מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בעכו

חשמלאים בעכו מוצאים בחשמלאים פלוס! בצעו דרכנו השוואת מחירים במהירות ומצאו חשמלאי מוסמך בעכו והסביבה כבר עכשיו!

מהו מחיר ביקור חשמלאי בעכו והאזור?

חשמלאי באזור עכו גובה בעבור ביקור בין 200 - 300 ש"ח, כך שהממוצע הוא כ-250 ש"ח. אך חשוב לדעת וכמובן שחשוב גם לבדוק זאת מול אותו החשמלאי, שמחיר הביקור מבוטל כאשר החשמלאי מבצע עבודה. בין אם זה החלפת מספק או כל עבודת חשמל אחרת.

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי מוסמך

מחיר ממוצע לביקור חשמלאי מוסמך: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מהן תקלות החשמל הנפוצות בעכו?

תקלות במערכות החשמל בבית יכולות להיות פשוטות וכמובן גם מורכבות יותר, אך בכל המקרים תצטרכו חשמלאי מוסמך ובמקרה הזה אחד גם שמתגורר בעכו או באזור, אז הנה כמה תקלות נפוצות:


  • זליגת חשמל: בבתים ובאזורים ישנים בעיקר כמו למשל עכו העתיקה - לוחות החשמל אינם פועלים כשורה, דבר אשר עשוי לגרום לזליגה של חשמל ולמעשה ל"בזבוז" חשמל. דבר אשר גורם לחיוב נוסף מצדכם ולצריכת חשמל גבוה מהנחוץ.

  • מפסק ראשי מקצר: לוח חשמל ישן עשוי להיות מורכב ממפסקים ישנים. כאשר עם הזמן הבלאי עושה את שלו והמפסק הראשי פשוט עשוי לקצר ולא לעבוד כמו שצריך. הפתרון הוא החלפת מפסק כמובן.

  • נקודת חשמל לא פעילה: נקודת החשמל אינה פעילה? ניתן להזמין תיקון לאותה נקודה. החשמלאי פותח ובודק את החיווט, במידת הצורך מחליף גם את הנקודה עצמה.

  • עומס חשמל: לוח חשמל בעל פאזה אחד או שניים לעיתים לא יספיק לצריכת חשמל כמו בימנו עם מגוון מכשירי החשמל. לכן ניתן לשדרג ולהחליף ללוח מתאים, אך במקרה כזה צריך גם לידע את חברת החשמל לצורך הגדלת החיבור.
     

חשמלאי בעכו

השוואת מחירים בין חשמלאים בעכו

הפתרון האידאלי של חשמלאים פלוס הוא לאתר בעבורכם חשמלאים מוסמכים בעכו והסביבה במהירות! למעשה תוכלו לבצע השוואת מחירים בין כמה כאלו. כאשר תשאירו פרטים בטופס או תחייגו אלינו, תקבלו בחזרה עד שלוש פניות מחשמלאים באזור עכו והסביבה. בחינם וללא התחייבות.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

למה חשוב שהחשמלאי יהיה מוסמך?

ראשית על פי החוק - חובה להזמין חשמלאי מוסמך בעל תעודה בתוקף. שנית - למה שתרצו שחשמלאי לבית שאינו לבד ולא בעל הכשרה יתעסק בחשמל בביתכם? הנושא מסוכן מאוד. לכן - מזמינים אך ורק חשמלאי מוסמך. דרכנו בפורטל חשמלאים פלוס תקבלו רק חשמלאים בעלי הסכמה. כמובן שחשוב לבדוק לפני שיתחיל בעבודה על התעודה והאם היא בתוקף..