מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי דודים

מחפשים חשמלאי דודים מומלץ ומקצועי? בעזרת חשמלאים פלוס תוכלו למצוא חשמלאי אשר מתקן קצרים ותקלות חשמל בדודי השמש והחשמל שלכם!

מהו מחיר ביקור חשמלאי דודים?

לא בשונה מיתר החשמלאים, מחיר ביקור חשמלאי דודים בשעות הפעילות המקובלות הוא - 250 ש"ח בממוצע. כאשר הטווח הגבוה יהיה כ-300 ש"ח והנמוך כ-200 ש"ח. מעבר לשעות הפעילות, במצבי חירום, חגים ושבתות המחיר משתנה ועשוי להגיע גם ל-500 ש"ח בעבור ביקור. חשוב לציין כי מרבית חשמלאי הדודים מבטלים את דמי הביקור במידה והם מבצעים עבודה ומתקנים את התקלה.
 

מחיר ביקור חשמלאי דודים בממוצע

מחיר ביקור חשמלאי דודים בממוצע: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איזה סוגי עבודות מבצע חשמלאי דודים?

חשמלאי דודים יבצע עבודות חשמל בדוד השמש והחשמל שלכם ולרבות למטרת פתירת תקלות הקשורות באופן ישיר לחשמל, מהן?

 • דוד שמש מקצר: כאשר מים וחשמל נפגשים, זה אף פעם לא נגמר טוב ורוב הסיכוים שהדבר יוביל לקצר. אם הדוד שלכם מקצר, חשמלאי דודי חשמל ושמש הוא האיש הנכון לטיפול בתקלה.
   
 • החלפת גוף חימום לדוד: הדוד פתאום מספיק לחמם כמו שצריך? מחמם מעט, לאט? כנראה שצריך להחליף את גוף החימום (זה שכיח מאוד בדודים ובכל כמה שנים צריך להחליף את גוף החימום).
   
 • החלפת שעון / מתג הפעלה: מתג ההפעלה של הדוד נמצא בתוך הבית, קרוב למקלחת. אם תרצו לבצע התקנת שעון שבת לדוד או להחליף את מפסק הדוד זאת עבודה לחשמלאי דודים.
   
 • התקנת דוד חשמל: רוצים להתקין דוד חשמלי ללא מערכת סולארית? אזי שחשמלאי דודים הוא בעל המקצוע הנכון והמתאים. אפשר להרחיב על התקנת דודי חשמל כאן. אגב, ניתן גם להתקין אטמור שזהו למעשה מחמם מים בחשמל, ללא מיכל.
   
 • החלפת פלנאג' לדוד: הפלאנג' למעשה מכיל את גוף החימום והתרמוסטט יחדיו, אם הדוד שלכם ישן והוא לא מחמם כמו שצריך או מקצר. רוב הסיכוים שתחליפו את כל הפלאנג' של הדוד.
   
לפני ואחרי החלפת פלאנג לדוד
בתמונה: פלנאג' לדוד לפני ואחרי החלפה ע"י חשמלאי דודים

האם חשמלאי דודי שמש מספק אחריות?

ניתן לראות כי רוב חשמלאי דודי השמש אכן מעניקים אחריות בעבור עבודתם, בדרך כלל זו תיהיה אחריות נקודתית והממוצע הוא כ-2 חודשי אחריות כך שהטווח הוא בין 3 חודשי אחריות ל-חודש אחריות בלבד. חשוב לבדוק מול חשמלאי הדודים אם הוא אכן מספק אחריות על עבודתו, מה היא כוללת ולכמה זמן.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
3 חודשי אחריות 2 חודשי אחריות חודש אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️החשמלאים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כיצד נמצא חשמלאי דודי שמש וחשמל מומלץ?

קבלו כמה טיפים מהצוות של חשמלאים פלוס על מציאת חשמלאי דודי שמש מומלץ:

 • ביקורות וחוות דעת: נסו לכתוב את שמו ברשתות חברתיות, אינדקסים וכן בגוגל. אם תמצאו עליו חוות דעת חיובית - מעולה! אם היא שלילית, אולי כדאי לחפש אחר חשמלאי דודים אחר.
   
 • טווח המחירים: תלוי כמובן מהי העבודה שביצע החשמלאי בדודי השמש שלכם, אבל יש מחיר לכל עבודה וטווח סביר. ניתן לראות זאת בעמודים השונים באתרנו.
   
 • בדיקת רישיון בתוקף: לא מספיק שמציגים לכם את רישיון החשמלאי, צריך לבדוק גם שהוא בתוקף. עניין התוקף כמובן מעיד על כך שהחשמלאי מוסמך וקיבל את האישור להמשיך לפעול כאחד כזה במסגרת החידוש.
   
 • אחריות: אם לא מספקים לכם אחריות כלל, אפילו לא במסגרת היומית, כדאי להיזהר. צריכה להיות אחריות בסיסית לעבודה ששילמתם עליה.


מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

האם חשמלאי דודים חייב להיות מוסמך?

כל הנוגע בעבודות חשמל, צריך להיות בעל הרישיון לכך (כמובן שגם בתוקף). כך שבמידה והזמנתם חשמלאי דודים - אתם צריכים לוודא שאכן מדובר על חשמלאי מוסמך בעל תעודה. ניתן לבדוק את רישיון החשמלאי כאן ולראות אם הוא בתוקף. חשמלאי דודים וכל סוג חשמלאי אחר אשר מתעסק בחשמל חייב לעבור לימודים ומבחן, לצבור וותק ולהיות רשום בפנקס החשמלאים.