מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

יועץ חשמל

אם אתם זקוקים לבעל מקצוע בתחום החשמל אשר יספק לכם שירות ייעוץ מקצועי בכל הנוגע למערכת החשמל בבית או המשרד, תוכלו למצוא אותו דרך אתר 'חשמלאים פלוס' תוך השוואת מחירים ובדיקת הצעות המחיר השונות.

יועץ חשמל עבור כל מטרה

זקוקים לשירות מקצועי של יועץ חשמל? מחפשים בעל מקצוע שיסייע לכם בתכנון מקיף וייסודי של מערכת החשמל בבית או המשרד? אנו נשמח לסייע בתהליך החיפושים ולהפנות אתכם אל יועצי חשמל המספקים שירות באזור המגורים שלכם. לאחר בדיקה קצרה של הצעות המחיר שתקבלו, תוכלו לדעת שההצעה שקיבלתם היא טובה והוגנת ולהמשיך בהתקשרות עם בעל המקצוע הנבחר. אם מדובר על ייעוץ בעבור מפעלים ותעשיה, עברו אל חשמלאי לתעשיה.

יועץ חשמל

כמה עולה שירות של יועץ חשמל?

מחיר שעת ייעוץ של יועץ חשמל נעה בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח. יחד עם זאת, חלק מיועצי החשמל מאפשרים לסגור מחיר עבור כל העבודה ולכן נדרש לבחון זאת מול בעל המקצוע מראש. 


מחיר של יועץ חשמל (עבור שעת עבודה)

מחיר של יועץ חשמל (עבור שעת עבודה): 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תחומי האחריות של יועץ חשמלי

תפקידו של יועץ החשמל נפרש על פני תחומים רבים ומגוונים, כאשר כולם כמובן קשורים לעולם החשמל. הנה התחומים הבולטים בהם מתעסק היועץ במסגרת עבודתו:

  • תכנון מקדים: תכנון מקדים של עבודות החשמל במקרה של בניית בית או משרד, כולל ביקור באתרי בנייה והכנת תוכנית מפורטת באשר לתשתית החשמל.

  • תכנון ופיקוח: פיקוח תוך כדי התהליך והפרויקט על הפעולות השונות המתבצעות ועבודה מול הגורמים השונים (קבלנים, מהנדסים, אדריכלים וכדומה).

  • חתימה סופית: תכנון החשמל וחתימה סופית על הנעשה, כולל תיאומים מול חברת החשמל לצורך ביקורות.

  • הערכה: הערכה של הכמויות הכלולות בפרויקט מבחינת הרכיבים החשמליים.

  • עזרה: עזרה במיקום חיווט הקשור לגופי תאורה וגם למערכות תקשורת.

  • בדיקה סופית: בדיקה של תקינות מערכות חשמל קיימות ותיקון ליקויים הקיימים בה.

איך בוחרים בעל מקצוע מקצועי למתן הייעוץ?

ישנה חשיבות מכרעת לייעוץ שמעניק יועץ החשמל וזאת על מנת ליצור תכנון חכם ונכון של החשמל בבית או המשרד או אפילו במסעדות. הדרך הנכונה לבחור יועץ חשמל היא לקרוא עליו המלצות, להסתכל באתר האינטרנט שלו (במידה וקיים). מומלץ גם כמובן לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים שהיועץ העניק להם שירותים בעבר. בנוסף, חשוב לוודא מה המחיר שדורש יועץ החשמל על השירות וכמובן לבדוק איתו האם יצא לו לבצע בעבר עבודה מהסוג שאתם מחפשים.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

שאלות נפוצות אודות ייעוץ חשמל על ידי גורם מוסמך:

האם יועץ חשמל מסייע גם בשיפור מערכת החשמל הביתית?

יועץ חשמל אינו מספק שירות רק לפרויקטים גדולים של תעשיה או בניה אלא גם עבור בתים. השירות כולל בדיקה של לוח החשמל ובחינת העומסים בו ותקינותו.


אני משפץ את הבית, האם עליי להזמין יועץ חשמל?

מומלץ להזמין בעת שיפוץ הבית יועץ חשמל וזאת על מנת שיסייע במיקום נקודות חשמל חדשות, יבצע בדיקה מקימה של לוח החשמל וגם יוודא שאין עומסים על המערכת בעת הדלקת המכשירים.


מה ניתן למצוא בתוכנית החשמל שמספק היועץ?

ניתן למצוא מידע רב הכולל מיקום של ארונות חשמל, פריסת חיווט ופירוט הכמויות הנדרשות (כתב כמויות)


מצאו יועץ חשמל לפי מיקום: