מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

התקנת נקודת טלפון

צריכים לבצע התקנת נקודת טלפון חדשה? הגעתם למקום הנכון! בפורטל 'חשמלאים פלוס' תוכלו למצוא חשמלאים מוסמכים ומקצועיים שיבצעו את ההתקנה עבורכם במהירות.

מחיר התקנת נקודת טלפון

 על מנת שנבין את המחיר, צריך להבין את המשתנים שבו. במידה וישנה תשתית קיימת, מחיר הממוצע להתקנת נקודת טלפון הוא 385 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 275 - 500 ש''ח. במידה ואין תשתית קיימת המחיר עשוי לעלות. לרוב המחיר יכול להשתנות בין בעלי המקצוע השונים. חשוב לציין שבמידה והחשמלאי יגיע לבצע  עבודות נוספות כגון התקנת נקודת חשמל ולא רק התקנת נקודת טלפון זה אמור להוזיל את עלות ההתקנה.
 

מחיר התקנת נקודת טלפון בממוצע

מחיר התקנת נקודת טלפון בממוצע: 385 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 275 ₪

 

השוואת מחירים של התקנת נקודת טלפון

בפורטל חשמלאים פלוס משווים וחוסכים! אחרי שהבנתם מהו טווח המחירים הממוצעים להתקנת נקודת טלפון, רצינו להגיד לכם שאתם יכולים לחסוך כסף! כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ונציג יחזור אליכם במהרה עם עד 3 הצעות מחיר מחשמלאים מוסמכים שונים. למה לשלם יותר אם אפשר פחות?

 

התקנת נקודת טלפון

מי מבצע את ההתקנה?

 אם הייתם שואלים את השאלה הזו בעבר, התשובה הייתה שרק טכנאי של בזק. כיום, ניתן לעשות זאת דרך חשמלאי תקשורת. את התקנת נקודת טלפון, מבצע חשמלאי מוסמך בעל תעודות הסמכה לעסוק בעבודות חשמל השונות. פורטל 'חשמלאים פלוס' בוחר את החשמלאים שלו בקפידה ולכן אתם יכולים להיות רגועים.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562
 

מתי מבצעים בדרך כלל התקנת שקע טלפון

ישנן מגוון סיבות אפשריות לביצוע התקנת שקע טלפון, הסיבות הנפוצות ביותר הן כאשר עוברים דירה, לא מעט פעמים אנשים נכנסו לדירה חדשה ופתאום גילו שאין להם נקודה טלפון בבית. הסיבה השניה היא לאחר שיפוץ הבית. גם פה, קרו הרבה מקרים ששיפצו את הבית אך לא חשבו על לעשות נקודת טלפון בבית. המקרה הנפוץ ביותר הוא שישנה נקודת טלפון אך צריכים עוד אחת. כאשר ברוב המקרים נצטרך גם השחלת כבלים לרשת.

איך מתקינים נקודת טלפון

להתקנת נקודת טלפון יש כמה שיטות אך כל מקרה מתבצע באופן שונה. המקרה הנפוץ הוא התקנת נקודה נוספת בבית, במקרה זה החשמלאי יתחבר לנקודה הראשית בבית ויעביר את הכבל דרך הצנרת עד לנקודה במיקום שביקשתם. להעברת הכבל יש כמה דרכים, העברה דרך הכנה קיימת, או התקנת תעלות להעברת הכבל.