מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

התקנת דוד חשמלי

רוצים לבצע התקנת דוד חשמלי? רוצים לדעת מהו מחיר התקנת דוד? בפורטל חשמלאים פלוס תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו חשמלאי להתקנת הדוד. בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ולחסוך בכסף.

מהו מחיר התקנת דוד חשמלי?

מחיר התקנת דוד חשמלי הוא 900 ש''ח בממוצע. טווח המחירים הוא בין 700 - 1,100 ש''ח. יש לציין שהמחיר הוא מחיר בעבור התקנה בלבד ולא כולל את הדוד. בנוסף, מחיר ההתקנה אשר צוין הינו מחיר בעבור התקנה של דוד בנפח של 80 ליטר, ככל שנפח הדוד עולה, כך גם המחיר.

התקנת דוד חשמלי - מחירון

לפניכם מחירון של התקנות דודים חשמליים נפוצים.

מחירון התקנת דוד חשמל

התקנת דוד חשמלי 80 ליטר

מחיר בעבור התקנת דוד חשמל בנפח של 80 ליטר. המחיר הינו מחיר עבור התקנת בגג רגיל.


500 - 650 ש''ח
עלות התקנת דוד חשמלי בשכיבה (80 ליטר)

מחיר בעבור התקנת דוד חשמלי בשכיבה בתוך הבית או גג רעפים.


650 - 850 ש''ח
מחיר התקנת מאיץ חום לדוד חשמלי

מחיר בעבור התקנת מאיץ חום לדוד חשמלי.


300 - 500 ש''ח
מחיר התקנת דוד חשמלי 120 ליטר

מחיר בעבור התקנת דוד חשמלי 120 ליטר. (רק של חברת כרומגן וטל סחר)


600 - 950 ש''ח
מחיר התקנת דוד חשמל 150 ליטר

מחיר בעבור התקנת דוד חשמל 150 ליטר כולל הדוד חשמל החדש וכולל פירוק הדוד הישן.


2,000 - 2,400 ש''ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

השוו מחירים בהתקנת דוד חשמלי!

בפורטל חשמלאים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להתקנת דוד חשמלי במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר של חשמלאי דודי שמש וחשמל הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף.

 

התקנת דוד חשמלי

התקנת דוד חשמלי - מתי צריך להתקין?

ישנם כמה סיבות בהם נצטרך לבצע התקנת דוד חשמלי. אלו חלק מהסיבות:

 • גרים בבניין גבוה - כאשר אתם גרים בבניין גבוה שהוא יותר משמונה קומות, לפעמים אין ברירה אלא להתקין דוד חשמלי מהסיבה הפשוטה שאין מקום לכל הדירות שיהיו קולטי שמש על הגג. במקרים מהסוג הזה לרוב יהיו קולטי שמש סולאריים משותפים או שפשוט מתקינים דוד חשמלי.
   
 • בניינים ישנים - ישנם בניינים ישנים מאוד עם גגות רעפים מאוד ישנים שנקראים רעפי חול. במקרים מסוג זה אין ברירה אלא להחליף את הרעפים מה שהופך את התהליך ליקר הרבה יותר במידה ובחרתם בדוד שמש. לרוב יהיה יותר משתלם לבצע התקנת דוד חשמלי ולא להחליף את כל הרעפים.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

האם זה בסדר לבצע התקנת דוד חשמלי בשכיבה?

הסיבה המרכזית בה נצטרך לבצע התקנת דוד חשמלי בשכיבה היא בעיקר מהסיבה של חוסר מקום על הגג לבצע את התקנת הדוד בעמידה. ההמלצה היא לא להתקין את הדוד החשמלי בשכיבה מכיוון שכשהדוד עומד ולא שוכב הוא מבצע עבודה טובה הרבה יותר. לכן, במידה ויש מקום לבצע את ההתקנה בעמידה - עדיף, ובמידה ולא, וודאו שהמתקין לא מבצע את התקנה בשכיבה בגלל עצלנותו.

מחיר החלפת דוד חשמלי

על מנת שתוכלו לדעת כמה עולה החלפת דוד חשמל, יש צורך לדעת קודם כל מה סוג הדוד אותו תרצו לרכוש ומה הנפח שלו. בנוסף, גם מיקום התקנת הדוד משפיע על המחיר, התקנת דוד חשמל על גג רעפים לא יהיה אותו מחיר של התקנת דוד חשמל על גג רגיל. בכל אופן, זה טווח המחירים של החלפת דוד חשמל נע בין 1,100 - 2,500 ש''ח.

 

מחיר החלפת דוד חשמל בממוצע

מחיר החלפת דוד חשמל בממוצע : 1800 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 1100 ₪

מתקינים דוד חשמלי? הימנעו מהדברים הבאים

ישנם כמה דברים אשר יכולים לייקר את ההתקנת דוד חשמלי: 

 1. שעות עבודה לא מקובלות - התקנת דוד חשמלי לא בשעות העבודה המקובלות (8:00 - 18:00) או בשבתות וחגים ככל הנראה יגרום לכך שמחיר ההתקנה יתייקר. 
   
 2. גישה לא נוחה - הגישה אל מקום ההתקנה לא נוח? קחו בחשבון זה עלול לייקר את מחיר ההתקנה.

 

מתקין דוד חשמלי

מבצעים התקנת דוד חשמלי? ככה תבחרו דוד

ישנם 2 דברים שחשוב לחשוב עליהם טוב לפני קנייה והתקנת דוד חשמלי:

 1. נפח - לפני שאתם רצים ובוחרים דוד חשמלי, דעו לכם שדוד חשמלי מגיע בנפחים שונים. זה מתחיל ב60 ליטר ומגיע גם ל-200 ליטר, את ההחלטה של כמה ליטר דוד אתם צריכים להחליט בעצמכם, אנחנו רק נגיד לכם ש-80 ליטר מתאים לזוג, אז כנראה שאם אתם חמישה נפשות בבית, תצטרכו דוד חשמלי בנפח של 200 ליטר.
   
 2. חברה - יש מגוון רחב של חברות דודים - אמישרגז, פרת, כרומגן, טל סחר ועוד. לפני שתחברו, בדקו כמה זמן אחריות אתם מקבלים על התקנת דוד חשמלי ולא פחות חשוב, בדקו שהחברה עומדת בכל התקנים. לאחר שבדקתם את שני הדברים האלה ושניהם נענו בחיוב, אתם יכולים להמשיך את תהליך קניית הדוד חשמל.

טיפים על שמירת דוד חשמלי:

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על חיי הדוד חשמל שלכם:

 • פורק לחצים ושסתום - אם אתם מחליפים מדוד ישן לחדש וודאו שבעל המקצוע אשר יבצע את ההתקנת דוד חשמלי שהוא מתקין לכם את הפורק לחצים ושסתום האל חזור החדשים (הם מגיעים יחד עם הדוד חשמל). התעקשו על כך שלא ישים את הפורק והשסתום שהיו בדוד הישן. גם אם זה יעלה לכם יותר כסף - זה ישמור לכם על חיי הדוד ומונע ממנו להתפוצץ כשיש לחץ גבוה של מים חמים.
   
 • דוד בשכיבה - כמו שכבר ציינו בפסקה למעלה - הימנעו מהתקנת דוד חשמלי בשכיבה באם אין צורך לכך. זאת מכיוון ודוד חשמל שעומד עושה עבודה הרבה יותר טובה מדוד שוכב.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מחפשים חשמלאי להתקנת דוד חשמלי? שימו לב

ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק לפני בחירת חשמלאי להתקנת דוד חשמלי:

 • ביקורות - בעת קבלת שמו של החשמלאי שיבצע את ההתקנה, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת המלצות וביקורות על מנת לוודא שאתם עושים בחירה נכונה.
   
 • מחיר - בקשו מהחשמלאי הצעת מחיר על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים וכך תוכלו לחסוך כסף.
   
 • מקצועיות - שאלו את החשמלאי האם ביצע עבודות חשמל מסוג זה בעבר, זאת על מנת שתוכלו לוודא שהוא אכן בעל ניסיון ולא יגרום לנזק מיותר.
   
 • סוג החשמלאי - בדקו מהו סוג החשמלאי שאתם מזמינים וודאו שהוא יכול לבצע עבודות כגון התקנת דוד חשמלי.