מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בפרדס חנה

בכל מצב שבו נדרשת עבודת חשמל בבית או בעסק - כדאי לתת למקצוענים לבצע את העבודה. הזמינו חשמלאי בפרדס חנה דרך פורטל החשמלאים הגדול "חשמלאים פלוס" וחסכו זמן יקר. ניתן לקבל עד שלוש הצעות שונות של חשמלאים בפרדס חנה, שנבדקו ונמצאו בעלי המלצות מעולות.

השוו בין חשמלאים מוסמכים בפרדס חנה

העיסוק בחשמל הוא מורכב למדי ואפילו מסוכן כאשר לא עובדים עם כלי העבודה המתאימים. כאשר מזמינים בעל מקצוע, כדאי לא להתפשר ולהזמין גורם מוסמך ומקצועי שביצע בעבר את סוג העבודה הרצויה.

 

בטוח חלקכם יהיה מופתע לדעת כי לא כל חשמלאי עבר את ההסמכות המתאימות, מה שכמובן עשוי ליצור תקלות במערכת החשמל בהמשך. השירות שלנו מאפשר לכם להשוות בין חשמלאי מוסמכים בפרדס חנה ולמעשה אנו ביצענו עבורכם את שלב הבדיקות והסינון המקדים, כך שאתם בידיים טובות.

 

חשמלאי בפרדס חנה

מחיר תיקון קצר חשמלי בפרדס חנה

אחת מהתקלות הנפוצות בחשמל היא כמובן קצר חשמלי. בעבור הזמנת חשמלאי לתיקון קצר שכזה, תשלמו לרוב סכום אשר נע בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח, תלוי ברכיב שנהרס ועלות חלקי החילוף וכמובן במורכבות של פעולת התיקון.

 

מחיר ממוצע לתיקון קצר חשמלי בפרדס חנה

מחיר ממוצע לתיקון קצר חשמלי בפרדס חנה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

עבודות החשמל הנפוצות ביותר בעיר

מבדיקות שערכנו עם חשמלאים מוסמכים בצפון, עולה כי העבודות הנפוצות ביותר באזור זה בכלל ובפרדס חנה בפרט, הן העבודות הבאות:

  • התקנת מאוורר תקרה: בין אם מדובר בהתקנה פשוטה וסטנדרטית של מאוורר בחדר השינה ובין אם דווקא התקנה של תאורה על פרגולה או בכל מקום אחר בבית, תוכלו להזמין חשמלאי מוסמך בפרדס חנה שיבצע זאת.
     
  • החלפה של מפסקים ושקעים: המפסק נשבר? השקע התקלקל? היעזרו בבעל מקצוע לכל עבודה כזו. למעשה ניתן להזמין חשמלאי גם לעבודות הקשורות להחלפה של רכיבים פנימיים בתוך לוח החשמל, כולל שינוי המפסק הראשי מחד פאזי לתלת פאזי.
     
  • ביצוע בדיקת הארקה: מדובר בבדיקה זולה יחסית (בממוצע 300 ש"ח) שיכולה למנוע סכנת התחשמלות. הבדיקה נפוצה מאוד בבתים ישנים או בבתים בהם בוצעו שינויים בתשתית המים או החשמל.
     
  • התקנת נורות מסוגים שונים: רכשתם גוף תאורה חדש? אל תנסו להתקין אותו בכוחות עצמכם ופשוט הזמינו חשמלאי מומלץ בפרדס חנה. יש מגוון רחב של גופי תאורה כמו לדים, נברשות, תאורה צמודה לקיר וסוגים נוספים.

עבודות חשמל בפרדס חנה

חשמלאי בפרדס חנה לעבודה מקצועית

כפי שהסברנו קודם לכן, לא כל חשמלאי בפרדס חנה עבר את ההכשרות וההסמכות הנדרשות ולכן אתם עשויים לקבל שירות לא מקצועי. דוגמאות לכך הם מצבים שבהם מתבצע שימוש בחיווט לא נכון שאינו מתאים, מה שעשוי לגרום להתחממות ואפילו לשריפה של הרכיבים החשמליים ולהוות סכנה של ממש.

 

על כן, הקפידו להזמין חשמלאי מוסמך וכמובן לבחור את החשמלאי ברמת ההסמכה המתאימה. למשל, לעבודה גדולה של תכנון מערכת חשמל בבניין או בית פרטי, תצטרכו לחפש יועץ חשמל בפרדס חנה בעוד עבודה של "ספירת חשמל", תצטריך הזמנה של בודק חשמל בפרדס חנה. קראו עוד על בדיקת רישיון חשמל וכמובן גם על סוגי רישיונות חשמל נפוצים.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

עלות הזמנת חשמלאי מוסמך בפרדס חנה כרכור

לכל תקלה או עבודה, יש את התמחור שלה. כך למשל, החלפת מפסק זרם ראשי תעלה בין 300 ל-500 ש"ח, בעוד התקנה של מאוורר תקרה צפויה לעלות בין 200 ל-400 ש"ח. יש כמובן מצבים שבהם השירות יקר יותר כמו במקרים בהם צריך להתקין לוח חשמל חד פאזי או תלת פאזי וגם כאשר מדובר בתקלה מורכבת הדורשת חציבה בקיר שמייקרת את העלות בכמה מאות שקלים. זקוקים למחירים נוספים? היכנסו אל מחירון החשמל שלנו.