מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בצפת

עבודות חשמל מכל הסוגים בעיר צפת ובסביבתה כולל תיקון תקלות חשמליות בלוח החשמל או החלפה של רכיבים תקולים כמו שקעים, מפסקים או חיווט.

איך מוצאים חשמלאי בצפת בקלות?

תקלות בחשמל מתרחשות כל הזמן והן רבות ומגוונות למדי. חלק מהתקלות מתרחשות בעקבות תפעול לקוי של מכשירי חשמל בעוד חלק אחר של התקלות נגרם בשל בלאי של רכיב כזה או אחר שדורש החלפה. בכל מקרה של תקלה חשמלית, אין להסס וחשוב להזמין חשמלאי בצפת שזאת עבודתו. אך כיצד מוצאים חשמלאי אמין ומקצועי? פורטל חשמלאים פלוס מאגד חשמלאים מצפון הארץ וכן, כמובן גם מצפת והסביבה, מה שמקל עליכם את מלאכת החיפוש ומפשט את התהליך כולו. השאירו פנייה בטופס או צלצלו אלינו עוד היום ואנו נעביר את הפנייה אל הגורמים הרלוונטיים ונדאג שתקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.

חשמלאי בצפת

כמה עולה להזמין חשמלאי באזור צפת?

שאלה שנשאלת לא מעט היא באשר למחיר ועלות העבודה של החשמלאי. קשה מאוד לספק מחיר אחיד מאחר וכל חשמלאי באזור צפת מתמחר את השירות שלו בצורה מעט שונה. יחד עם זאת, בהחלט קיימים טווחי מחירים לכל עבודה ועבודה ולכן ריכזנו את טווח המחירים המשוער בהתאם להצעות מחיר אמיתיות שנלקחו מחשמלאים בעיר צפת. זכרו שהמחירים מהווים אינדיקציה אך הם עשויים להשתנות בהתאם לשיקוליו המקצועיים של בעל המקצוע ולכן המחיר המוצג אינו מחייב את החשמלאי שאיתו תדברו.

מחירון חשמלאים בצפת והסביבה

הזמנת בדיקת תקינות ללוח החשמל

עבור לוח חשמל ביתי סטנדרטי (לא לוח תעשייתי ומורכב)


200 - 350 ש"ח
כמה עולה להחליף שקע חשמלי?

החלפת שקע סטנדרטי בנקודה מסוימים בבית.


200 - 300 ש"ח
עלות החלפת ממסר פחת בלוח החשמל

כולל הרכיב עצמו.


300 - 500 ש"ח
עלות בדיקת הארקה

בדיקת הארקה בבית על ידי בודק חשמל.


300 - 450 ש"ח
מחיר להתקנת גוף תאורה בבית

מחיר מדויק נקבע לפי סוג ההתקנה הנדרשת.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

>> לעוד מחירים, עברו למחירון המלא.

מה הם הסיכונים בתיקון תקלות באופן עצמאי?

ניסיונות תיקון עצמאיים של תקלות חשמליות בדרך כלל מסתיימים בצורה לא טובה בלשון המעטה וזאת מאחר ועבודה שאינה מתבצעת בעזרת הציוד המתאים יכולה לגרום לנזקים נוספים ולהעצים את התקלה הקיימת. כמו כן, ישנה סכנת התחשמלות כאשר מתעסקים עם חיווט חשוף או במקרים בהם מטפלים בחשמל מבלי לכבות את זרם החשמל בבית. כיום המחירים של עבודות חשמל מסתכמים בדרך כלל בכמה מאות שקלים ולכן עדיף לשלם לבעל מקצוע שמבין בדיוק כיצד מערכת החשמל עובדת ויטפל בבעיה בצורה מהירה וטובה.

מציאת חשמלאי מוסמך בצפת והסביבה

מאחר ולא כל חשמלאי עבר את ההכשרות וההסמכות הנדרשות, חשוב להתעכב על הנושא ולבקש מהחשמלאי להציג בפניכם את הרישיון שמותיר לו לעסוק בחשמל ולבצע את העבודות השונות. בנוסף כדאי לוודא עם כל חשמלאי מוסמך בצפת שאיתו אתם מדברים, שהוא אכן הגורם שמגיע לתקן את התקלה ולוודא שהוא אינו שולח עובדים שלו, שעשויים להיות ללא הרישיון הדרוש.

שאלות נפוצות על חשמלאים בצפת

מה ההבדל בין סוגי הדרגות של חשמלאים?

בדרך כלל השוני הוא בסוג העבודות שהם יכולים לבצע וברישיון לעסוק בזרם חשמל גבוה יותר. למשל, חשמלאי ראשי יכול לבצע עבודות עד 250 אמפר, בעוד חשמלאי טכנאי יבצע גם עבודות עד 400 אמפר. למידע נוסף על הנושא, לחצו כאן.


האם כאשר מחליפים רכיבי חשמל תקולים, החשמלאי מספק את הרכיב החדש?

בדרך כלל כן. נהוג כי החשמלאי מביא איתו שקעים, מפסקים וחיווט חשמלי מסוגים שונים בשביל להחליף את הרכיב שנשרף או נהרס. יחד עם זאת, חשוב לזכור שייתכן תמחור נוסף לכך ולכן מומלץ לבדוק זאת מראש.


מה תפקידו של חשמלאי בניין בצפת?

לחשמלאי בניין יש מספר תפקידים, כאשר המרכזיים בהם הם הכנת תוכניות חשמל מפורטות לבניינים, מוסדות ציבוריים או אזורי מסחר וגם ביצוע בדיקות ווידוא תקינות מערכת החשמל בבניין.