מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

עבודות חשמל

בעזרת פורטל חשמלאים פלוס תוכלו להזמין כל עבודת חשמל לבית או לפרויקט אחר (גם במתח גבוה) או בקבלנות. התחילו להשוות מחירים כבר עכשיו!

השוואת מחירים בעבור עבודות חשמל

פורטל חשמלאים פלוס מאפשר לבצע השוואת מחירים בין חשמלאים מוסמכים על פי סוג העבודה ועל פי מיקום הגיאוגרפי שלכם. ברגע שתשאירו פרטים בפורטל או תחייגו את המוקד, נאסוף מכם כמה פרטים בסיסים אודות סוג העבודה ומיקומכם ולאחר מכן תקבלו עד שלוש פניות מחשמלאים מוסמכים באזורכם. שיטת השוואת המחירים מוכחת וחוסכת עשרות אחוזים! השירות ניתן בחינם וללא התחייבות.

איזה עבודות חשמל נפוצות בבית?

הנה כמה דוגמאות לעבודות חשמל בבית הנפוצות ביותר, מתחת תוכלו להרחיב אודות סוגי עבודות נוספות באמצעות לחיצה על הכפתור.


  • נקודות חשמל: בין אם זה פיצול נקודה, הוספת חדשה או הזזת נקודה קיימת - אחת מהעבודות הנפוצות ביותר בתחום החשמל.

  • התקנת מאוורר תקרה או מנורה: לעיתים צריך לפצל את מתג החשמל בשביל שליטה בגוף תאורה ומאורר תקרה בנפרד. לעיתים מדובר רק על התקנה שלהם, כלל השירותים תוכלו למצאו כאן בחשמלאים פלוס.

  • החלפת לוח חשמל ביתי: אחת העבודות המורכבות בבית בכל הקשור אל חשמל. החלפה של לוח חשמל כוללת חיווט מחדש ושליטה נכונה. נעשה בעיקר לאחר שיפוץ או הרחבה ולעיתים גם כאשר הבית ישן וצריך לחדש.

  • תיקון קצרים וזליגות חשמל: זליגת חשמל עשויה להיגרם בבתים ישנים בהם השעון ממשיך להסתובב ולגבות חשמל גם כאשר הבית אינו צורך חשמל - דבר אשר עשוי להוביל לניפוח בעלויות החשמל. קצרים גם הם מקור לבעיות ואם המסקנה שזה לא המוצר עצמו - צריך לאתר את מקור הקצר ולפתור זאת.

  • שעון חשמל ללוח: רוצים לנהל את כל לוח החשמל באמצעות שעון שבת? בין אם זה מקום עבודה אשר צריך להכבות בשעה מסוימת או בין אם זה בית אשר שומר שבת - התקנת שעון בלוח יכולה לתת מגוון פתרונות.

לחצו לקבלת מידע נוסף על שירותים נפוצים:

 

פרויקטים, מתח גבוה וקבלנות

עבודות חשמל במתח גבוה נעשות רק על ידי חשמלאי מוסמך אשר עבר הכשרה לעבודה במתח גבוה. עבודות אלו מיועדות יותר לארגונים ומקומות עבודה גדולים כמו מפעלים או בעבור פרויקטים גדולים בקבלנות. אם הנכם מחפשים עבודות חשמל במתח גבוה או בקבלנות, דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל את אנשי המקצוע המתאימים.עבודות חשמל

האם מותר לבצע עבודות חשמל ללא רישיון?

על פי החוק - אסור לבצע עבודות חשמל ללא רישיון! כל חשמלאי המגיע לביתכם חיוב להיות מוסמך, ישנם רמות הסמכה שונות גם החל מתקלות ביתיות ועד למפעלים ומתח גבוה. על מנת לבדוק האם החשמלאי אשר מגיע אליכם בעל רישיון בתוקף - ניתן לבדוק כאן באתר של יחידת רישוי החשמלאים.