מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

הגדלת חיבור חשמל

ביצוע הגדלת חיבור חשמל הוא תהליך מורכב אשר מצריך מכם חשמלאי ואת חברת החשמל, כמה זה יעלה לכם, מה אתם צריכים לעשות ואפילו כיצד ניתן לחשב. כל המידע על הגדלת חיבור חשמל תמצאו כאן.

איזה הגדלות חיבור חשמל ניתן לבצע?

כיום נפוצות שני אפשרויות להגדלת חיבור החשמל בבית, הגדלת חיבור קיים מ-25 אמפר ל-40 אמפר והגדלה מפאזה ל-3 פאזות (בדרך כלל יהיו כל אחת 40 אמפר).
 

 • הגדלת חיבור חשמל ל-40 אמפר: ההספק הנמוך ביותר שניתן לקבל הוא 25 אמפר, הגיוני מאוד שבבית ישן יהיה הספק כזה. השדורג שניתן לעשות הוא מ-25 אמפר ל-40 אמפר. האומנם עדיין תהיו עם פאזה אחת, אבל עם הספק גדול יותר.
   
 • הגדלת חיבור חשמל תלת פאזי: אם יש לכם פאזה אחת, תוכלו לשדרג אותה ל-3 פאזות. זה קורה במקרים בהם 40 אמפר (בפאזה אחת) לא מספקים לנו מספיק חשמל לבית. ניתן למעשה לשלש את כמות החשמל שהבית יכול לצרוך על ידי הפיכת חד פאזי לתלת פאזי. זה אומר שהבית יכול לצרוך כ-120 אמפר במקביל (כמות מספקת לבית פרטי).
   

הגדלת חיבור חשמל

כמה עולה להגדיל חיבור חשמל?

על מנת לבצע הגדלת חיבור חשמל צריך לשלם ל-2 גורמים, הראשון הוא חשמלאי מוסמך אשר עושה בעבורכם את ההכנות הדרושות והשני חברת החשמל, אשר גובה בגין הגדלת חיבור החשמל. מה נשלם לכל אחד ועל מה?
 

מהו סוג השירות? למי נשלם? כמה נשלם?
מחיר בדיקת תקינות הלוח והכנה חשמלאי מוסמך 1,500 - 2,000 ש"ח
מחיר הגדלת חיבור החשמל מ-25 ל-40 אמפר חברת החשמל 3,100 ש"ח
 • אם תרצו להגדיל מחד פאזי לתלת פאזי המחיר שחברת החשמל תגבה יהיה כ-5,080 ש"ח

מדוע צריך חשמלאי בעת הגדלת חיבור חשמל?

אז מה בדיוק חשמלאי עושה כאשר צריך לבצע הגדלת חיבור חשמל בבית?


מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

 

כלים שיעזרו לכם להזמנת הגדלת חיבור חשמל

הנה כלים שיעזרו לכם בתהליך הגדלת חיבור עם חברת החשמל.
 

טופס הגדלת חיבור חשמל טופס שחשמלאי צריך לאשר לחברת החשמל לאחר בדיקה ולבקשה להגדלת החיבור החשמל לחצו להורדת הטופס
מחשבון הגדלת חיבור חשמל סימולטור להגדלת חיבור החשמל, ניתן לבדוק כמה יעלה לכם הגדלת חיבור החשמל בחברת החשמל. לחצו למעבר למחשבון
הגדלת חיבור חברת החשמל מידע נוסף על הגדלת חיבור באתר חברת החשמל לחצו למידע נוסף


יש לך שאלה? שאל את חשמלאים פלוס

מתי נצטרך להגדיל את חיבור החשמל בבית?

אז למה בכלל  שנצטרך הגדלת חיבור חשמל בבית? הנה הסיבות והמקרים:

 • החשמל בבית קופץ בגלל עומס: מכירים את זה שהחשמל קופץ שמפעילים 2 מוצרי חשמל במקביל? אם זה לא בגלל קצר חשמלי בבית, זה בגלל עומס יתר. על מנת לפתור זאת יש שני אפשרויות, הראשונה הפעלה של כל אחד מהמוצרים בנפרד (קצת מעצבן לא?) והשניה היא הגדלת חיבור החשמל בבית.
   
 • התקנת אינדקוציה: ישנם אינדוקציות שצריכות חיבור תלת פאזי, על מנת שתוכלו לספק להם את הכוח הדרוש, צריך גם שהחיבור יהיה בהתאם.
   
 • התקנת מזגן מרכזי: אם שדרגתם את המזגן בבית או לפחות אתם מתכננים לעשות זאת. רצוי לבדוק כמה אמפר המזגן דורש והאם הוא צריך חיבור תלת פאזי.
   
 • התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי: העמדה צורכת המון חשמל והטעינה נמשכת בין 3 - 5 שעות. כך שאם תרצו להפעיל כמה מכשירים במקביל וקיים עומס, ביתכם לא יוכל לתפקד ויש צורך בהגדלת חיבור החשמל.