מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בעפולה

מציאת חשמלאי מוסמך בעפולה במחיר זול - תוך ביצוע השוואות מחירים! דרך פורטל חשמלאים פלוס תוכלו לעשות זאת בפשטות ובמהירות, השאירו פרטים או חייגו כבר עכשיו!

השוואת מחירים בין חשמלאים בעפולה

ביצוע עבודות חשמל בבית או בעסק צריכים להתבצע ע"י חשמלאי מוסמך, מקצועי, בעל הידע והניסיון הנדרשים לביצוע עבודה בצורה תקינה ויסודית. בנוסף, אנו ממליצים שלא להסתמך על הצעת מחיר אחת ולבצע השוואת מחירים בין החשמלאים השונים בעפולה - כך תוכלו לחסוך זמן וכסף יקר. דרכנו תוכלו לערוך השוואת מחירים ע"י השארת הפרטים וקבלת הצעות מחיר מעד 3 חשמלאים מומלצים בעפולה. 

חשמלאי בעפולהחשמלאי בעפולה עבור כל סוגי העבודות

מחפשים חשמלאי בעפולה לתיקון תקלה? צריכים ייעוץ עבור תשתית חשמל בבית? דרכנו תוכלו למצוא חשמלאי מומלץ בעפולה שמספק שירות של תיקון וייעוץ עבור תקלות החשמל השונות. אלו עבודות החשמל הנפוצות אותם מבצע חשמלאי בעפולה:

 • תיקון או החלפת לוח חשמל - תיקון או החלפה של לוחות חשמל ע"י חשמלאי בעפולה במקרים בהם לוח החשמל נשרף, שדרוג לתלת פאזי, לוח החשמל ישן או במקרה של תקלה במתגים שמקצרים או תקולים.
   
 • תיקון או התקנה של נקודות חשמל - חשמלאי בעפולה יספק עבורכם שירות של התקנת נקודות חשמל חדשות, הזזת נקודות חשמל, תיקון נקודות ושקעים תקולים וכו'.
   
 • התקנת גופי תאורה או מכשירי חשמל - ביצוע התקנות של גופי תאורה פנימיים וחיצוניים, התקנת מאוורי תקרה, תנורי חימום וכל מכשיר חשמל שתצטרכו.
   
 • בדיקת הארקה - לפני אכלוס דירה, אחרי שיפוץ , כחלק מבדיקות תכופתיות או במידה ויש סימנים חשודים להארקה תקולה, חשמלאי בעפולה יבצע עבורכם את הבדיקה החשובה שנועדה לוודא תקינות הארקה ומניעת התחשמלות.
   

דחיפות לטיפול בתקלה של הארקה תקולה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה


מהו מחיר ביקור חשמלאי בעפולה?

מחיר ביקור חשמלאי בעפולה בשעות פעילות סטנדרטיות ובימי חול ינוע בין 200 - 300 ש"ח בממוצע. . בימי חג ושבתות או מחוץ לזמני פעילות של החשמלאי, מחיר הביקור יהיה גבוה יותר (יש לוודא זאת מול אותו חשמלאי כמובן). 
 

מחיר ביקור חשמלאי בעפולה

מחיר ביקור חשמלאי בעפולה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון עבודות חשמל בעפולה

לפניכם מחירון ממוצע של עבודות החשמל השונות אשר מסופקות ע"י חשמלאים בעפולה: 

מחירון חשמלאים בעפולה

התקנת גוף תאורה

התקנה של גוף תאורה בבית (במידה וקיימת נקודת חשמל).


300 - 500 ₪
מחיר איתור קצר חשמלי

מחיר איתור קצר חשמלי (מקור הקצר) - לעיתים מחיר האיתור יכלול את מחיר התיקון אם לא מדובר על משהו מורכב.


350 - 450 ₪
מחיר החלפת לוח חשמל

החלפה של לוח חשמל היא בין העבודות המורכבות והיקרות שחשמלאי מוסמך יכול לבצע בביתכם.


1,500 - 2,800 ₪
החלפת שקע חשמל

החלפת שקע חשמלי בקיר (שקע תקול).


200 - 400 ש₪
התקנת שעון שבת

התקנה של שעון שבת בתוך לוח החשמל.


450 - 600 ₪

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

איך לבחור חשמלאי מוסמך בעפולה מבין כל החשמלאים?

על מנת לוודא שאתם בידיים טובות, ריכזנו עבורכם מדדים מרכזיים שחשוב לבחון בעת בחירת חשמלאי מוסמך בעפולה מבין כל היצע החשמלאים המעניקים שירותים:

 • הקפדה על בטיחות - חשוב מאוד שבעל המקצוע שאתם מביאים, יקפיד על בטיחות על מנת למנוע התחשמלות. זכרו שרק חשמלאי מורשה בעפולה יכול לבצע עבודות חשמל ולכן חשוב לבחור בבעל מקצוע מורשה ומוסמך.

