מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בנהריה

נתקלתם בקצר חשמלי? זקוקים לעזרה עם התקנה של שקעים או מפסקים? אם אתם מתגוררים בעיר נהריה, תוכלו להזמין חשמלאי מומלץ ומקצועי דרך האתר וליהנות ממחיר מעולה.

תקלה דחופה? הזמינו חשמלאי בנהריה

כאשר תקלות בבית קשורות למערכת החשמל, כדאי מאוד להזמין את שירותיו של חשמלאי בנהריה לצורך טיפול מהיר ומקיף. במקרים מסוימים, התקלה יכולה להרוס את מכשירי החשמל בבית ולגרור הוצאות נוספות פרט לתיקון עצמו ובמקרים חמורים יותר, נשקפת סכנה של התחשמלות בעת מגע עם המכשירים. דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות שונות מה שיבטיח שהמענה יהיה מהיר למדי.

 

חשמלאי בנהריה

האם אפשר להזיז נקודות חשמל למקום אחר?

בהחלט אפשר להזיז נקודת חשמל קיימת ממקומה הנוכחי למקום אחר, כאשר בדרך כלל מומלץ לבצע את הפעולה באמצעות חציבה בקיר. עלות הזזת נקודת חשמל נעה ברוב המקרים בין 200 ש"ח לעבודות פשוטות יחסית ויכולה להגיע גם ל-800 ש"ח במקרים בהם נדרש לחצוב בקיר. רוב החשמלאים בנהריה מספקים שירות שכזה כאשר בדרך כלל יהיה מדובר בהזזות של נקודות באזור המטבח או לצורך התקנה של מזגן.

מדוע חשוב לבדוק את הרישיון של החשמלאי?

רישיון חשמלאי מוענק לבעלי מקצוע אשר ביצעו הכשרות ולימודים בתחום של מערכת הספק ועבודות חשמל. ללא הכשרה מקצועית, עשוי החשמלאי לסכן את חייו וגם את חייהם של לקוחותיו ולכן וודאו מראש שלחשמלאי שהזמנתם יש רישיון ושהמסמך אכן בתוקף. נהוג לבקש מהחשמלאי צילום של המסמך טרם הגעתו לצורך ביצוע העבודה.

כמה עולה להזמין חשמלאי מוסמך בנהריה?

למרות שהמחירים משתנים בין חשמלאי לחשמלאי, אפשר להגיד שיש טווח מחירים מסוים לעבודות החשמל השונות. מתכננים להזמין חשמלאי מוסמך בנהריה? הציצו במחירון הבא וקבלו מידע על העלויות המשוערות:

מחירון עבודות חשמל בעיר נהריה

מחיר התקנת מאוורר תקרה

התקנה של מאוורר באחד מחדרי הבית.


200 - 400 ש"ח
מחיר החלפת פיוז שנשרף

המחיר כולל עבודה וחלקים.


100 - 350 ש"ח
מחיר התקנה של טיימר לדוד

התקנה של טיימר אנלוגי.


300 - 400 ש"ח
כמה עולה להחליף מפסק לתריס חשמלי?

המחיר כולל את עלות המספק.


300 - 400 ש"ח
תיקון מגעים בלוח החשמל

בדיקת הארון ותיקון מגעים רופפים.


200 - 400 ש"ח
התקנת לוח חשמל תלת פאזי

משתנה בהתאם לדרישות הספציפיות ולסוג הארון עצמו.


2,400 - 2,800 ש"ח

הדפס מחירון

עבודה עם כל סוגי הלקוחות

בין אם יש לכם משרד או עסק שבו אתם צריכים להתקין גוף תאורה חדש ובין אם ברצונכם לבצע בדיקת הארקה בבית, תוכלו להזמין חשמלאי מקצועי עוד היום. דרכנו תוכלו למצוא עבודות גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי, כאשר השירות המתקבל הוא של חשמלאים הפועלים באזור הצפון עם דגש על העיר נהריה וסביבתה הקרובה.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

חשיבות הבחירה בחשמלאי מומלץ בנהריה

יש הרבה חשמלאים בצפון הארץ, מה שמצד אחד מבטיח שתקבלו מענה ותמצאו בעל מקצוע שיספק לכם את השירות הנדרש אך מצד שני מקשה מעט על הבחירה. מאחר שכולנו היינו רוצים למצוא חשמלאי מומלץ בנהריה, אנו בפורטל חשמלאים פלוס החלטנו לפשט עבורכם את העבודה ולבצע מספר בדיקות לחשמלאים שעובדים איתנו. אנו מוודאים שלחשמלאים יש המלצות טובות וביקורות חיוביות מלקוחותיהם הקודמים במטרה להשאיר רק את הטובים ביותר. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה