מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

התקנת אטמור

רוצים להתקין אטמור בבית שלכם? ממליצים לכם קודם לקרוא איך מתקינים אטמור ועל היתרונות והחסרונות שלו. בנוסף תוכלו לראות מה המחיר של התקנת אטמור ואפילו להוזיל אותו באמצעות השוואת מחירים.

איך מתבצעת התקנת אטמור?

התקנת אטמור היא חיבור של המכשיר אל החשמל ואל נקודת מים והיא מתבצעת על ידי חשמלאי מוסמך ולעיתים יש צורך גם באינסטלטור. בשביל לצריך שיהיה חיבור מים ותשתית חשמל. הסיבה שאטמור דורש תשתית שונה היא מפני שהאטמור צורך חשמל בהספק גבוה והוא מצריך חיבור של כבל חשמל עבה של 4 מ"מ שיגיע אליו היישר מלוח החשמל. אין אפשרות לחבר אותו לשקע חשמל סטנדרטי מפני שהוא יחתמם ויעשה לכם קצר בבית.

 

במידה ואין חיבור מים או תשתית לאטמור יצטרך חשמלאי הדודים להתקין תשתית חשמל והאינסטלטור יצטרך לעשות חיבור של נקודת מים חדשה, מה שמייקר את מחיר ההתקנה משמעותית. במידה והתשתיות המתאימות קיימות החשמלאי פשוט יחבר את האטמור למקום שתחברו, וחלק מהחשמלאים עושים גם את החיבור למים כך שלא תצטרכו להזמין אינסטלטור, אך אם לא תמצאו חשמלאי כזה תצטרכו לקרוא לאינסטלטור.

 

מחמם מים

 • התמונה להמחשה בלבד, המכשיר של חברת "אטמור" יכול להיות מעט שונה.

מה הוא מחיר התקנת אטמור כשיש תשתיות?

מחיר התקנת אטמור הוא 250 - 350 ש"ח כשיש תשתיות קיימות של נקודת חשמל ומים שאפשר את האטמור אליהן. המחיר לא כולל את האטמור עצמו שהוא יעלה בין 250 - 600 ש"ח

 

מחיר התקנת אטמור בממוצע

מחיר התקנת אטמור בממוצע: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מחירון התקנת אטמור של כל העבודות הנוספות

כמו שהבנתם בפסקה הקודמת מחיר התקנת אטמור משתנה בהתאם לסיטואציה שלכם. הוספנו לכם מחירון שיעזור לכם להבין כמה תעלה לכם ההתקנה לפי הסיטואציות השונות:
 

כמה עולה התקנת אטמור?

מחיר התקנת קו חשמל ישיר במידה ואין תשתית

התקנת קו חשמל שמחבר בין לוח החשמל לבין האטמור. המחיר משתנה במידה ויש צורך בחציבה כמו גם בהתאם למרחק של האטמור מלוח החשמל.


400 - 1,200 ש"ח
מחיר ביקור אינסטלטור

הזמנת אינסטלטור לחיבור בלבד בין נקודת המים לאטמור.


150 - 250 ש"ח
מחיר התקנת נקודת מים

במידה ואתם רוצים להתקין אטמור ואין נקודת מים שהאינסטלטור יוכל לחבר אליה.


1,000 - 2,000 ש"ח
כמה עולה לרכוש אטמור?

המחיר משתנה בהתאם לגודל והעוצמה של האטמור שתרכשו.


250 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

כך תוזילו במחיר של התקנת אטמור

מחיר התקנת אטמור משתנה בהתאם להאם יש לכם תשתית או לא, אבל כן חשוב להגיד שהמחירים נמצאים בטווח שמשתנה לפי התמחור של החשמלאי עצמו. בשביל זה אנחנו ממליצים לכם לדבר עם מספר חשמלאים ולקבל מספר הצעות מחיר שונות.

 

תוכלו ליצור איתנו קשר או להשאיר פרטים ואנחנו נקשר ביניכם לבין 3 חשמלאים מוסמכים בעיר שלכם לחיבור אטמור. ככה תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר, להשוות ביניהן ולחסוך.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

יתרונות של התקנת אטמור

להרכבת אטמור בבית שלכם יש כמה יתרונות על פני דוד חשמלי או על פני חימום מים בגז:

 1. התקנה פשוטה: הרכבת אטמור פשוטה הרבה יותר מאשר הרכבת דוד חשמלי או יונקרס (חימום מים בגז), דורשת פחות תשתית וכן עולה משמעותית פחות מאשר שניהם.
   
 2. המים תמיד חמים: התקנת אטמור במקלחת גורמת לכך שאין צורך להדליק דוד, לחכות שהמים יתחממו ולהתבאס שהמים החמים נגמרו - במיוחד אם מדובר ב"יום חפיפה".
   
 3. חיסכון בחשמל: אם אתם, כמו כל אדם אחר בארץ, אי פעם שכחתם את הדוד דולק בלילה או שסתם התעצלתם ללכת להתקלח הדוד ממשיך לדלוק ולהשתמש בחשמל.

חסרונות של התקנת אטמור

לאטמור בהחלט יש יתרונות משמעותיים, אך עם זאת חשוב להיות מודעים לחסרונות שלו:

 1. זרם פחות חזק: אטמור הרבה פחות גדול מאשר דוד שמכיל לעיתים 120 ליטר של מים, לכן אם אתם האנשים שצריכים זרם מים רציני במקלחת אנחנו ממליצים לקנות אטמור שמתאים לשימוש הזה. לעומת זאת אם מדובר על התקנת אטמור מתחת לכיור לא בהכרח תצטרכו לרכוש את האטמור הגדול והחזק ביותר.
   
 2. חיסכון בחשמל - בעיקר בחורף ובסתיו: לעומת דוד שמש שבקיץ מחמם את המים שלכם מהשמש האטמור לא זוכה להטבה הזו והוא יחמם את כל המים שלכם. עם זאת חשוב לומר שהצינורות והמים חמים יותר בקיץ בכל מקרה אז האטמור יהיה יעבוד פחות קשה. מה גם שאין כמו איזו מקלחת קרירה אחרי יום עמוס בקיץ של ישראל.
   
 3. מים וחשמל ביחד: התקנת מחמם מים אטמור מצריך התקנה של מכשיר חשמלי לצינור מים במקום עם הרבה לחות. מומלץ לוודא שיש התקנה ראויה עם כבל עבה מספיק.

האם התקנת אטמור היא מומלצת?

בעיקרון דוד שמש או דוד חשמלי עדיפים על אטמור. הם צורכים הרבה פחות חשמל והזרם במים יהיה הרבה פחות חזק. עם זאת יש מקרים בהם התקנה של דוד יכולה להיות בעייתית או שאתם פשוט מעדיפים שיהיו מים חמים בצורה יותר מיידית ובמקרה הזה התקנת אטמור יכולה להיות עדיפה.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

כמה זמן לוקח התקנת אטמור?

התקנת אטמור עורכת בין שעה לשעתיים, אז תדעו שזה לא משהו שתצטרכו לבטל בשבילו יום עבודה, אבל גם לא עבודת חשמל קטנה בהכרח.

 

זמן ממוצע להתקנת אטמור:
שעה וחצי
שעתיים משך זמן שעה

שאלות נפוצות על התקנת אטמור

הוספנו לכם שאלות שנשאלנו על ידי גולשי חשמלאים פלוס לגבי התקנת אטמור:

כמה עולה התקנת אטמור?

מחיר התקנת אטמור מתחיל מכמה מאות שקלים ויכול להגיע לאלפים בודדים בהתאם לסוג המכשיר שאתם קונים והתשתית שיש לכם כמו שהרבחנו למעלה.


איפה נהוג להתקין אטמור?

נהוג להתקין אטמור למקלחת או מתחת לכיור.


איפה ניתן לרכוש אטמור?

תוכלו לרכוש אטמור בטמבוריות או חנויות כלי בית, וכמובן תוכלו גם להזמין באינטרנט.