מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בנהריה

יש לכם בבית קצר חשמלי? זקוקים לעזרה עם התקנה של שקעים או מפסקים? אם אתם מתגוררים בעיר נהריה, תוכלו להזמין חשמלאי מומלץ ומקצועי דרך האתר וליהנות ממחיר מעולה. השאירו את הפרטים, השוו בין החשמלאים המומלצים ותוכלו לחסוך עד 37% במחיר! 

תקלה דחופה? הזמינו חשמלאי בנהריה

כאשר תקלות בבית קשורות למערכת החשמל, כדאי מאוד להזמין את שירותיו של חשמלאי בנהריה לצורך טיפול מהיר ומקיף. במקרים מסוימים, התקלה יכולה להרוס את מכשירי החשמל בבית ולגרור הוצאות נוספות פרט לתיקון עצמו ובמקרים חמורים יותר, נשקפת סכנה של התחשמלות בעת מגע עם המכשירים. דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות שונות מה שיבטיח שהמענה יהיה מהיר למדי.

 

חשמלאי בנהריה

מדוע חשוב לבדוק את הרישיון של החשמלאי?

רישיון חשמלאי מוענק לבעלי מקצוע אשר ביצעו הכשרות ולימודים בתחום של מערכת הספק ועבודות חשמל. ללא הכשרה מקצועית, עשוי החשמלאי לסכן את חייו וגם את חייהם של לקוחותיו ולכן וודאו מראש שלחשמלאי שהזמנתם יש רישיון ושהמסמך אכן בתוקף. נהוג לבקש מהחשמלאי צילום של המסמך טרם הגעתו לצורך ביצוע העבודה.

סוגי חשמלאים בנהריה

קיימים סוגים ודרגות שונות לחשמלאים, שמטרתם לסווג בין רמות העבודה השונות בהתאם ליידע וההכשרה שלהם. הנה 3 דוגמאות לסוגי חשמלאים:

 • חשמלאי בודק בנהריה - סוג 1, 2 ו-3, אשר ההבדלים בינהם הוא האפשרות לעבוד בין רמות אמפר שונות, הבדל של 5 שנות וותק בין כל סוג. חשמלאי בודק רשאי לבצע בדיקות הארקה, זליגות חשמל ובדיקות תקינות חשמל נוספות.
   
 • חשמלאי מוסמך בנהריה - סוג חשמלאי הנפוץ ביותרף בעל הסמכה לעבוד בבתים ובתי עסק עד 80 אמפר כולל עריכת תוכניות.
   
 • חשמלאי מהנדס בנהריה - מאשר עריכה וביצוע תוכניות חשמל ומבצע את כל עבודות החשמל.
   
 • חשמלאי בניין בנהריה - מבצע עבודות מורכבות יותר מאלו של החשמלאי המוסמך לבית, יכול לעבוד במתח גבוה יותר ולטפל במבנים ובניינים.

לפירוט מלא ולסוגים נוספים כנסו לעמוד סוגי חשמלאים.

כמה עולה להזמין חשמלאי מוסמך בנהריה?

מתכננים להזמין חשמלאי מוסמך בנהריה? , מחיר עלות הביקור עצמו ינוע בין 200 - 300 ש"ח בממוצע. המחיר הינו עבור ביקור ולא כולל החלפת חלקים ועשוי להשתנות בסופ"שים, חגים ושעות הלילה.. לאחר איתור הבעיה וזיהוי העבודה שצריך לבצע, יקוזז מחיר הביקור ממחיר העבודה ויתומחר בהתאם לשירות שניתן.

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי באמצע שבוע

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי באמצע שבוע: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון עבודות חשמלאי בנהריה

למרות שהמחירים משתנים בין חשמלאי לחשמלאי אפשר להגיד שיש טווח מחירים מסוים לעבודות החשמל השונות של חשמלאי בנהריה. הציצו במחירון הבא וקבלו מידע על העלויות המשוערות:

מחירון עבודות חשמל בעיר נהריה

מחיר התקנת מאוורר תקרה

התקנה של מאוורר באחד מחדרי הבית.


200 - 400 ש"ח
מחיר החלפת פיוז שנשרף

המחיר כולל עבודה וחלקים.


100 - 350 ש"ח
מחיר התקנה של טיימר לדוד

התקנה של טיימר אנלוגי.


300 - 400 ש"ח
כמה עולה להחליף מפסק לתריס חשמלי?

המחיר כולל את עלות המספק.


300 - 400 ש"ח
תיקון מגעים בלוח החשמל

בדיקת הארון ותיקון מגעים רופפים.


200 - 400 ש"ח
התקנת לוח חשמל תלת פאזי

משתנה בהתאם לדרישות הספציפיות ולסוג הארון עצמו.


2,400 - 2,800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

חשמלאי מומלץ בנהריה

בין אם יש לכם משרד או עסק שבו אתם צריכים להתקין גוף תאורה חדש ובין אם ברצונכם לבצע בדיקת הארקה בבית, תוכלו להזמין חשמלאי מקצועי עוד היום. עבודה עם חשמל מצריכה ומחייבת חשמלאי בעל הסמכה ורשיון ולכן חשוב לבחור בעל מקצוע מומלץ עם חוות דעת טובות וניסיון. דרכנו תוכלו למצוא חשמלאים מומלצים המבצעים עבודות גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי, כאשר השירות המתקבל הוא ע"י חשמלאים בצפון הארץ עם דגש על העיר נהריה וסביבתה הקרובה. השאירו את הפרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ותוכלו לחסוך עד 37% במחיר!