 • ידע וניסיון - נסו לבדוק מול אותו חשמלאי בעפולה שאתם מזמינים, כמה שנים הוא כבר עוסק במקצוע. ניסיון יבטיח זיהוי וטיפול מהיר ואיכותי בתקלה שאתם חווים וזה כלל לא משנה אם מדובר בפעות תיקון זליגת חשמל או תיקון קצר.

 • שירות מהיר ומקצועי - כולנו רוצים לקבל שירות מהיר ולא לבזבז שעות על גבי שעות בכל פעם שאנו מזמינים חשמלאי בעפולה. אנו ממליצים לוודא מול בעל המקצוע כמה זמן צפויה לקחת פעולת התיקון עוד לפני שקובעים ביקור.

 • מחיר הוגן - בסופו של דבר, כולנו רוצים לדעת שקיבלנו מחיר הוגן ומשתלם. על מנת לקבל מושג על המחירים הנהוגים בתחום, תוכלו לבחון את מחירון עבודות החשמל באתר שלנו.

 • המלצות וחוות דעת - הקפידו לעבוד אך ורק עם חשמלאים מומלצים בעפולה. המלצות של לקוחות קודמים שיצאו מרוצים, מסייע לכם לדעת שאתם בידיים טובות. לא מצאתם בעיר? נסו עיר גדולה קרובה, למשל חשמלאי בחיפה או בכלל מציאת חשמלאי מוסמך בצפון.

חשמלאי מומלץ בעפולה

כפי שציינו למעלה, חשוב לוודא כי אתם מזמינים חשמלאי העונה על דרישותיכם ובעל הידע והמקצועיות הנדרשים לביצוע העבודה באופן יסודי ובטיחותי. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מחשמלאים מומלצים בעפולה ולמצוא את החשמלאי המתאים ביותר עבורכם. דרכנו תוכלו לערוך השוואת מחירים ולחסוך עד 37% במחיר! 
 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מה השוני בין סיווגי החשמלאים בעפולה?

ישנם כמה סיווגי חשמלאים ותפקידים שונים אשר כל אחד מהם יכול לבצע, לפניכם הסבר מפורט על כל אחד מהם:

 1. חשמלאי מוסמך בעפולה: למעשה כאשר אתם מזמינים חשמלאי בעפולה לביתכם, לעסק או למשרד, הוא חייב להיות בעל הסמכה ובעל רישיון בתוקף. על פי חוק. וכן, חשמלאי מוסמך הוא אותו חשמלאי שתמיד נזמין לעבודות הרגילות בבית.
   
 2. יועץ חשמל בעפולה: אם אתם בונים בית חדש, מתכננים שיפוץ גדול או לחלופין פרויקט קבלני. אתם צריכים יועץ חשמל.
   
 3. חשמלאי בודק בעפולה: החל מקבלת אישורים לעסק, כיבוי אש ועד לבדיקת תקינות הארכה, אלו הפעולות שהוא מבצע.
   
 4. קבלן חשמל בעפולה: אחרי קבלת ייעוץ צריך ליישם ובדרך כלל בפרויקטים גדולים לא נזמין חשמלאי רגיל אלא קבלן חשמל אשר יכול לתת מענה לעבודות בסדר גודל גדול יותר.
   
 5. חשמלאי בניין בעפולה: כאשר מדובר על בניין יש צורך בחשמלאי שיכול לפעול ולעבוד עם מתח גבוה. חשמלאי בניין הוא בעל הוותק וההרשאה לביצוע עבודות חשמל בבניין.

משך זמן הגעה של חשמלאי בעפולה

זמן ההגעה הממוצע של חשמלאי בעפולה יהיה בין חצי שעה לשעה מרגע הפנייה אליו. רמת הזמינות הנה גבוהה מאוד, במיוחד כשיש צורך ודחיפות גבוהה לטיפול בתקלה.
 

זמן ממוצע להגעת חשמלאי בעפולה:
 45 דקות
שעה משך זמן 30 דקות

שאלות ותשובות בנושא חשמלאי בעפולה

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בחשמלאי בעפולה:

למה לעבוד עם חשמלאי מוסמך בעפולה?

על פי חוק חייבים לעבוד עם חשמלאי מוסמך בעפולה ובכלל, הוא חייב לעבור הסמכה ולהיות בעל רישיון בתוקף.


אני מעוניין להזיז נקודת חשמל במטבח למיקום אחר, מה לעשות?

פעולה של הזזת נקודת חשמל היא פעולה נפוצה ובהחלט ניתן לבצע הזזה של נקודת חשמל  ע"י חשמלאי בעפולה וגם לפצל נקודה קיימת.


כמה יעלה ביקור חשמלאי בעפולה?

מחיר ממוצע עבור ביקור חשמלאי בעפולה ינוע בין 200 - 300 ש"ח בממוצע. המחיר מתייחס לשעות הפעילות הסטנדרטיות ובימי חול, ולא כולל החלפת חלקים.