מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי בית חכם

חושבים להתקין בית חכם? רוצים לשדרג את ביתכם? להוסיף שקע חכם או מתג? בשביל זה אתם צריכים חשמלאי בית חכם אשר מתמחה בעבודות מסוג אלו ויכול לספק לכם את הפתרונות והידע הנחוצים.

כמה עולה ביקור של חשמלאי בית חכם?

מחיר ביקור חשמלאי לבית חכם הוא כ-250 ש"ח בממוצע, כאשר הטווח נע בין 200 ש"ח ועד ל-300 ש"ח. הביקור הוא לרוב בעבור קריאה לתיקון תקלה, החלפת מתג או התקנה. כאשר רוצים ייעוץ מלא והיקפי בעבור התקנת בית חכם המחיר משתנה על פי גודל הבית ומורכבות "הבית החכם". 

מחיר ביקור חשמלאי בבית חכם

מחיר ביקור חשמלאי בבית חכם: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איזה סוגי עבודות מבצע חשמלאי לבית חכם?

חשמלאי לבית חכם מבצע מספר עבודות שונות, אלו הכי נפוצות:

  • החלפת מתג או שקע חשמל.
  • התקנת טיימר חכם לדוד חשמל.
  • התקנת מערכת בית חכם כולל ייעוץ וביצוע.
  • תיקון רכיבים ותקלות טכניות בבית חכם.
  • הכנה לקראת עבודות כמו נקודות חשמל חדשות והרחבת לוח החשמל.
     

חשמלאי לבית חכם

האם יש אחריות על התקנת בית חכם?

כל חשמלאי בית חכם אשר מכבד את עצמו ייספק בעבור העבודה שלו אחריות מינימלית של חודשיים בממוצע. כמובן, החשמלאים אינם חייבים לספק את האחריות, אבל אפשר לומר שכך נהוג במרבית המקרים. לכן, אם אתם מזמינים התקנת בית חכם, תיקון מתג חכם או החלפה המצריכה חשמלאי - וודאו מהי האחריות, מה היא מכסה ולכמה זמן.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
3 חודשי אחריות חודשיים אחריות חודש אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️החשמלאים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מה השוני בין מתקין בית חכם לחשמלאי?

מתקין בית חכם לרוב לא יגיע בעבור תיקון תקלות בבית חכם אשר נמצאות מחוץ לתחום האחריות שלו (למשל: אם הוא התקין בעבורכם בית חכם ויש תקלה, כאשר היא במסגרת האחריות הוא יגיע ויתקן אותה). לעומת זאת, חשמלאי לבית חכם אשר כמובן גם יכול להתקין מערכת לבית חכם, מספק גם פתרונות נוספים כמו הכנת נקודות חשמל, הרחבת לוח החשמל, החלפת מתג בודד, התקנת מתגים חכמים ועבודות נוספות.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

האם חשמלאי בית חכם צריך להיות מוסמך?

כל מי אשר עוסק בחשמל - חייב להיות בעל הסמכה לכך וכמובן שבעל רישיון לעסוק בחשמל. מכאן - שכן, חשמלאי לבית חכם חייב להיות חשמלאי מוסמך ובעל רישיון בתוקף. כמו כן, גם מתקין בית חכם, אם הוא זה אשר מבצע את העבודה חייב להיות בעל תעודת חשמלאי מוסמך בתוקף. מומלץ לבדוק זאת טרם יתחיל בעבודתו. למעשה, נושא רישיון החשמלאי תקף לכל סוגי החשמלאים השונים.