מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חשמלאי תעשיה

מהו חשמלאי תעשיה? איזה סוגי עבודות הוא מבצע ומתי נצטרך אותו? כל המידע אודות חשמלאי לתעשיה ואפשרות לביצוע השוואת מחירים מהירה ונוחה.

מה תפקידו של חשמלאי תעשיה?

חשמלאי לתעשיה אחראי על מערכות חשמל מורכבות ולרבות לוחות חשמל, מערכות גיבוי חשמל ותשתיות חשמל המיועדות לתעשיה, מבנים גדולים, קניונים, בתי חולים וכן גם מפעלים ופסי ייצור. בעלי מתח גבוה. תפקידו של חשמלאי תעשיה מתחיל משלב התכנון ועד לסיום וביצוע. כמו כן, מרבית המקרים הם האחראי על אחזקת המתקן במידת הצורך ועל פי דרישת הלקוח.
 

חשמלאי לתעשיה

איזה עבודות חשמל לתעשיה הוא מבצע?

עבודות החשמל שמבצע חשמלאי לתעשיה לרוב יהיו מותאמות באופן אישי לצרכיו של הלקוח המזמין, אלו כמה דוגמאות נפוצות:

  • איפיון והכנת תכוניות חשמל לתעשיה
  • הקמת תשתית חשמל המיועדת לתעשיה ומתח גבוה.
  • הקמת לוח חשמל תעשייתי.
  • מערכות גיבוי חשמל ולרבות גנרטורים למצבי חירום.
  • הקמת מערכת תאורה תעשיתית.
  • חיבור וחיווט מכונות תעשיה ומנועים.

למה להזמין חשמלאי לתעשיה דרכנו?

חשמלאים פלוס הנו פורטל המאגד את כלל סוגי החשמלאים, בין אם זה חשמלאי לבית, לתעשיה, לעסק, לבניין ועוד. אם אתם רוצים למצוא חשמלאי לתעשיה אנחנו בהחלט המקום הנכון. השאירו פרטים בטופס הבא או חייגו אלינו ונדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר. כך תוכלו לערוך בינהם השוואת מחירים. נרחיב ונאמר כי אנו פועלים עם גופים מובילים במשק וכן, מספקים שירות בפריסה ארצית נרחבת.


מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

איזה אחריות יש לקבלני חשמל לתעשיה?

אחריות קבלני חשמל לתעשיה וכן "חשמלאי לתעשיה" היא על כלל מערכות החשמל שהקים במסגרת פרויקט עבודות חשמל תעשיה שביצע, בדרך כלל הוא יעבוד בצמוד אל קבלן חשמל. אם זאת, אם הוא מתמנה בתפקיד חשמלאי תעשיה לאחר שהקומו המערכות (למטרת אחזקת מפעל לצורך העניין), הוא אחראי על ביקורת שנתית, תיקון תקלות, היצע של פתרונות (לרבות הוספת מכונות), בדיקה תקופתית של מערכת גיבוי החשמל ועוד.