים חשמלאי בשעות הבוקר, המחיר יהיה זול יותר מאשר קריאה בחירום המתבצעת בשעות מאוחרות של הלילה.

 

קיים גם הבדל בעלויות בין ימי חול לבין סופי שבוע (שישי או שבת) וכמובן מועדי חג והעלות תהיה גבוהה בכמה מאות שקלים כאשר היא תתבצע במועדים אלו.

 

כמו כן, חלק מהחשמלאים אינם יספקו שירות בשעות הערב המאוחרות (לאחר השעה 18:00) וגם לא בזמני חג.

איזה ציוד מביא איתו חשמלאי בטירת הכרמל?

הציוד של חשמלאים הוא מגוון מאוד. בארגז הכלים של חשמלאי בטירת הכרמל נוכל למצוא סט של חוטי חשמל, גלאי מתח, רב מודד אשר מסייע לבצע אבחון למערכות אלקטרוניקה. חלק מהחשמלאים יחזיקו גם מלחם בדיל, איזולירבנד המשמש לבידוד חשמלי וגם ציוד סטנדרטי כמו מברגים, סט פליירים וכדומה.

 

חשמלאים מומלצים בטירת הכרמל

טיפים לעבודה מול חשמלאי בטירת הכרמל

ראשית כל, כדאי לסכם את הדברים בכתב ולא רק בעל פה. ניתן לבקש את הצעת המחיר באופן כתוב בהודעת וואטסאפ או לחילופין לבקש מהחשמלאי לשלוח לכם מייל מפורט עם כל מה שסוכם טלפונית, בעיקר כאשר מדובר על עבודות גדולות ויקרות.

 

טיפ נוסף הוא לבדוק את תעודת החשמלאי ולוודא שאכן מדובר בחשמלאי מוסמך ולא בחאפר שלא עבר הכשרה מתאימה. דבר אחרון שכדאי לעשות הוא לוודא מול חשמלאי בטירת הכרמל האם יש לו ניסיון בעבודה הספציפית הנדרשת לכם וזה כלל לא משנה אם מדובר על תיקון קצרים חשמליים או על החלפה של מפסק או מתג.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

חשמלאי מוסמך בטירת הכרמל לביצוע בדיקות

כאשר מדברים על בדיקות במערכת החשמל, הכוונה היא בדרך כלל לבדיקה הנפוצה - בדיקת הארקה. בדיקה זו היא חשובה מאוד ועוזרת לנו להבין האם קיימת זליגת חשמל במערכת החשמל הביתית. בדיקות נוספות שלשמן נזמין חשמלאי מוסמך בטירת הכרמל הן בדיקת עומס חשמל, בדיקת חום וגם בדיקה מקיפה של לוח החשמל.