מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

השחלת כבל רשת

צריכים לבצע השחלת כבל רשת? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו חשמלאי לצורך ביצוע העבודה. בנוסף, תוכלו לקבל עד כמה הצעות מחיר עוד באותו היום! כל מה שנשאר לכם זה רק לבצע השוואת מחירים ולחסוך!

 מתי יש צורך לבצע השחלת כבל רשת?

ישנם כמה מצבים בהם נצטרך לבצע השחלת כבל רשת, אלו 2 המצבים הנפוצים ביותר:

 • נקודת רשת חדשה - כאשר ישנה בעיית קליטה של האינטרנט באחד החדרים בבית ניתן לבצע השחלת כבל רשת עד לאותו החדר שבו יש בעיות של קליטה על מנת שתהיה שם נקודת רשת אישית.
   
 • רשת קווית - כאשר תרצו לבצע התקנת רשת קווית בבית חלק מהתהליך הוא להשחיל כבל רשת היישר מארון התקשורת ועד לבית.

מחיר השחלת כבל רשת

מחיר השחלת כבל רשת הוא 400 ש׳׳ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 300 - 500 ש׳׳ח. יש לציין שהמחיר משתנה בין בעלי המקצוע ולכן חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים על מנת לחסוך כסף. בנוסף, יש לציין שהמחיר אינו כולל מע׳׳מ. במידה וישנם עוד עבודות חשמל שתצטרכו לבצע זה עשוי להוריד את המחיר.

 

מחיר ממוצע להשחלת כבל רשת

מחיר ממוצע להשחלת כבל רשת: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

 

השחלת כבל רשת - איך זה מתבצע?

יש 2 דרכים לבצע השחלת כבל רשת:

 1. דרך צינורת בקיר - בשיטה זו הטכנאי תחילה יחבר את הכבל רשת אל סבטלנד. לאחר שעשה זאת הוא ישחיל את הכבל רשת מארון התקשורת ויחבר אותו לסוויץ. לאחר שעשה זאת, החשמלאי ימשוך את הכבל אל החדר הרצוי ויבצע את התקנת נקודת הטלפון התקשורת או הרשת.. 
   
 2. מחוץ לקיר - בשיטה זו בעל המקצוע לא משחיל את הכבל רשת דרך הקיר אלא עושה את אותו התהליך רק שהפעם הוא עושה זאת מבלי להעביר את הכבל דרך הצינורות. לאחר שסיים לעשות זאת הוא יצמיד את הכבלים לקיר על מנת שלא יסכנו אף אחד.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

השחלת כבל רשת דרך צינורות או מבחוץ?

כמובן שהעדיפות היא לבצע השחלת כבל רשת דרך צינורות אך בסופו של דבר אין כל כך הבדל חוץ מהנראות של זה. במידה ואין לכם צינורות בתוך הקיר ואינכם מעוניינים לבצע עכשיו שבירת קירות לצורך ביצוע העבודה תוכלו לבצע את השחלת הכבל רשת מבחוץ ולאחר מכן להצמיד את הכבלים אל הקיר באמצעות סוגרים או תעלות אשר עשויים מפלסטיק.

 

השחלת כבל רשת

השחלת כבל רשת לבד - האם זה אפשרי?

כן, ניתן לבצע השחלת כבל רשת לבד אך זה לא מומלץ. מעבר לכך שהשחלת הכבל רשת דורש ידע וניסיון, יש צורך גם לרכוש את כל האביזרים אשר תצטרכו לצורך ביצוע העבודה. (כבל רשת, סבטלנד ושאר אביזרי הרשת למיניהם). 

עומדים לבצע השחלת כבל רשת בבית? השוו וחסכו!

בפורטל חשמלאים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להשחלת כבל רשת במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר את הפרטים שלכם או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! מה שנשאר לכם לעשות זה לבצע השוואת מחירים ולחסוך כסף!

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

איך תמצאו חשמלאי מומלץ להשחלת כבל רשת?

ישנם כמה דברים שצריך לבדוק על מנת שתוכלו למצוא חשמלאי מומלץ להשחלת כבל רשת:

 • מחיר - קודם כל, תבקשו מאותו חשמלאי תקשורת הצעת מחיר על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך ככל הניתן.
   
 • ביקורות - לאחר קבלת שמו של החשמלאי, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתהיו בטוחים שאתם מבצעים את הבחירה הנכונה.
   
 • ניסיון - בדקו שלחשמלאי יש ניסיון בעבודה אותה אתם צריכים שיבצע עבורכם.