מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בכרמיאל

רוצים לבדוק האם מערכת החשמל בבית תקינה? זקוקים לשירותי תיקון של תקלות בצורה יעילה ומהירה? כל שירותי החשמל ברחבי העיר כרמיאל תחת קורת גג אחת - כאן אצלנו בחשמלאים פלוס.

השוואת מחירים בין חשמלאים בכרמיאל

זקוקים לחשמלאי מקצועי? מחפשים בעל מקצוע אמין, מקצועי ומנוסה שיגבה מחיר הוגן על השירות? דרך פורטל חשמלאים פלוס תוכלו להשוות מחירים בצורה קלה ופשוטה. ניתן לקבל דרך האתר מספר הצעות מחיר שונות ורק לאחר מכן להחליט עם איזה חשמלאי תרצו לעבוד.

 

חשמלאי בכרמיאל

מתי נדרש שדרוג של מערכת החשמל הביתית?

ככל שאנו משתמשים במכשירי חשמל רבים, גדולים וחזקים יותר, בו זמנית בבית, אנו גם נזדקק להספק גבוה יותר בשביל שלא יווצרו עומסים על מערכת החשמל שיגרמו לקצרים או נפילות. דרך נהדרת למנוע עומסים היא לשדרג את מערכת החשמל ממערכת חד פאזית לתלת פאזית או פשוט להגדיל את זרם החשמל הקיים (למשל מ-25 אמפר ל40 אמפר).

 

עבודה זו מתבצעת על ידי חשמלאי מוסמך שמגיע לבצע את השינויים הנדרשים בתוך לוח החשמל הביתי והיא כוללת בין היתר החלפה של חיווט חשמלי, נתיכים ועוד.

כמה עולה להזמין חשמלאי בכרמיאל?

מתכננים להזמין חשמלאי? רגע לפני, כדאי להסתכל במחירון שהכנו, אשר נלקח מהצעות מחיר אמיתיות של חשמלאים בעיר ומספק מידע באשר לטווח המחירים בהתאם לכל עבודה. מחפשים עבודה שאינה מופיעה במחירון? בקרו גם במחירון החשמל המלא באתר שלנו.

 

נזכיר כי המחירים עשויים להשתנות על סמך שיקוליו המקצועיים של החשמלאי והם אינם מחייבים את בעלי המקצוע שאיתם תדברו. נמליץ גם לבדוק עם חשמלאי בכרמיאל מה המחיר המשוער לביצוע העבודה לפני הזמנתו, על מנת להיות בטוחים שהמחיר הגיוני.

מחירון עבודות חשמל בכרמיאל והסביבה

עלות החלפה של שקע תלת פאזי

כולל את עלות השקע החדש ואת העבודה עצמה.


200 - 600 ש"ח
בדיקת תקינות של לוח החשמל הביתי

ייתכנו עלויות נוספות בעת תיקון והחלפת רכיבים.


200 - 300 ש"ח
כמה עולה להתקין מאוורר תקרה סטנדרטי?

המחיר אינו כולל את עלות המאוורר אלא רק את פעולת ההתקנה.


200 - 400 ש"ח
מחיר עבור התקנת גוף תאורה סטנדרטי

התקנה בלבד, ללא רכישת גוף התאורה עצמו.


250 - 350 ש"ח
החלפת מפסק יחיד או כפול

כולל עבודה וחלקים.


300 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

חשמלאי מוסמך בכרמיאל להתקנת נקודת חשמל

בשביל להתקין נקודת חשמל בבית, אפשר לבחור מאחת משתי האופציות הקיימות: עם חציבה בקיר או ללא חציבה בקיר. רבים מתלבטים האם לבצע עבודה מורכבת ויקרה יותר של חציבה בתוך הקיר או להסתפק בהעברת חיווט בתעלה חיצונית שממוקמת על גבי הקיר באופן גלוי. אם תשאלו חשמלאי מוסמך בכרמיאל מה עדיף - סביר להניח שהוא ימליץ לכם לבצע את החציבה בעיקר מאחר ומדובר באופציה אסתטית הרבה יותר, שנשמר בצורה טובה לאורך זמן רב יותר.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

האם אפשר לבצע עבודות חשמל לבד?

לא פעם עולה השאלה האם אפשר לבצע את העבודות השונות של תיקון תקלה חשמלית או התקנה של רכיבים חשמליים באופן עצמאי וכך לחסוך את עלותו של חשמלאי בצפון. התשובה היא שברוב המקרים זה מאוד לא כדאי ואפילו מסוכן למדי. עבודה שאינה מקצועית, יכולה לגרום לתקלות נוספות וגם כמובן מסוכנת מאוד מאחר וקיים הסיכון להתחשמלות בעת מגע עם חשמל זורם.