מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בעפולה

מציאת חשמלאי מוסמך בעפולה במחיר זול - תוך ביצוע השוואות מחירים! דרך פורטל חשמלאים פלוס תוכלו לעשות זאת בפשטות ובמהירות, השאירו פרטים או חייגו כבר עכשיו!

השוואת מחירים בין חשמלאים בעפולה

הדרך של חשמלאים פלוס להוזיל לכם את העלויות באופן משמעותי היא השוואת מחירים בין חשמלאים בעפולה והסביבה. דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר, לערוך בינהם השוואה ולבחור באותו חשמלאי בעפולה המתאים לכם, אשר מספק מחיר משתלם וזמין לביצוע עבודות חשמל כבר עכשיו.
 

חשמלאי בעפולה

מהו מחיר ביקור חשמלאי בעפולה?

המחיר הנו לשעות פעילות סטנדרטיות שהן בין השעה 8:00 ועד השעה 18:00 בימי חול. בימי חג ושבתות או מחוץ לזמני פעילות של החשמלאי, מחיר הביקור יהיה גבוה יותר (יש לוודא זאת מול אותו חשמלאי כמובן). אם הנכם מזמינים חשמלאי בעפולה בשעות הפעילות, מחיר הביקור ינוע בין 200 - 300 ש"ח.


מחיר ביקור חשמלאי בעפולה

מחיר ביקור חשמלאי בעפולה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון עבודות חשמל בעפולה

לפניכם מחירון הממחיש באמצעות טווחים את ממוצע המחירים של עבודות החשמל השונות אשר מסופקות ע"י חשמלאים מוסמכים בעפולה והסביבה.

מחירון חשמלאים בעפולה

התקנת גוף תאורה

התקנה של גוף תאורה בבית (במידה וקיימת נקודת חשמל).


300 - 500 ₪
מחיר איתור קצר חשמלי

מחיר איתור קצר חשמלי (מקור הקצר) - לעיתים מחיר האיתור יכלול את מחיר התיקון אם לא מדובר על משהו מורכב.


350 - 450 ₪
מחיר החלפת לוח חשמל

החלפה של לוח חשמל היא בין העבודות המורכבות והיקרות שחשמלאי מוסמך יכול לבצע בביתכם.


1,500 - 2,800 ₪
החלפת שקע חשמל

החלפת שקע חשמלי בקיר (שקע תקול).


200 - 400 ש₪
התקנת שעון שבת

התקנה של שעון שבת בתוך לוח החשמל.


450 - 600 ₪

הדפס מחירון

 

איך לבחור חשמלאי מוסמך בעפולה מבין כל החשמלאים?

על מנת לוודא שאתם בידיים טובות, ריכזנו עבורכם מדדים מרכזיים שחשוב לבחון בעת בחירת חשמלאי מוסמך בעפולה מבין כל היצע החשמלאים המעניקים שירותים:

 • הקפדה על בטיחות - חשוב מאוד שבעל המקצוע שאתם מביאים, יקפיד על בטיחות על מנת למנוע התחשמלות. זכרו שרק חשמלאי מורשה בעפולה יכול לבצע עבודות חשמל ולכן חשוב לבחור בבעל מקצוע מורשה ומוסמך.

 • ידע וניסיון - נסו לבדוק מול אותו חשמלאי בעפולה שאתם מזמינים, כמה שנים הוא כבר עוסק במקצוע. ניסיון יבטיח זיהוי וטיפול מהיר ואיכותי בתקלה שאתם חווים וזה כלל לא משנה אם מדובר בפעות תיקון זליגת חשמל או תיקון קצר.

 • שירות מהיר ומקצועי - כולנו רוצים לקבל שירות מהיר ולא לבזבז שעות על גבי שעות בכל פעם שאנו מזמינים חשמלאי בעפולה. אנו ממליצים לוודא מול בעל המקצוע כמה זמן צפויה לקחת פעולת התיקון עוד לפני שקובעים ביקור.

 • מחיר הוגן - בסופו של דבר, כולנו רוצים לדעת שקיבלנו מחיר הוגן ומשתלם. על מנת לקבל מושג על המחירים הנהוגים בתחום, תוכלו לבחון את מחירון עבודות החשמל באתר שלנו.

 • המלצות וחוות דעת - הקפידו לעבוד אך ורק עם חשמלאים מומלצים בעפולה. המלצות של לקוחות קודמים שיצאו מרוצים, מסייע לכם לדעת שאתם בידיים טובות. לא מצאתם בעיר? נסו עיר גדולה קרובה, למשל חשמלאי בחיפה או בכלל מציאת חשמלאי מוסמך הצפון.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מה השוני בין סיווגי החשמלאים בעפולה?

ישנם כמה סיווגי חשמלאים ותפקידים שונים אשר כל אחד מהם יכול לבצע, הנה הסבר מהיר על כל אחד מהם:

 1. חשמלאי מוסמך בעפולה: למעשה כאשר אתם מזמינים חשמלאי בעפולה לביתכם, לעסק או למשרד, הוא חייב להיות בעל הסמכה ובעל רישיון בתוקף. על פי חוק. וכן, חשמלאי מוסמך הוא אותו חשמלאי שתמיד נזמין לעבודות הרגילות בבית.
   
 2. יועץ חשמל בעפולה: אם אתם בונים בית חדש, מתכננים שיפוץ גדול או לחלופין פרויקט קבלני. אתם צריכים יועץ חשמל.
   
 3. חשמלאי בודק בעפולה: החל מקבלת אישורים לעסק, כיבוי אש ועד לבדיקת תקינות הארכה, אלו הפעולות שהוא מבצע.
   
 4. קבלן חשמל בעפולה: אחרי קבלת ייעוץ צריך ליישם ובדרך כלל בפרויקטים גדולים לא נזמין חשמלאי רגיל אלא קבלן חשמל אשר יכול לתת מענה לעבודות בסדר גודל גדול יותר.
   
 5. חשמלאי בניין בעפולה: כאשר מדובר על בניין יש צורך בחשמלאי שיכול לפעול ולעבוד עם מתח גבוה. חשמלאי בניין הוא בעל הוותק וההרשאה לביצוע עבודות חשמל בבניין.

מענה על שאלות נפוצות:

למה לעבוד עם חשמלאי מוסמך בעפולה?

על פי חוק חייבים לעבוד עם חשמלאי מוסמך בעפולה ובכלל, הוא חייב לעבור הסמכה ולהיות בעל רישיון בתוקף.


אני מעוניין להזיז נקודת חשמל במטבח למיקום אחר, מה לעשות?

פעולה של הזזת נקודת חשמל היא פעולה נפוצה ובהחלט ניתן לבצע הזזה של נקודת חשמל וגם לפצל נקודה קיימת.


מה תפקידו של ממסר הפחת?

תפקידו של רכיב זה הוא להגן מפני התחשמלות ולזהות זליגת חשמל מהמכשירים הקיימים בביתכם. במידה וזוהתה בעיה מסוימת ממסר הפחת דואג לנתק את אספקת החשמל.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה