מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

מחירון התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי

רוצים להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי ולא בטוחים מה צפוי להיות המחיר? ראו את המחירים במחירון המצורף כולל אילו דברים יכולים להשפיע על המחיר (רמז: יש הרבה) ואיך ניתן לחסוך.

כמה עולה להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי?

מחיר התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי נע בין 800 - 1,000 ש"ח עבור התקנה של עמדה כשהחניה נמצאת עד ארבעה מטרים מלוח החשמל. המחיר כולל התקנה של מפסק נוסף ללוח החשמל והתקנה של שקע ומפסק עם הגנה. עבור חניה רחוקה יותר מארבעה מטרים תצטרכו להוסיף עוד 50 - 200 ש"ח למטר נוסף של קו חשמל. לדוגמה מחיר התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי כשהחניה נמצאת 10 מטר מהלוח יהיה בין 1,100 - 2,200 ש"ח.

 

מחיר התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בממוצע (10 מטר מהלוח)

מחיר התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בממוצע (10 מטר מהלוח): 1650 ₪

טווח מחיר גבוה 2200 ₪

טווח מחיר נמוך 1100 ₪

מחירון התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי מלא

לפניכם מחירון מלא של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי כולל עבודות נוספות שייתכן ותצטרכו לבצע:

מחירון התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי

כמה עולה התקנה בסיסית של עמדת טעינה לרכב חשמלי?

התקנה בסיסית במרחק של עד 4 מטר ללא שום תוספות.


800 - 1,000 ש"ח
מחיר תוספת למתיחת חוט חשמל מהלוח לעמדה

המחיר הוא למטר.


50 - 200 ש"ח
מחיר הגדלת חיבור חשמל

המחיר לא כולל תשלום לחבר החשמל.


1,500 - 2,000 ש"ח
תוספת מחיר לחציבת תעלות בקיר בטון

המחיר הוא למטר.


280 - 420 ש"ח
מחיר עמדת טעינה לרכב חשמלי

המחיר הוא לעמדה בלבד.


2,500 - 3,500 ש"ח
כמה עולה התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי במרחק 8 מטר?

לא כולל תוספות.


1,000 - 1,800 ש"ח
מחיר התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי במרחק 12 מטר בבית משותף.

לא כולל תוספות.


1,200 - 2,600 ש"ח
כמה עולה התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי במרחק 17 מטר?

לא כולל תוספות.


1,450 - 3,600 ש"ח
מחיר התקנת עמדת טעינה כולל הגדלת חיבור חשמל

לא כולל תוספות ותשלום לחברת החשמל.


2,300 - 3,000 ש"ח
מחיר חפירה באדמה לצורך הסתרה של הכבלים

המחיר הוא למטר.


150 - 200 ש"ח
כמה עולה הרמת ריצוף לצורך ההתקנה?

המחיר הוא למטר.


400 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מה משפיע על מחיר התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי?

יש כמה דברים שמשפיעים על מחיר התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי:

 • מרחק העמדה: ככל שהעמדה רחוקה יותר מלוח החשמל כך צריך למתוח קו חשמל יותר ארוך. ככל שהקו יותר ארוך כך גם מחיר התקנה עמדת טעינה לרכב חשמלי יהיה יותר גבוה. לרוב עד 4 מטר לא יקחו לכם מחיר נוסף והמחיר יהיה המחיר הבסיסי של ההתקנה. מעבר לכך כל מטר יעלה לכם בין 50 - 200 ש"ח.
   
 • עובי החוט: כל רכב חשמלי הוא שונה והוא מגיע עם הוראות יצרן שונות לגבי איזה זרם חשמלי הרכב דורש. ישנם רכבים חשמליים שדורשים רק 10 אמפר ויש כאלה שידרשו חיבור תלת פאזי. אם הזרם החשמלי גדול יותר כך גם החוטים עבים יותר מה שאומר שהם יקרים יותר.
   
 • תעלות לחוטים: חוטי החשמל צריכים לעבור בתעלות כלשהן מפני שהם לא יכולים להסתובב בחופשיות. במידה ויש לכם כבל תעלות ניתן להעביר את הכבלים שם ואז המחיר יהיה הרבה יותר זול. לעומת זאת אם צריך להכין תעלות המחיר של התקנת עמדת הטעינה לרכב החשמלי יהיה יותר גבוה. יש אפשרות של תעלות פלסטיק, שהיא האפשרות הזולה, וישנה האפשרות של חציבה בקיר.
   
 • מקום בארון החשמל: במידה ויש לכם מקום בארון החשמל הכל טוב ויפה והמתקין לא צריך לעשות שום דבר נוסף מלבד להוסיף את החיבור לשם. עם זאת במידה ואין מקום הוא יצטרך לחבר לוח חשמל משני קטן יותר ואז להתקין אליו את עמדת הטעינה. חיבור לוח חשמל נוסף יעלה לכם עוד כמה מאות שקלים.
   
 • חציבה בחניה: לעיתים במהלך ההתקנה יש צורך לחצוב בחניה או באבני הריצוף. את העבודה הזו חשמלאי לא מבצע ולמעשה תצטרכו להזמין שיפוצניק שלו תצטרכו לשלם על העבודה מה שיעלה את המחיר.
   
 • הגדלת חיבור חשמל: עמדת טעינה לרכב חשמלי היא צרכן כבד של חשמל ולכן חיבור החשמל שלכם צריך לאפשר לקבל את כל החשמל הזה. במידה ולא תצטרכו להגדיל את חיבור החשמל שזו גם הוצאה של כמה אלפי שקלים.

 

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי

איך ניתן לחסוך במחיר התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי?

הדרך הטובה ביותר לחסוך במחיר התקנת עמדת טעינה היא להשוות בין מתקינים. הבאנו לכם הרבה מחירים במחירון אבל למעשה כולם מגיעים בטווח כי דבר נוסף שמשפיע על המחיר הוא המתקין עצמו. למתקינים שונים יכול להיות תמחור שונה על העבודה אפילו אם העבודה היא זהה לחלוטין. התקשרו לחשמלאים פלוס וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממתקיני עמדות טעינה לרכב חשמלי באזורכם.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

כמה עולה עמדת טעינה לרכב חשמלי והאם היא כלולה בהתקנה?

מחיר עמדת טעינה לרכב חשמלי לרוב נע בין 2,500 - 3,500 ש"ח. המחיר משתנה בין דגם העמדה, היצרן ועוד. מחיר ההתקנה לא כולל את מחיר העמדה עצמה, אבל יש מתקיני עמדות טעינה שמשווקים גם את העמדות עצמן ותוכלו לקנות אותן מהם בנוסף להתקנה עצמה.

 

עמדת טעינה לרכב חשמלי

איך נכתב מחירון התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי והאם הוא מעודכן?

מחירון התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי נכתב באמצעות הסתכלות במחירונים שונים ברחבי האינטרנט כמו לדוגמה המחירון של מידרג והשוואה מול הצעות מחיר אמיתיות מהשטח. המחירון מעודכן לשנת 2023 והוא מתעדכן באופן שוטף במטרה לתת לגולשים את המחיר המדוייק ביותר. כמובן שהתחום חדש בארץ והמחירים יכולים להשתנות במהרה, אבל המחירון ימשיך להתעדכן ככל שניתן.