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

תוך כמה זמן מגיע חשמלאי בנהריה?

לכל חשמלאי רמת זמינות שונה בהתאם לעבודות המתבצעות על ידו באותו יום. יחד עם זאת ניתן להגיד כי הזמן הממוצע שתמתינו לאחר הזמנת חשמלאי בנהריה ועד להגעתו יהיה בין חצי שעה לשעה.

 

זמן ממוצע להגעה של חשמלאי בנהריה:
45 דקות
שעה משך זמן חצי שעה

מתי תצטרכו להזמין חשמלאי בנהריה בדחיפות?

ישנן תקלות חשמל שהטיפול בהן חייב להיות במיידי והן מהוות סכנה ממשת. למשל שקע חשוף או קצר בארון החשמל עשויים להוות סכנת התחשמלות או שריפה ומצריכים הזמנת חשלמלאי מוסמך שיגיע במהירות ויטפל בתקלה. 
 

דחיפות לטיפול בתקלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

עבודות חשמל נפוצות שמבצע חשמלאי בנהריה

ניתן להזמין חשמלאי בנהריה עבור כל סוגי עבודות החשמל ותיקון כל תקלה הנמצאת במערכת החשמל בבית או בעסק. אלו העבודות הנפוצות ביותר:

 • תיקון קצרים וזליגות חשמל - קצר בחשמל הוא תקלה נפוצה שעשויה לקרות בעקבות זליגת חשמל ( זליגה של זרם החשמל מחוץ לחוטים המיועדים לכך) או בעקבות מכשיר תקול. חשוב להזמין חשמלאי שיטפל בתקלה וימנע מצב של התחשמלות או שריפה שעלולים להיווצר מכך. כמו כן קצר חשמלי בבית יכול לעיתים למנוע הדלקת חשמל בשאר חלקי הבית והמשך התנהלות רגילה ותקינה ולכן הטיפול צריך להיעשות בהקדם.
   
 • התקנת גופי תאורה ומאווררי תקרה -  חשמלאי בנהריה יבצע גם עבודות של התקנת גופי תאורה ומנורות וגם מאווררי תקרה. ביצוע ההתקנה מצריך גם חיבור לנקודות החשמל ולכן מחייב עבודה חשמלאי שיבצע את העבודה בצורה הבטיחותית והטובה ביותר.
   
 • החלפת לוח חשמל - אם החלטתם להחליף לוח ישן בחדש או לשדרג לתלת פאזי, או במקרה שלוח החשמל נשרף, חשמלאי בנהריה יידע לבצא עבורכם גם עבודה של החלפת לוח חשמל.
   
 • הוספה או הזזה של נקודות חשמל - חשמלאי בנהריה ייבצע כל עבודה שקשורה בתחום של נקודות חשמל, בין אם הזזה או החלפה של נקודה קיימת או התקנה של נקודה חדשה.
   
 • עמדת טעינה לרכב חשמלאי - אם קניתם רכב חשמלאי, וודאי שיהיה צורך בעבודה של התקנת עמדת טעינה לרכב. גם עבודה זו מתבצעת ע"י חמשלאי בנהריה וניתן לעשות זאת גם בבית בפרטי וגם בחניון בניין משותף.
   
 • הוספה של נקודת טלפון חדשה: התקנת נקודת טלפון מתבצעת על ידי חשמלאי תקשורת ובדרך כלל תעלה בין 275 ש"ח ל-500 ש"ח. מחיר זה מתייחס למצבים בהם יש תשתית קיימת בדירה או המבנה.

חשמלאי בנהריה - החלפת לוח חשמל

החלפת לוח חשמל תיעשה במקרים של לוח חשמל שרוף או במקרים בהם תרצו לשדרג את הלוח הישן לחדש או לתלת פאזי. משך זמן העבודה יהיה תלוי בסוג הלוח, כמות המתגים ומורכבות התשתית הקיימת. עם זאת ניתן להגיד כי ממוצע משך הזמן עבור החלפת לוח חשמל ע"י חשמלאי בנהריה ינוע בין שעתיים לארבע שעות.
 

זמן ממוצע להחלפת לוח חשמל:
3 שעות
4 שעות משך זמן שעתיים

שאלות ותשובות בנושא חשמלאי בנהריה

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בהזמנת חשמלאי בנהריה:

כמה יעלה לי להזמין חשמלאי בנהריה?

עלות ממוצעת עבור ביקור חשמלאי תהייה בין 200 - 300 ש"ח. מחיר הביקור יקוזז בהתאם לעלות השירות המתבקש. ניתן לראות מחירון מלא עבור העבודות השונות אצלנו בעמוד.


האם ניתן להזמין חשמלאים מכל הסוגים בנהריה?

כן. ניתן להזמין חשמלאי בנהריה עפ"י הסוג המחייב לעבודה הנדרשת, כמו: חשמלאי מוסך, חשמלאי בודק, חשמלאי מהנדס, חשמלאי ראשי וכו. ניתן לאות הסבר מפורט בעמוד.


תוך כמה זמן יגיע חשמלאי בנהריה מרגע שקבענו?

משך זמן הגעה הממוצע של חשמלאי בנהריה יהיה בין חצי שעה לשעה, אך עשוי להשתנות בין החשמלאים ובהתאם לזמינות באותו יום.