מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בקרית ים

זקוקים לחשמלאי בקרית ים? לפני שאתם ממהרים לקרוא לאחד, דעו כי בתחום זה קיימים סוגים שונים של חשמלאים עליהם נסביר במאמר, נפרט על נושא העלויות ואיך בהליך פשוט בפורטל חשמלאים פלוס תוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף - קיראו וגלו.

כמה עולה להזמין חשמלאי בקרית ים?

עלות הזמנת חשמלאי בקרית ים נעה בין 200 - 300 ש"ח. עלות זו היא בעבור דמי ביקור והיא נלקחת במקרים בהם הזמנתם חשמלאי, מבלי שביצע עבודה כלשהיא בעבורכם, במידה והנכם מעוניינים לבצע עבודות חשמל כאלו או אחרות - דעו כי מחיר הביקור יתקזז מעלות העבודה שבוצעה ע"י החשמלאי.
 

מחיר ביקור ממוצע של חשמלאי בקרית ים

מחיר ביקור ממוצע של חשמלאי בקרית ים: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

השוו בין חשמלאים בקרית ים וחסכו!

מתכננים לבנות בית חדש? או שמתם לב שאתם חווים קצרים לעתים קרובות מדי? זה הזמן לקרוא לחשמלאי. דעו כי תוכלו בהליך קצר וחינמי למלא את פרטיכם או לחילופין להתקשר אלינו ולקבל עד 3 חשמלאים בקרית ים שיסייעו לכם לפתור את הבעיה בצורה בטוחה ומהירה.

דעו כי דרך פורטל חשמלאים פלוס תוכלו לקבל גישה מהירה לחשמלאים בכל איזור הצפון - דבר שיאפשר לכם לבצע השוואת מחירים, שתביא לחיסכון גדול הן בכסף והן בזמני חיפוש ארוכים.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

סיווג חשמלאים בקרית ים

 • חשמלאי בודק - חשמלאי זה מבצע בדיקות שונות הקשורות במערכות החשמל בבניין פרטי, ציבורי, בית פרטי ובעסק וזאת ע"מ להעניק אישורים שונים שמטרתם לאפשר שימוש במבנה, בין האישורים שחשמלאי בודק מעניק הם: אישור למכבי אש, אישור לחברות הביטוח, אישור לטופס 4 ועוד.
   
 • חשמלאי בניין - חשמלאי בניין אחראי לספק שירות בעבור בניינים פרטיים וציבוריים כאחד, תפקידו לבצע בדיקות תקינות של מערכת החשמל בבניין ולהתקין מפסקים חשמליים, התקנה והחלפת נקודות חשמל ועוד.
   
 • יועץ חשמל - יועץ חשמל הוא מי שאחראי לתכנן את עבודות החשמל שעתידות להתבצע בעת בנייתו של בניין או בית חדש או בעת שיפוץ בו תשתיות החשמל נוטות להשתנות, הוא אחראי לפקח על ביצוע עבודות החשמל המבוצעות ע"י קבלן החשמל והוא זה שאחראי לחתום על הליך זה בסיומו.
   
 • קבלן חשמל - קבלני חשמל הינם הזרוע המבצעת האחראית להתקין את מערכת החשמל בבניין או בבית וזאת בהתאם לתוכנית שקבע יועץ החשמל שיש לבצע.
   
סוג החשמלאי מה תפקידו?
חשמלאי בודק לבדוק את תקינות מערכת החשמל ולתת אישורים
חשמלאי בניין לבצע בדיקות שונות ולהתקין אביזרים שונים
יועץ חשמל לתכנן עבודות חשמל למבנה עתידי
קבלן חשמל ליישם בפועל את עבודות החשמל שהיועץ בונה

 

חשמלאי בקרית ים

סוגי עבודות שחשמלאי בקרית ים מבצע

בסעיף זה נציג את סוגי העבודות שמבצע חשמלאי בקרית ים:

 • החלפת אביזרי חשמל - יש לכם שקע חשמל שבור או כזה שבולט מחוץ לקיר? או שאולי מפסק החשמל שלכם גורם לקצרים? קראו חשמלאי מוסמך בקרית ים שיבצע החלפה נכונה ובטוחה של אביזרים אלו עבורכם.
   
 • התקנת נורות וגופי איוורור - בין אם הנכם מעוניינים להחליף את גופי התאורה בבית שלכם או להתקין מאוורר בתיקרה שלכם, דעו כי מדובר בעבודות המצריכות התערבות של חשמלאי מוסמך.
   
 • החלפת תשתית חשמל -  חווים קצרי חשמל לעתים תכופות? זה עשוי להעיד על התמודדות מערכת החשמל שלכם עם מוצרי חשמל גדולים בביתכם, ע"מ להביא לפתרון הבעיה, יש להזמין חשמלאי בקרית ים, שיתקין לוח חשמל דו פאזי שיוכל להתמודד בצורה טובה יותר עם מוצרי חשמל גדולים ומקצרים.
   
 • בדיקות במערכת החשמל - זקוקים לבצע בדיקות במערכות החשמל שלכם? דעו כי חשמלאי בודק יוכל לבצע זאת ולהעניק לכם אישור רשמי שעמו תוכלו לפנות לרשויות השונות ע"מ לקבל הטבות או החזרים כאלו ואחרים.